18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Opis z Youtube:
Karyna pojechała na zakupki do LIDLA bez prawa jazdy . Przyjechała Policja i po kontroli wezwała lawetę żeby odholować Pani pojazd i chcieli jej wystawić mandat . Jednak Karyna zamiast grzecznie przyjąć mandat i znacząc zabierać rzeczy prywatne z samochodu zadzwoniła po Sebastiana ( Ariela ). Sebek przyjechał zaczął cwaniakować wsiadł do samochodu i chciał odjechać .
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-11-30, 15:20 5
Lobo24 napisał/a:

Karyna pojechała na zakupki do LIDLA bez prawa jazdy . Przyjechała Policja i po kontroli wezwała lawetę żeby odholować Pani pojazd i chcieli jej wystawić mandat .



Zdarzyło mi się mieć kontrolę podczas której nie miałem żadnych papierów (a wtedy wymagane były trzy).
Skończyło się mandatem za jeden 50zł i pozwolili jechać.
Pewnie idiotka sapała do nich zamiast się uśmiechnąć i dlatego holowanie.
Zgłoś
Avatar
w................3 2019-11-30, 15:22 1
Lobo24 napisał/a:

Ejjj!! Wstawaj! Zesrałeś się!



Ale pomarzyć zawsze można...
Zgłoś
Avatar
puryc 2019-11-30, 15:27 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Zdarzyło mi się mieć kontrolę podczas której nie miałem żadnych papierów (a wtedy wymagane były trzy).
Skończyło się mandatem za jeden 50zł i pozwolili jechać.
Pewnie idiotka sapała do nich zamiast się uśmiechnąć i dlatego holowanie.



Raczej w ogóle nie miała uprawnienia do kierowania pojazdem.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-11-30, 15:35 3
up
Możliwe, ale policjant nie musi (a w zasadzie nie powinien) pozwolić kierować osobie, u której stwierdzono brak dokumentów.
Więc jak zatrzymają bez blankietu PJ to mają prawo zakazać dalszej jazdy. Ale jak zachowasz się w stosunku do policjantów jak człowiek, to pozwolą jechać....
I jeśli nawet głupia pizda nie miała uprawnień, to jakby nie darła ryja, to nie byłoby holowania.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2019-11-30, 15:59 1
dobrze że nie trafili na ukraińców bo ci by od razu strielali.
Zgłoś
Avatar
mandzur2408 2019-11-30, 16:00 2
Haha pusc go pusc go Ariel dzwonie na policje hahaha.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-11-30, 16:04 13
Pomijając patole i nieudaczników policjantów to te prawo jest z dupy. Ariel nie mógł odjechać swoim własnym samochodem bo co?
Laska jechała bez uprawnień to dostanie mandat, kare czy tam chuj wie... chłoste. Ale jak właściciel jest na miejscu to po co generować kolejne kłopoty i problemy? tzn ja wiem po co? bo w komunie każdy sposób jest dobry żeby zgnoić obywatela w końcu aparat prawa nie jest dla obywateli ale odwrotnie.
Samochód to prywatna własność i pies powinien móc conajwyżej się własnym chujem pobawić a nie kluczyki zabierać i holować czyjąć własność niezagrażającą nikomu.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-11-30, 16:11 1
Jednym brakło rozumu, drugim zimnej krwi.
Sytuacja byłaby do opanowania, gdyby na przeciw siebie stanęły istoty rozumne.
Zgłoś
Avatar
maciejpp 2019-11-30, 16:11
Psychiatryk w Świeciu Zaprasza wypije za was browara w parku
Zgłoś
Avatar
czarnyrlz 2019-11-30, 16:13
Chuj w to kto winny czy nie winny. To stwierdzi sąd. Szkoda mi tylko, że takie psiarskie mają bronić i służyć obywatelom. Jakims tam kozakiem nie jestem, ale patrząc na nich i ich brzuchy to się założę, że 500m sprintem to dla nich poziom nie do osiągnięcia. I oni mają bronić obywateli heh.
Zgłoś
Avatar
swieca 2019-11-30, 16:13 3
Rano widzę bohatera,rodaka który rogiem wieloryba napierdala terrorystę,po obiadku lekkie pato. Czekam na wieczór
Zgłoś
Avatar
Pitok 2019-11-30, 16:17 5
Patola patolą, ale policjanci też mało kompetentni.
Zgłoś
Avatar
yozue.ble 2019-11-30, 16:33
Dawać drugą część: 'Ariel w pierdlu - gleba 2"
Zgłoś
Avatar
Robertuss 2019-11-30, 16:47 6
niefartt napisał/a:

pozabijam sk***ysynów!!!! bede morderca ale przysiegam pozabijam ich i ich dzieci !!!!



Ariel to Ty??

Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2019-11-30, 16:53 4
Nie ogarniam tych patoli, po co kręcą bat na swoją dupę... o przepraszam sami nagrywają filmy ich obciążające. Jebana Armia Stongi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie