18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
majeńka 2024-05-02, 10:16 2
baronturbina napisał/a:

Praca w AjTi też może być
Ważna. Wydawanie komputerów nowym pracownikom, odblokowanie konta jak ktoś hasla zapomni! Bez tego się nie da funkcjonować w korpo!

Na tym ich umiejętności się kończą.

Miałam np. problem że wentylator w zasilaczu kompa przy którym w firmie siedziałam (kiedy jeszcze pracowało się w biurze) zaczął koncertować, i to tak że z drugiego końca pomieszczenia było słychać. Ja się na sprzęcie nie znam, ale wiem na tyle aby zdiagnozować skąd ten dźwięk (bo np. wiatrak na procku też potrafi być głośny).

Trzy tygodnie użerania się z IT, bezskutecznie. W międzyczasie szukałam czy gdzie indziej takiego zasilacza nie znajdę, niestety było to akurat po zmianie projektu kiedy przenieśli nas do innego budynku, więc szafki z takimi bambetlami były niedostępne, a komp miał jakiś dziwny niestandardowy zasilacz (bo firma kupowała "markowy" sprzęt z niestandardowym gównem). W końcu po długim chodzeniu od Annasza do Kajfasza, wyprosiłam aby łaskawie pozwolili mi dojść do naszych starych śmieci, i z jakiegoś starego kompa w szafie zarąbałam pasujący zasilacz.

To już chyba lepiej byłoby gdybym włączyła tryb blondynki i poprosiła o wymianę całego kompa.

I cały dział IT taki jest — nie wiem skąd oni biorą takich orłów.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-05-02, 10:50 1
majeńka napisał/a:

Na tym ich umiejętności się kończą.
Miałam np. problem że wentylator w zasilaczu kompa przy którym w firmie siedziałam (kiedy jeszcze pracowało się w biurze) zaczął koncertować, i to tak że z drugiego końca pomieszczenia było słychać. Ja się na sprzęcie nie znam, ale wiem na tyle aby zdiagnozować skąd ten dźwięk (bo np. wiatrak na procku też potrafi być głośny).
Trzy tygodnie użerania się z IT, bezskutecznie. W międzyczasie szukałam czy gdzie indziej takiego zasilacza nie znajdę, niestety było to akurat po zmianie projektu kiedy przenieśli nas do innego budynku, więc szafki z takimi bambetlami były niedostępne, a komp miał jakiś dziwny niestandardowy zasilacz (bo firma kupowała "markowy" sprzęt z niestandardowym gównem). W końcu po długim chodzeniu od Annasza do Kajfasza, wyprosiłam aby łaskawie pozwolili mi dojść do naszych starych śmieci, i z jakiegoś starego kompa w szafie zarąbałam pasujący zasilacz.
To już chyba lepiej byłoby gdybym włączyła tryb blondynki i poprosiła o wymianę całego kompa.
I cały dział IT taki jest — nie wiem skąd oni biorą takich orłów.


Biorą z np Studium Policealne Żak, Profesja itp. Potem szybki licencjat z kulturoznawstwa z elementami informatyki.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-05-02, 11:01
Kiler to znowu ty
Zgłoś
Avatar
radek225 2024-05-02, 13:00
Jak żyję 35 lat na tej ziemi to z usług IT oraz tak zwanego "informatyka" od którego wiele razy okazywało się, że mam dużo bardziej obszerną wiedzę nie skorzystałem nigdy. Zawsze wszystko sam robiłem przy swoim komputerze i po prostu gość od komputerów nie był mi nigdy do niczego potrzebny. Przez wiele lat komputery ogarniałem sam, a kiedy biosy w komputerach stały się bardziej skomplikowane i weszły uefi, zabezpieczenia i Bóg wie nie wiadomo co jeszcze to wystarczy odpalić odpowiedni film na YouTubie i po trzech minutach wszystko jest jasne. Ale po prostu jeden woli w godzinę albo dwie załatwić temat, a drugi woli czekać tydzień na przyjazd "magika" powyższej szkole gotowania na gazie i tygodniowym przyspieszonym kursie informatycznym i dać mu zarobić kilka stów użerając się tydzień z niedziałającym sprzętem .
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-03, 14:29
Woras napisał/a:

Pochwal się co robisz, aż jestem ciekawy



Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-05-11, 13:50 1
radek225 napisał/a:

Bez tirowców to tak jak bez ręki albo bez nogi. Tak tylko przypomnę, że w Polsce wypadki z udziałem ciężarówek to 6,5%. Reszta to motopizdy albo banany w BMW pokroju Mahtczaka.
Z tego co kojarzę to w IT pracuje.



Kurwa! 6,5% To znaczy SETKI wypadków powodowanych przez tirowców! To są ZAWODOWI kierowcy i od nich należy wymagać niemal bezwypadkowości! Jakby tak piloci samolotów rozpierdalali je po kilkaset rocznie w samej tylko Polsce to byś za chuja do samolotu nie wsiadł, a tutaj toleruje się lekceważenie przepisów i zasad bezpieczeństwa! Kierowcy zawodowi nie powinni dostawać żadnych mandatów za złamanie przepisów ruchu drogowego, to jest dobre dla amatorów, tylko z miejsca tracić prawo do wykonywania zawodu. To by ich nauczyło jak jeździć!
Zgłoś