18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
pioter84 2020-05-12, 7:14 4
Chyba jakiś kuzyn Hanki
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-05-12, 7:50 3
BHP
bracie
haruj
pilniej
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-05-12, 8:09 5
Oprócz debila pracownika to i konstruktor maszyny debil...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-05-12, 8:22 53
Normalnie maszynę projektuje się żeby wykonywała jakąś pracę szybko i sprawnie + żeby była bezpieczna dla personelu, ta maszyna została zaprojektowana chyba tylko i wyłącznie żeby zabijać pracowników, jest tu tyle nieprawidłowości że nawet nie wiem od czego zacząć wyliczanie...
Zgłoś
Avatar
s................d 2020-05-12, 8:47 11
bloodwar napisał/a:

Normalnie maszynę projektuje się żeby wykonywała jakąś pracę szybko i sprawnie + żeby była bezpieczna dla personelu, ta maszyna została zaprojektowana chyba tylko i wyłącznie żeby zabijać pracowników, jest tu tyle nieprawidłowości że nawet nie wiem od czego zacząć wyliczanie...



W rzeczy samej .
A filmik aż sobie kilka razy puściłem
Jak można się tak załatwić ?? jakim cudem takie głąby gdziekolwiek pracują
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-05-12, 8:52 2
bloodwar napisał/a:

Normalnie maszynę projektuje się żeby wykonywała jakąś pracę szybko i sprawnie + żeby była bezpieczna dla personelu, ta maszyna została zaprojektowana chyba tylko i wyłącznie żeby zabijać pracowników, jest tu tyle nieprawidłowości że nawet nie wiem od czego zacząć wyliczanie...



Nie wiem czy tak jest w każdej pracy ale Ja pracując na maszynach które były już sprawdzone dostatecznie pod względem BHP, gdybym wychwycił jakąś lukę która zagraża bezpieczeństwu dostałbym dodatkowo premię. No ale z czym do ludzi

Zgłoś
Avatar
Jebaka80 2020-05-12, 8:59 1
Resuscytacja nie pomogła ?
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-05-12, 9:26 1
Haha kręgosłup złamał,.
Zgłoś
Avatar
Pierre_Dolec 2020-05-12, 9:39 1
Tom9310 napisał/a:

Ja



Czy ty właśnie zastosowałeś formę grzecznościową mówiąc o sobie? XDD
Zgłoś
Avatar
Roman270297 2020-05-12, 10:10
To nie wina projektantów czy samej maszyny... Na chuj się tam pakuje gdy maszyna pracuje??? Chuba dobrze wiedział, że unosi się do góry. Ale lepiej wybrać najgorsze miejsce i skrócić się o 15 cm
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-05-12, 10:40
I chuj, robili kartony na psie kupy a teraz produkcja stanie na czas śledztwa i Indie zaleje fala psiego gówna. A nie, poczekaj...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-05-12, 10:40 2
Po chuj tam się pchał i zero zabezpieczeń przeciwdebilnych ale to indie najwyżej to przujdzie kolejny pracownik i za 5min ruszy linia tam życie i zdrowie pracownika jest mniej warte niż ten karton i jest to wliczone w koszta
Zgłoś
Avatar
lilmuzynio 2020-05-12, 10:40
Bhp a co to takiego.
Zgłoś
Avatar
xv89 2020-05-12, 10:48 2
bloodwar napisał/a:

Normalnie maszynę projektuje się żeby wykonywała jakąś pracę szybko i sprawnie + żeby była bezpieczna dla personelu, ta maszyna została zaprojektowana chyba tylko i wyłącznie żeby zabijać pracowników, jest tu tyle nieprawidłowości że nawet nie wiem od czego zacząć wyliczanie...



W dzikich krajach, gdzie luda mnogo, mają wyjebane na bezpieczeństwo pracownika - tych ludzi nawet na buty nie stać.
A po maszynie widać, że konstruował pewnie jakiś domorosły konstruktor-samouk, mając nad sobą idiotę w krawacie w postaci księgowego...
Zgłoś