18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
sorra18 2016-04-21, 22:54 33
Fazowski w koncu sie najebal.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2016-04-22, 6:20
za Dawida tir piwska w ciemno !!
Zgłoś
Avatar
kenzol 2016-04-22, 9:26 1
Pił piwo w puszce w miejscu publicznym (na plaży). Gdzie jest straż obywatelska się pytam?
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-04-22, 10:06
Czasem przegina, ale lubię chujka, ma jaja
Zgłoś
Avatar
nightclaw 2016-04-22, 10:20
kenzol napisał/a:

Pił piwo w puszce w miejscu publicznym (na plaży). Gdzie jest straż obywatelska się pytam?



Na pewno nie w Kambodży jelopie. google.pl/maps/place/Cambodia/@14.3909468,98.4624551,5z/data=!4m2!3m1!1s0x310787bfd4dc3743:0xe4b7bfe089f41253
Zgłoś
Avatar
kenzol 2016-04-22, 10:36 11
up

no popatrz, myślałem że to Wejcherowo
Zgłoś
Avatar
InnyName 2016-04-22, 13:14 1
kenzol napisał/a:

up

no popatrz, myślałem że to Wejcherowo



Wejcherowo ? A nie Wejherowo ?
Zgłoś
Avatar
avacs220 2016-04-22, 15:12 2
Po chuj promować idiotów?
Zgłoś
Avatar
P................a 2016-04-22, 15:25 13
avacs220 napisał/a:

Po chuj promować idiotów?



A po chuj się wypowiadasz jak cię to nie interesuje, inteligencie ...
Zgłoś
Avatar
mesjasz19 2016-04-22, 16:17
Całą młodość na fazie, ale mu kurwa zazdroszczę. Chłop ma zero zmartwień, leci na drugi koniec świata, żyje za grosze puszczając bańki przy okazji korzystając z życia na 110%.
Zgłoś
Avatar
o................n 2016-04-22, 16:46 3
Japierdole, typ przepierdolił wszystko co mógł, od alko jest z ryja już rozjebany jak 40 latek i nic w życiu nie potrafi poza spaniem na ulicy i żebraniną (bo cieszenie się, że jakiś turek czy taj wpuścił go do domu i pozwolił mu się przespać pod kiblem inaczej nazwane być nie może).

No ale dla was to idol, bo ten typ świetnie wpisuje się w waszą mentalność polaczki, bo zamiast uczyć się i dążyć do celu, żeby was potem było stać robić co chcecie w życiu i być niezależnym, to wy uprawiacie żebraninę:

-swoją klitkę wynajmujecie na airbnb jakiemuś nieznajomemu
-zamiast kupić bilet na autokar to stoicie przy autostradzie z kawałkami kartonu
-a jak gdzieś przyjeżdżacie, to albo śpicie w namiocie w parku, albo u jakiegoś erazmusa z couchsurfing

No i to pierdolenie, że żyje na 110% xD No kurwa rzeczywiście, brudny i najebany śpi w przepoconej koszuli na schodach gdzieś w kraju trzeciego świata. A ja głupi myślałem, że życie na 110% to wypoczywanie w 5* hotelu ze swoją dziewczyną i drinki pod palmą. No ale cóż, ludzie chyba różne mają priorytety i poglądy na życie...

Marnujecie swój potencjał i zadowalacie się żałosnymi ochłapami. A najśmieszniejsze jest to, że to nie wy, a wasze dzieci potem to będą odczuwać, bo na nic was nie będzie stać i będziecie tylko drzeć ryja, że Tuzk znów was oszukał. Już kurwa widzę swoich kolegów jak płaczą, że tyrają za 1200zł, a dobrze pamiętam, że kiedy ja odrabiałem zadania domowe, to oni pili swoje pierwsze piwa i wypalali pierwsze papierosy. A jak im powiesz, że sami są sobie winni, to od razu przekierowują winę na system edukacyjny, w którym, co najśmieszniejsze, ja również byłem i sobie w odróżnieniu od nich poradziłem.

Chuj z wami

PS: a tym co się uczyli i osiągają prawdziwe cele w życiu przesyłam Partyjne Pozdrowienie.
Zgłoś
Avatar
BiszkoptWE 2016-04-22, 17:36 8
@up: Każdy ma inne spojrzenie na szczęście, jak ktoś kocha to co robi to niech to robi, jak masz zamiar zapierdalać całe życie by w wieku 40 lat móc sobie pojechać na tydzień do Bułgarii to zapierdalaj nikt Ci nie broni.

Po chuj oceniasz ludzi? Myślisz, że ludzie co tak żyją jak ten Fazowski nie uczą się? Nie pogłębiają swojej wiedzy i nie stają się lepszymi ludźmi? Zresztą chuj z Tobą bo widać, że masz ograniczony świat i albo komuś czegoś zazdrościsz albo coś Ci się w życiu nie udało i się wyżywasz w necie.

Kurwa jak to przeczytałem jeszcze raz to widać niezłą spierdoliną jesteś. xD
"że kiedy ja odrabiałem zadania domowe, to oni pili swoje pierwsze piwa i wypalali pierwsze papierosy"
Co jest w tym złego? Znam ludzi co skończyli medycynę, a jebali browce w gimnazjum, no ale nie kurwa jak pijesz piwo to możesz już się zabić bo nic nie osiągniesz w życiu xD

Dobra, przeczytałem jeszcze raz i uważam że jesteś trollem. Jak nie jesteś to współczuć :d
Zgłoś
Avatar
embeno 2016-04-22, 19:56
@DUST DEVIL
Czyli rozumiem, że aby być szczęśliwym trzeba było się uczyć i nie wolno było jarać szlugów i pić browarków?
Każdy ma prawo do bycia szczęśliwym, nawet wtedy kiedy osiąga to szczęście będąc non stop na fazie.
Nie oceniaj wszystkich swoją miarą, bo nie będziesz miał z kim dzielić szczęścia.
Elo
Zgłoś
Avatar
avacs220 2016-04-22, 20:28 1
PonySona napisał/a:



A po chuj się wypowiadasz jak cię to nie interesuje, inteligencie ...



Bo mogę?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie