18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
yesan 2023-07-09, 18:16 2
Aschmodaiii napisał/a:

Stul pysk stulejarzu. Ja podziwiam i szanuję. Sam zapier*alam bo lubię ale z tyłu głowy mam zawsze jakie mogą mnie spotkać konsekwencje. A nie tak jak Ty łoniaki kolegi, ktoremu ciągniesz pałę w jego multipli...
I to stojąc na parkingu pod Lidlem w sobotni wieczór



No, no, krypto pelna geba. "Podziwiasz i szanujesz" motopizdy, bo cie dupa swedzi, zeby cie taki zapierdalacz pozapinal na motorku. A jak tylko widzisz opozycje do motopizd to natychmiast widzisz w nich gejow - jakie to typowe dla krypto
Bycie gejem jest ok. Bycie gejowa motopizda nie jest. Wypieradalaj na slup. Tylko pamietaj to nagrac zeby normalni ludzie mieli z czego porechotac do obiadu.
Zgłoś
Avatar
szczecin123 2023-07-09, 18:47 2
"cudem przeżył" tylko po co ?
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-07-09, 18:51 2
Szkoda że motopizdzie nic sie nie stało.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-07-09, 20:10
Kawasaki to padaki.
Lecz ten wytrzymał )

Kawasaki to padaki.
Lecz ten wytrzymał )

Aschmodaiii napisał/a:

Amen. I niech zapieprzają czym mogą, ale niech biorą pod uwagę konsekwencje swojej jezdy. Samochodem też lubię pozapieprzać kiedy mogę.Ale moto nic nie pobije. Często jeżdżę na moto z dziewczyną albo za mną na kufrze albo ona obok na swoim moto. Przed każdym startem żegnamy się ze sobą. A najlepsze w tym wszystkim jest to kiedy witamy się po zatrzymaniu jakbyśmy widzieli się po raz pierwszy.



Jeździcie na motoroli?
Zmień chłopie syf który bierzesz. Ty i dziewczyna?
O motorze nie wspomnę.
Kiedy jak 90% czasu przed kompem na sadusticu spędzasz.
Zgłoś
Avatar
Kokosz88 2023-07-09, 20:28
Szkoda, mógł szybciej zapierdalać, albo kierowca bliżej barierki wyprzedzać.
Zgłoś
Avatar
jebacruskiescierwo 2023-07-09, 22:21
Aschmodaiii napisał/a:

Stul pysk stulejarzu. Ja podziwiam i szanuję. Sam zapier*alam bo lubię ale z tyłu głowy mam zawsze jakie mogą mnie spotkać konsekwencje. A nie tak jak Ty łoniaki kolegi, ktoremu ciągniesz pałę w jego multipli...
I to stojąc na parkingu pod Lidlem w sobotni wieczór



"Jakie mnie mogą spotkać konsekwencje" Chuj z tobą. Ty zapierdalając możesz zrobić komuś krzywdę i takich kurew nienawidzę. Lubisz zapierdalać to jedź na tor, jak nie ma to sobie zbuduj i nawet najebany będziesz mógł jeździć.
Zgłoś
Avatar
boguslaw1234 2023-07-09, 22:53
A teraz wszystkie niemotopizdy przyznać, że gość wybrał najsensowniejszą i jedyną opcję, która dawała szanse na przeżycie i się udało Pewnie wy wszyscy niemotopizdzielce z sadola razem wzięci nie macie takich jajec jak on
A amor skrętu też zrobił robotę.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-07-10, 2:20 4
Aschmodaiii napisał/a:

Stul pysk stulejarzu. Ja podziwiam i szanuję. Sam zapier*alam bo lubię ale z tyłu głowy mam zawsze jakie mogą mnie spotkać konsekwencje. A nie tak jak Ty łoniaki kolegi, ktoremu ciągniesz pałę w jego multipli...
I to stojąc na parkingu pod Lidlem w sobotni wieczór



Poruszanie się jednośladem po drogach cywilnych jest obarczone tak dużym ryzykiem odniesienia uszczerbku na zdrowiu czy utraty życia, że decydują się na to jedynie najwięksi debile na świecie. Właśnie dlatego mamy tu z nich stałą bekę. Pisz co chcesz, ale fizyka nieubłaganie stoi po mojej stronie.
Po prostu jesteś motoseksualny i cipka Ci wilgotnieje, jak widzisz motocykl. Dokładnie tak samo mają pedofile, jak patrzą na dzieci czy zoofile, jak patrzą na lisa bez nogi. To nie jest normalne i dlatego po wieczność będziesz pokazywany palcami i uważany za spierdolinę genetyczną i będzie to jak najbardziej słuszne.
Oprócz tego jesteś zwyczajnym zbokiem, bo kto normalny lubi się w przestrzeni publicznej niepytany przyznawać do swoich fetyszy?

Słusznie zauważyłeś, że masz z tyłu głowy. Jakbyś miał w głowie, to po prostu byś mnie zrozumiał. A tak, to chuj. Twoje życie jest warte tyle, ile Halman dostanie piwek za twoją śmierć. Jeśli to się nie nagra, to nawet tego wart nie jesteś.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-07-10, 11:23
marcino_zly napisał/a:

Kawasaki to padaki.
Lecz ten wytrzymał )
Kawasaki to padaki.
Lecz ten wytrzymał )
Jeździcie na motoroli?
Zmień chłopie syf który bierzesz. Ty i dziewczyna?
O motorze nie wspomnę.
Kiedy jak 90% czasu przed kompem na sadusticu spędzasz.



Zanim zaczniesz pouczać innych, najpierw sam naucz się pisać.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-07-10, 12:48
Zatrzymał się pewnie dlatego, bo zauważył że nie ma nogi
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-07-10, 13:14
Aschmodaiii napisał/a:

Stul pysk stulejarzu. Ja podziwiam i szanuję. Sam zapier*alam bo lubię ale z tyłu głowy mam zawsze jakie mogą mnie spotkać konsekwencje. A nie tak jak Ty łoniaki kolegi, ktoremu ciągniesz pałę w jego multipli...
I to stojąc na parkingu pod Lidlem w sobotni wieczór



O to się motopizdeczka obudziła, podziwiasz, zapierdalasz, szanujesz - co ty pierdolisz debilu. Tatuś ci kupił motorek byś nie opowiedział historii z wanny, wsiadasz na swój motorek, odpalasz i on sam jedzie, nie rozpędzasz go, nie robisz nic wielkiego, jesteś zwykłym zjebem, komarem na drogach, przyszłą padliną. Nikt cię nie podziwia, twoje zapierdalanie to bycie klaunem. Masz gówno motorek za 10-30 tysięcy, każdy ma z was bekę, te wasze groźne kaski, kombinezony we wzorki, a w środku zwykła cipa, którą prześladowano w szkole. Serio mam wrażenie, że wy myślicie, że wzbudzacie szacunek, kurwa debilu, jedynie politowanie. Szacunek to wzbudza ktoś w zajebistym aucie za kilka baniek, który sobie spokojnie jedzie, a nie zapocony patus w tanim motorku, który piłuje rzęcha i nie daje ludziom w nocy spać.
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2023-07-10, 15:40
Dobrze,że w Polsce wprowadzili zakaz wyprzedzania tych podludzi srających na naczepach.
Zgłoś
Avatar
takamahi 2023-07-11, 5:08
Aschmodaiii napisał/a:

Stul pysk stulejarzu. Ja podziwiam i szanuję. Sam zapier*alam bo lubię ale z tyłu głowy mam zawsze jakie mogą mnie spotkać konsekwencje...



Słuchaj pierdolona motopizdo, mam wyjebane na to jakie konsekwencje mogą cię spotkać, lubisz zapierdalać, zapierdalaj na tor zapierdalać. Bo to że zabijesz, lub zrobisz roślinę z siebie, ewentualnie z pasażera którego wieziesz to mi koło huja lata, ale twoje jebane truchło na motorze może zrobić krzywdę też innym, normalniejszym, uczestnikom ruchu. Serdeczne pierdol się motopizdo na pożegnanie.
Zgłoś
Avatar
karolmare 2023-07-17, 3:05
Filmik ma już dobrych 5 lat+
Zgłoś