18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Avatar
Moby_Dick 2012-12-20, 21:36 4
hehe jebłem potem zobaczyłem że ostatni król czarny to już całkiem jebłem. Nie dość że czarny to jeszcze w jehowego go wpierdalają
Zgłoś
Avatar
łysa_pała 2012-12-20, 21:59 3
@up
całe życie miał pewnie przejebane jako jehowy czarnoskóry handlarz jakimiś kradzionymi gównami...
Zgłoś
Avatar
malvo 2012-12-20, 23:34 1
@up dodajcie zdjęcie i przemalujcie go na rudo , żeby miał gorzej - tak dla zasady , na święta .
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-12-21, 9:08 18


Proszę bardzo, rudy Jehowy murzyn
Zgłoś
Avatar
MayLo 2012-12-21, 9:30
Hujnia, no i weź tutaj zamknij drzwi przed mordą, albo wcale udawaj że cię nie ma w domu...
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2012-12-21, 12:18
Ja zawsze w moich jechowych rzucam zgniłkami z okna jak wychodzą z klatki.
Zgłoś
Avatar
K................y 2012-12-21, 12:22
A Ciebie "jeCHowi" powinni słownikiem za to rzucić.
Zgłoś
Avatar
malvo 2012-12-21, 13:22
Kangurury napisał/a:

A Ciebie "jeCHowi" powinni słownikiem za to rzucić.


Fail dude fail
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-12-21, 13:24 1
Jahwe jest to jedno z imion boga w chrześcijaństwie i judaizmie..
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-12-21, 15:34 1
Nie mam nic do jehowych, w porzo ludzie z doswiadczenia, a uczciwi do potęgi. Natomiast jako, że w ich interpretacji biblii, żydzi nie mają prawa do swojej ziemi, to wiadomo jaką mają prase. I jeszcze w wojsku nie chca służyć, jak posłuszni debile, bo sprzeciwiają się wojnom, konsekwencja, kurwa. Ludzie postrzegają ich jako sekte ogólnie rzecz biorąc. Ot żydowska propaganda z przyczajki.
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-21, 16:21
W darach przynieśli te swoje jebane książeczki.

stalowyszczur napisał/a:

Nie mam nic do jehowych, w porzo ludzie z doswiadczenia, a uczciwi do potęgi. Natomiast jako, że w ich interpretacji biblii, żydzi nie mają prawa do swojej ziemi, to wiadomo jaką mają prase. I jeszcze w wojsku nie chca służyć, jak posłuszni debile, bo sprzeciwiają się wojnom, konsekwencja, kurwa. Ludzie postrzegają ich jako sekte ogólnie rzecz biorąc. Ot żydowska propaganda z przyczajki.



Ja osobiście do nich nic nie mam (tak, nawet szacunku ), po prostu mnie wkurwia jak śpię powiedzmy o 12 i mi przychodzą, dryndolą do drzwi i chcą rozmawiać. Gdyby nie łazili po domach i nie namawiali (choć wiem, że chrześcijaństwo też tak zaczynało, ale i oni rzymian wkurwili) to byłoby zupełnie OK. Zahaczyła mnie babka kiedyś na przystanku z tymi książeczkami, papierów nie wziąłem ale pogadałem z 15 minut, zwyczajnie czekając na autobus. Się natłukłem w klawiaturę...
Zgłoś