18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
przygody z wyrzucaniem śmieci
nelbox • 2014-08-02, 16:19
Nie wiem co mi strzeliło do głowy wyrzucać śmieci o 2:30 nad ranem. Tym bardziej nie rozumiem po co wziąłem ze sobą telefon. Tak jakby miały do mnie nagle zacząć wydzwaniać laski z żądaniem natychmiastowego seksu.

Ale już kompletną zagadką pozostaje dla mnie, dlaczego wyrzuciłem mój nowy telefon wraz ze śmieciami. Ogromny pojemnik na śmieci wypełniony rzygowinami i innymi smakołykami był kompletnie nieoświetlony, dlatego musiałem iść do domu po latarkę.

Wracam po chwili i nie wierzę temu co widzę! No po prostu nie wierzę. Nie było mnie jakieś 12 sekund a przy śmietniku stoi już „poszukiwacz skarbów” z moim telefonem i łypie na mnie swoją kolorową gębą. No jakby, kurwa, wiedział że w nocy z 1-go na 2-go sierpnia 2014 roku o godzinie 2:34 ktoś w tym miejscu wyrzuci nowiutkiego smartfona do kosza.

Powiedziałem mu, żeby mi oddał moją własność, będąc zarazem przekonany w przyjaznej naturze tych ekosegregatorzystów. Tym bardziej ze zdziwieniem przyjąłem jego odpowiedź odmowną: „Pochujało cię!”. No w tym momencie faktycznie trochę mnie pochujało cokolwiek by to nie oznaczało. Ruszam w jego stronę w celu odzyskania własności, a koleś wyciąga nóż i krzyczy z całej siły „CHUJ, CHUJ, CHUJ, CHUJ!” jakby to było jakieś magiczne zaklęcie.

Wiedziałem, że w normalnych warunkach nic mi nie zrobi, no ale że świeciliśmy sobie latarkami po oczach, to różnie mogłoby się skończyć.

Odruchowo zacząłem szukać jakiejś broni po kieszeniach i jedynie co namacałem, to pięciozłotówkę. No i mówię mu, że odkupie od niego mój telefon za 5 złotych i rozejdziemy się w zgodzie. Ku mojemu zdumieniu koleś się zgodził od razu, oddał mi telefon, ładnie podziękował i powiedział "przepraszam"! Od tak.

Dalej nie ogarniam tego, co się stało. Czy to oznacza, że on był gotów mnie zarżnąć za 5 PLN?? No chyba że po prostu nie lubi Samsungów.
Zgłoś
Avatar
neptunik66 2014-08-02, 18:18 15
pojebany nawyk brania telefonu nawet idąc ze śmieciami! Tez taki mam
Zgłoś
Avatar
wowka01 2014-08-02, 18:24 30
"od tak" ---> ot tak
Zgłoś
Avatar
Daedra 2014-08-02, 18:35 2
Fake jak chuj.
Zgłoś
Avatar
mobidick16 2014-08-02, 19:33 3
2:30 nad ranem? Chyba 2:30 w nocy. Gdzie Ty masz rano, człowieku!
Zgłoś
Avatar
Precz_z_Preczem 2014-08-02, 19:50
Odpowiedź jest kurwa banalnie prosta:
Koleś chciał szybko nachlać, albo przyjebać kleju (co akurat o 2:30 w nocy mniej prawdopodobne).
Zgłoś
Avatar
matik60 2014-08-02, 20:19 2
Ta historia była tak posrana, że aż śmieszna. Piwko.
Zgłoś
Avatar
M.K. 2014-08-02, 20:21 18
Chuj, nie przygoda. Najlepiej, jak mówisz dziewczynie, że idziesz wyrzucić śmieci, a wracasz 5 godzin później, totalnie nawalony
Zgłoś
Avatar
g................d 2014-08-02, 20:25 2
Stary jeszcze raz sorry. Po prostu najebaliśmy się wczoraj z kolegami i gdy już szedłem do domu do mi się rzygać zachciało, a że nie będę rzygał na trawę to rzygłem do kosza. No i wtedy zobaczyłem jakiś fajny telefon, który działał, a że nikogo nie było w pobliżu, to postanowiłem sobie wziąć, bo jak to mawiają "znalezione, nie kradzione"... I wtedy przylazłeś ty, świecąc mi jak debil po oczach. Jako, że byłem kurewsko wstawiony, myślałem, że psy mnie chcą zgarnąć, coś słyszałem o poddawaniu się i spanikowałem... Nóż wyciągnąłem, gdyż panicznie boję się iść do więzienia, a myślałem, że chcesz mnie zwinąć. To "chuj, chuj, chuj, chuj" miało znaczyć, że nie dostaniecie mnie. Niestety jak pewnie wiesz, człowiek ma czasami trudności z logicznym złożeniem zdań po alkoholu... Jednak, gdy zobaczyłem, że coś wyciągasz, a jako, że jestem cholernym kolekcjonerem pięciozłotówek, to od razu wymieniłem się za coś, co chciałeś. Wiem kurwa zjebałem... Ale byłem najebany...
Zgłoś
Avatar
zairland 2014-08-02, 20:34 1
@Up: tak zjebałeś. Początek słaby, środek rozkręcał się nawet nawet i zjebałeś zakończenie. "A jako, że jestem cholernym kolekcjonerem pięciozłotówek, to od razu wymieniłem się za coś, co chciałeś. Wiem kurwa zjebałem... ", nie mogłeś napisać że zbierałeś na piwko, lekarstwo na kaca?
Nie, nie jestem ekspertem polonistą, a mój komentarz zawiera uwiecznienie subiektywnego odczucia.
Zgłoś
Avatar
Rosomak 2014-08-02, 20:35 3
A na koniec śmieciowy ludek wyszedł z pojemnika i zaczął klaskać...
Zgłoś
Avatar
Avio84 2014-08-02, 20:51 2
Musisz mieć gówniany telefon, że za 5 zł go kupiłeś. Nie wstyd ci nosić coś takiego?
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-08-02, 20:57 1
Avio84, a tobie nie wstyd przed matką?
Zgłoś
Avatar
Radbug 2014-08-02, 21:10
@Avio84

pewnie właśnie dlatego go najpierw wyjebał do kosza,a potem się rozmyślił
Zgłoś
Avatar
dumad 2014-08-02, 21:26
dam piwko za to że masz szajsunga a nie tego supermodnego o nieludzkich siłach, na widok którego laski myślą ze jest się super zajebistym gościem - ajfona!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie