18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Smh 2009-06-18, 17:19
czlapi napisał/a:

normalnie ode mnie dostał by z glana-ja wszystkich toleruje- ale kurwa rasistów nienawidze



badz tolerancyjny dla ich nietolerancji!

wyznaj zasadze, ze do poki niekt nie wpieprza sie Tobie na sile w zycie to nie jest grozny... akurat rasistow mniej sie w zycie wpierdziela niz katoli czy pedalow

a skoro przyszedl klient do pralni i zostal wyrzucony - coz bywa, nie zarobia, skoro pieniadze mu smierdza, jak przyjdzie wiekszy kryzys, bedzie prosil o jakichkolwiek klientow
Zgłoś
Avatar
Kozak_Maślak 2009-06-18, 22:41
Smh napisał/a:



badz tolerancyjny dla ich nietolerancji!

wyznaj zasadze, ze do poki niekt nie wpieprza sie Tobie na sile w zycie to nie jest grozny... akurat rasistow mniej sie w zycie wpierdziela niz katoli czy pedalow

a skoro przyszedl klient do pralni i zostal wyrzucony - coz bywa, nie zarobia, skoro pieniadze mu smierdza, jak przyjdzie wiekszy kryzys, bedzie prosil o jakichkolwiek klientow



Weź nie pierdol! Tobie jakby ktoś wjebał do pracy i zaczął pierdolić jaki to jesteś gruby, brzydki że śmierdzisz moczem i starymi ludźmi, to oczywiście byś nie zareagował tylko obsłużył go i zarobił te 5zł. Tak?
Zgłoś
Avatar
Smh 2009-06-19, 9:15
Poli666 napisał/a:



Weź nie pierdol! Tobie jakby ktoś wjebał do pracy i zaczął pierdolić jaki to jesteś gruby, brzydki że śmierdzisz moczem i starymi ludźmi, to oczywiście byś nie zareagował tylko obsłużył go i zarobił te 5zł. Tak?



sa sposoby na obsluge takich klientow by zarobic i dac mu do zrozumienia ze mimo tego co mi wytyka to on jest idiota... wiec nie trzeba od razu z siebei robic deila i napierdalac ludzi tylko wystarczy uzyc mozgu
Zgłoś
Avatar
belladonnaa 2009-06-25, 10:30
"My nie serwujemy psów".
genialne, może facet jest chamem ale uśmiałam się.
Zgłoś
Avatar
n00b 2009-06-25, 19:28
blackplanet.byethost31.com/
Jeśli tak kochacie czarnuchów to macie stronkę Black Power.
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-06-26, 1:54
n00b napisał/a:

http://blackplanet.byethost31.com/
Jeśli tak kochacie czarnuchów to macie stronkę Black Power.



byliby bardziej przekonujący, że mają jakąś przewagę intelektualną nad czarnymi, gdyby poznali podstawy ortografii..
Zgłoś
Avatar
Ahab 2010-11-21, 18:03
Scarlet napisał/a:



byliby bardziej przekonujący, że mają jakąś przewagę intelektualną nad czarnymi, gdyby poznali podstawy ortografii..



Ty za to udowadniasz równość intelektualną z murzynami. Stronka ta jest prowadzona z perspektywy murzyna i te wszechobecne błędy i ironia są celowe.

Człapi napisał/a:

normalnie ode mnie dostał by z glana-ja wszystkich toleruje- ale kurwa rasistów nienawidze



Dlaczego w wypowiedziach tzw."tolerancyjnych" nie ma ani śladu logiki? Przeczytaj ze 20 razy coś napisał ,może coś Ci się rozjaśni kakarotto.
Jane ,że nienawidzisz rasistów ,ale jakby Ci zaczął nygus się dobierać do Twojej antifiarskiej zaćpanej dziewczyny ,to byś ,żeby nie zostać nazwanym rasistą jeszcze mu ją przytrzymał. Z resztą sama by chętnie dała antyfaszystki słyną z tego ,że wolą umrzeć -dosłownie- dając murzynowi ,niż zostać przez takie byle co nazwaną rasistką.

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-11-28, 14:31 ]
cool story

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-11-28, 14:31 ]
cool story
Zgłoś