18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
~Angel 2017-05-31, 13:55 4
Piękny piruecik.
Zgłoś
Avatar
Bosewiak 2017-05-31, 14:42 36
Takie filmy powinny puszczać przyszłym kierowcom na naukach jazdy.
Zgłoś
Avatar
jazeck 2017-05-31, 15:50 10
Pierdolony nadgorliwiec z kamerką. Widzi, że inni zapierdalają, ale nie - on się zatrzyma wymuszając na pieszych przejście, widzimy jak to się kończy.
Zgłoś
Avatar
BigDaddyD 2017-05-31, 16:40 6
"Wymuszenie zachowania na pieszym" podobno tak się nazywa takie puszczanie pieszych na drodze.
Zgłoś
Avatar
Jebakażebolisraka 2017-05-31, 16:50 104
Czy was pojebało ? Zwalać na kierowcę który przepuścił pieszych ? Tego zapierdalacza pewnie jeszcze w lusterku nie widział puknijcie się w puste łby
Zgłoś
Avatar
waloos 2017-05-31, 16:53 26
Fakt, zwalnianie przed przejściami kiedy nie ma wielkiego ruchu mnie wkurza, ale akurat w tej sytuacji to nie jest nagłe hamowanie. Trochę wcześniej jest znak ograniczenia do 40kmh, a gość popylał pewnie z dwa razy tyle.

Mnie natomiast rozwala zachowanie pieszych. Jak można iść w kapturze i nie patrzeć się na odpowiednią stronę drogi?
Kurde, ja jak przechodzę przez przejście to głowa chodzi mi w każda stronę, obserwuję wyraźnie każdy samochód, a najlepiej to jeszcze łapię kontakt wzrokowy z kierowcą. Jak widzę, że on mnie widzi to przyspieszam kroku!

Gdyby chłopacy patrzyli się w lewo a nie w prawo, to nic by się nie stało.
Zgłoś
Avatar
SM0KEtatum 2017-05-31, 17:05 5
w niemczech jest fajna zasada, obojetnie gdzie i kiedy , jezeli pieszy wejdzie na pasy to sie kazdy musi zatrzymac. Jak jebniesz tam kogos na pasach to juz mozesz se zdiecie pamiatkowe z prawojazdami zrobic.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2017-05-31, 18:38 17
jazeck napisał/a:

Pierdolony nadgorliwiec z kamerką. Widzi, że inni zapierdalają, ale nie - on się zatrzyma wymuszając na pieszych przejście, widzimy jak to się kończy.



Zajebista logika jak i znajomość przepisów... Czyli będąc na drodze jedziesz tak jak inni, a nie według swoich umiejętności i rozeznania sytuacji na drodze? Jaką w ogóle trzeba być spierdoliną, żeby bronić takiego zjeba co zapierdala nie licząc się z ludzkim życiem i zdrowiem?
Zgłoś
Avatar
Kamitero 2017-05-31, 18:42 13
Nie rozumiem jak można nie spojrzeć, upewnić się tak zwyczajnie dla siebie czy na pewno wszystkie pasy są czyste. Nie wiem czy to kwestia inteligencji czy wada instynktu samozachowawczego ale ludzie wydają się nie mieć orientacji w otoczeniu. Sam jak przechodzę to czasami dla świetego spokoju nawet upewniam się czy jakiś idiota nie jedzie pod prąd. Tutaj ewidentnie wina kierowcy ale kurde nie dało sie spojrzeć i ocenić szybkości jadącego? Nie wiem co ludzie mają w głowach ale traktują przechodzenie na pasach jakby owe miały po bokach jakies pancerne szlabany, przechodzenie przez ulice to nie jakiś system komputerowy gdzie nawet zielone światło oznacza że wszyscy kierowcy automatycznie się zatrzymają w tym samym czasie. Instynkt samozachowawczy pieszego na pasach to jakieś tabu.
Zgłoś
Avatar
Lysack 2017-05-31, 19:02 2
Klasyka gatunku. Kaptur na łeb i przed siebie. Na bycie pieszym tez powinien być egzamin...
Zgłoś
Avatar
garber 2017-05-31, 19:30 1
Tafariel napisał/a:



Zajebista logika jak i znajomość przepisów... Czyli będąc na drodze jedziesz tak jak inni, a nie według swoich umiejętności i rozeznania sytuacji na drodze? Jaką w ogóle trzeba być spierdoliną, żeby bronić takiego zjeba co zapierdala nie licząc się z ludzkim życiem i zdrowiem?



Chłopie, ale nie o to w tym chodzi. Zrozum to wreszcie.

Prawda jest taka, że gdybym był na miejscu tego co się zatrzymał, to wiedziałbym, że moja akcja bezpośrednio przyczyniła się do ich kalectwa bądź nawet śmierci. Taka jest prawda i nic tego nie zmieni, a gadanie, że to wina drugiego kierowcy jest faktem i nie ma tu żadnej dyskusji, ale co z tego? Czy tak sobie będziesz tłumaczył swoją pośrednią winę względem śmierci drugiej osoby?
Zgłoś
Avatar
sharolin 2017-05-31, 19:42
Piesi nawet nie zechcieli spojrzeć w lewo czy nic im nie grozi. Lot 10/10.
Zgłoś
Avatar
jebac 2017-05-31, 19:53 1
Dla mnie wina kierowcy ewidentna, nie ma tutaj dyskusji.

@Up

Piesi spojrzeli w lewo, gościu ich puścił. Niestety nie mają wyobraźni i nie pomyśleli, że jakiś pajac będzie drugim pasem zapier... Mnie mało taki geniusz nie zabił (w dodatku jeszcze czerwone miał), na szczęście gościu na bliższym chodnika zatrąbił i się w porę zatrzymałem. Od tamtej pory zawsze patrzę, bo wiem że zdarzają się geniusze tacy jak niektórzy tutaj co to jeszcze winę na kierowce zrzucają, który przepuścił ich. A zaznaczam, że było ograniczenie do 40km/h. Dostosowałby prędkość i nic by się nie stało.
Zgłoś
Avatar
BajecznyKrzysztof 2017-05-31, 20:04
przeżyli ? Przecież tu nie ma co zbierać ?!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie