18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Opis z Youtube:
Karyna pojechała na zakupki do LIDLA bez prawa jazdy . Przyjechała Policja i po kontroli wezwała lawetę żeby odholować Pani pojazd i chcieli jej wystawić mandat . Jednak Karyna zamiast grzecznie przyjąć mandat i znacząc zabierać rzeczy prywatne z samochodu zadzwoniła po Sebastiana ( Ariela ). Sebek przyjechał zaczął cwaniakować wsiadł do samochodu i chciał odjechać .
Zgłoś
Avatar
klawyzwawy 2019-11-30, 20:52 1
Laska ma głos jak Solaris.
Zgłoś
Avatar
MaNioo 2019-11-30, 20:58 3
Z całym szacunkiem Panowie, oczywiście patologię należy tępić. ale policjanci też nie wykazali się jakąś bystrością. Ziomek z policji dusi Sebixa i bezczelnie mu tłumaczy, że nie wykonują w stosunku do niego czynności XD no kurwa XD po chwili dalej mu tłumaczy "nie wykonujemy czynności w stosunku do Pana" i gleba na ziemię
Zgłoś
Avatar
Majhulec 2019-11-30, 20:59 2
We made koleżko
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Raz w życiu byłem skuty. Nie w Polsce.
Zrobili wjazd na twardo, pokazali "gleba" to przyklęknąłem, ręce złożyłem do tyłu i po wszystkim.
Po kilku minutach wyjaśniliśmy sprawę, rozkuli mnie i wszyscy po kolei przepraszali "sorry, we make mistake".
Można??

Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-11-30, 21:04 3
zakapior napisał/a:

Wystarczyło kilka zdań, ..., żebym doszedł


Oj zawstydzasz mnie A co na to twój stary? Wie że się brandzlujesz myśląc o innych?
Zgłoś
Avatar
SlowianskiKrol 2019-11-30, 21:44 1
"Nie wykonuje czynności, dzwoń na policję" XDDD
Zgłoś
Avatar
angel_punx 2019-11-30, 21:45 3
Mieszkan 12 lat w UK. Często korzystam z jednego przejścia podziemnego, zawsze było spoko, no czasami może trochę naszczane. Dzisiaj wracałem z poczty i widzę cale to przejście ujebane sprajami. Jakieś nazwy klubów piłkarskich i teksty typu "Zajebać chui maczetami". Dosłownie wszystkie możliwe ściany zajebane w ten sposób. Widzę że to prawda że cała ta jebana patologia wyjebała za granicę i piękną robią reputację naszemu krajowi. Skurwysynów powinno się odjebywać na miejscu.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-11-30, 22:01 2
Majhulec napisał/a:

We made koleżko



Ło matko bosko... kurwa literkem pomyliłę...
Sens zrozumiał?
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-11-30, 23:54 7
MaNioo napisał/a:

ale policjanci też nie wykazali się jakąś bystrością. Ziomek z policji dusi Sebixa i bezczelnie mu tłumaczy, że nie wykonują w stosunku do niego czynności XD no kurwa XD po chwili dalej mu tłumaczy "nie wykonujemy czynności w stosunku do Pana" i gleba na ziemię



Ty też nie wykazałeś się bystrością. Chodziło o to, że Sebek przypełzł i zaczął się wpierdalać podczas interwencji dotyczącej tucznika jadącego bez uprawnień. Jak zaczął świrować i próbował odjechać autem, to mu pały zaczęły tłumaczyć, że ma spierdalać, bo interwencja go nie dotyczy. Takie trudne do ogarnięcia, że jak policja interweniuje, to ludzie nie związani ze sprawą nie powinni się wpierdalać?
Zgłoś
Avatar
LordVIP 2019-12-01, 1:58 2
Co to kurwa jest. Policjant podchodzący do niego z klaty i tekstem "co ty powiedziałeś człowieku", później widać, że kierowca tego radiowozu ma pas zapięty na fotelu, na którym pewnie siedzi żeby tylko alarm nie pikał. A w ogóle o chuj tam chodzi?
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2019-12-01, 2:38
niefartt napisał/a:

już nie zyjesz
!!!
zajebie cie



Hahahaha co za debil. Detergent, spuść trochę pary z kotła bo się zesrasz.

No i oczywiście, powinieneś napisać "zajebię cię", ale ty tego nigdy nie zrozumiesz, kmiocie.
Zgłoś
Avatar
Frosterox 2019-12-01, 10:27
hahahahaha Ariel chyba kurwa Arielka jakie pizdy gruba locha i syrenka
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2019-12-01, 13:35 1
Patologia patologią i chuj Karynie i Arielowi w dupy... Ale ja widzę że Panowie milicjanty to karąć mogą za nie korzystanie z pasów.
A co my tutaj mamy???



Czyli jak ja sobie zapnę pasy za sobą to mandaciku nie będzie tak?
Ważne żeby były zapięte
Zgłoś
Avatar
majnkampf 2019-12-01, 14:10
Za tępienie patoli zawsze piwo. Z drugiej strony, policjant też się nie popisał. Jego obowiązkiem jest znać podstawę prawną swoich działań, a jak widać nie znał
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2019-12-01, 14:48
Powinna wezwać policje na tą policje :d
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2019-12-01, 18:12
Ariel w sam raz do prania
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie