18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
przygody z wyrzucaniem śmieci
nelbox • 2014-08-02, 16:19
Nie wiem co mi strzeliło do głowy wyrzucać śmieci o 2:30 nad ranem. Tym bardziej nie rozumiem po co wziąłem ze sobą telefon. Tak jakby miały do mnie nagle zacząć wydzwaniać laski z żądaniem natychmiastowego seksu.

Ale już kompletną zagadką pozostaje dla mnie, dlaczego wyrzuciłem mój nowy telefon wraz ze śmieciami. Ogromny pojemnik na śmieci wypełniony rzygowinami i innymi smakołykami był kompletnie nieoświetlony, dlatego musiałem iść do domu po latarkę.

Wracam po chwili i nie wierzę temu co widzę! No po prostu nie wierzę. Nie było mnie jakieś 12 sekund a przy śmietniku stoi już „poszukiwacz skarbów” z moim telefonem i łypie na mnie swoją kolorową gębą. No jakby, kurwa, wiedział że w nocy z 1-go na 2-go sierpnia 2014 roku o godzinie 2:34 ktoś w tym miejscu wyrzuci nowiutkiego smartfona do kosza.

Powiedziałem mu, żeby mi oddał moją własność, będąc zarazem przekonany w przyjaznej naturze tych ekosegregatorzystów. Tym bardziej ze zdziwieniem przyjąłem jego odpowiedź odmowną: „Pochujało cię!”. No w tym momencie faktycznie trochę mnie pochujało cokolwiek by to nie oznaczało. Ruszam w jego stronę w celu odzyskania własności, a koleś wyciąga nóż i krzyczy z całej siły „CHUJ, CHUJ, CHUJ, CHUJ!” jakby to było jakieś magiczne zaklęcie.

Wiedziałem, że w normalnych warunkach nic mi nie zrobi, no ale że świeciliśmy sobie latarkami po oczach, to różnie mogłoby się skończyć.

Odruchowo zacząłem szukać jakiejś broni po kieszeniach i jedynie co namacałem, to pięciozłotówkę. No i mówię mu, że odkupie od niego mój telefon za 5 złotych i rozejdziemy się w zgodzie. Ku mojemu zdumieniu koleś się zgodził od razu, oddał mi telefon, ładnie podziękował i powiedział "przepraszam"! Od tak.

Dalej nie ogarniam tego, co się stało. Czy to oznacza, że on był gotów mnie zarżnąć za 5 PLN?? No chyba że po prostu nie lubi Samsungów.
Zgłoś
Avatar
czikenNDB 2014-08-02, 21:35
Masz piwko, bo się uśmiałem z tego zaklęcia
Zgłoś
Avatar
krainawilka 2014-08-02, 22:06
Początek przypomniał mi pewną historię, jak to mój wuj z Hameryki przyleciał do Polski i w drodze zaginął jego bagaż. Poszliśmy więc na zakupy, a że wuj chudy jak szczapa, maratończyk, to nie mogliśmy znaleźć nic, co by na niego pasowało. Kupiliśmy spodnie, oczywiście do przeróbki do krawcowej. Po dwóch dniach miałem wujowi przynieść spodnie, akurat umówiliśmy się na obiad. Wychodząc z domu wziąłem też śmieci, żeby wyrzucić po drodze. Wyrzuciłem. Na spotkaniu wuj pyta, gdzie jego spodnie. No i sobie przypomniałem jak wyrzucałem śmieci... Niezapomnę jak brat nurkował do kontenera po spodnie. Ludzie którzy nas widzieli musieli nas wziąć za jednych z tych cyganów co to zawodowo nurkują po ciuchy.
Zgłoś
Avatar
necrofallus8 2014-08-02, 22:10 1
Masz szajsunga...? CHUJ, CHUJ, CHUJ, CHUJ!
Zgłoś
Avatar
5987389 2014-08-02, 22:27
True story, też tam byłem.
Zgłoś
Avatar
dzejoslaw 2014-08-02, 22:32 1
pewnie fan Apple...
Zgłoś
Avatar
DildoVaggins1 2014-08-03, 0:59 1
widac ile taki samsung jest warty
Zgłoś
Avatar
drakkarrudy 2014-08-03, 2:51
Prawdziwe jak to, że uprawiałem seks i odchodzę czasem od komputera, ale w jakiś pokrętny sposób mnie to rozbawiło..
Zgłoś
Avatar
Sliski 2014-08-04, 4:26
Cóż, nawet bezdomni wiedzą że smartfony samsunga to albo gs<2 note<1 albo 5zł.
Zgłoś