18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Przygraniczna kontrola
kosa1kosa • 2013-06-20, 0:15
Pewnego wieczora na jakimś tam rodzinnym zjeździe usłyszałem ciekawą historię. W rodzinie mam wujka, który jak wielu sadoli ma eleganckie poczucie humoru. Jako że mieszka przy strefie nadgranicznej patrolująca straż graniczna zatrzymuje czasem auta do rutynowej kontroli.

Wujowi bardzo się nie podobało, że zostaje zatrzymany w celu sprawdzenia dokumentów czy innych formalnych rzeczy. Najbardziej jednak go drażniło, gdy funkcjonariusz prosił go o otwarcie bagażnika (z reguły można odmówić, wtedy wzywany jest patrol policji o ile dobrze się orientuje). Wpadł więc na pewien pomysł.

Pewnego wieczoru wracał do domu i został zatrzymany do rutynowej kontroli. Po krótkim dialogu, podaniu dokumentów do kontroli chorąży (CH) zapytał:
CH: - A w bagażniku co Pan przewozi?
W: - No jak to co? Chuja!
CH: - Jak Pan się zwraca do funkcjonariusza? Prosze wysiąść z samochodu!
W: -Przecież powiedziałem, wiozę chuja w bagażniku, chyba rozumie Pan po polsku, prawda?

Z niedowierzaniem co usłyszał funkcjonariusz tak wysoki rangą poprosił go o otwarcie klapy bagażnika. Oto, co zobaczył:



Wraz z ciekawą miną chorążego pozbył się, przynajmniej na jakiś czas rutynowych kontrol straży granicznej.

(pierwszy post, jak się komuś nie podoba to chuj - ten ze zdjęcia - mu w dupe).
Zgłoś
Avatar
p................6 2013-06-20, 10:05
Dobreee Kurwa zdycham ze śmiechu
Zgłoś
Avatar
Mockba 2013-06-20, 10:14 6
Kup se kołek osinowy i usiadz, siedz na nim.
Zgłoś
Avatar
p................2 2013-06-20, 10:24
fejk jak chuj
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2013-06-20, 11:18
roman_good napisał/a:

Jeżeli zostałeś kiedyś zatrzymany przez kontrolę drogową, zapewne policjant stwierdził „Proszę otworzyć bagażnik”. Pamiętaj, że nie ma do tego prawa, jeżeli nie posiada nakazu rewizji. Odsuń się od samochodu, wskaż rączkę od bagażnika i powiedz „Proszę zrobić to samemu, tu jest dźwignia otwarcia bagażnika, ja nie będę utrudniał”

"art. 220 par. 3 kpk.

Art. 220. § 1. Przeszukania może dokonać prokurator albo na polecenie sądu lub prokuratora Policja, a w wypadkach wskazanych w ustawie - także inny organ.
§ 2. Postanowienie sądu lub prokuratora należy okazać osobie, u której przeszukanie ma być przeprowadzone.
§ 3. W wypadkach nie cierpiących zwłoki, jeżeli postanowienie sądu lub prokuratora nie mogło zostać wydane, organ dokonujący przeszukania okazuje nakaz kierownika swojej jednostki lub legitymację służbową, a następnie zwraca się niezwłocznie do sądu lub prokuratora o zatwierdzenie przeszukania. Postanowienie sądu lub prokuratora w przedmiocie zatwierdzenia należy doręczyć osobie, u której dokonano przeszukania, w terminie 7 dni od daty czynności na zgłoszone do protokołu żądanie tej osoby. O prawie zgłoszenia żądania należy ją pouczyć."



niby OK, bo przeszukanie jest czynnością procesową i potrzebna jest zgoda prokuratora ... a co gdy Policjant podejdzie i powie ci: "otworzyć, bo chcę dokonać PRZEJRZENIA pojazdu pod kątem ujawnienia niebezpiecznych przedmiotów" na przykład? To już nie będzie przeszukanie - a bagażnik i tak będziesz musiał otworzyć. Także praktyka jest zupełnie inna niż kodeks, a doświadczony Policjant będzie wiedział jak z tego skorzystać.

Do autora tematu: ciekawe jak by Twój wujek zdziwił, gdyby Chorąży skojarzył jakiś bestialski gwałt w okolicy, z tym kutasem przewożonym w bagażniku? Zawinęli by Twojego wujka za dołek do wyjaśnienia. Ciekawe czy tam, otoczony przez wyposzczonych współwięźniów, tak łatwo wytłumaczyłby się z przewożonego w bagażniku sztucznego pindola? Zastanawiam się jak długo trwało by przekonywanie grypsery, że ten chuj nie służy mu do zadawania sobie przyjemności ... ?
Zgłoś
Avatar
Pedobear69 2013-06-20, 14:17
Dobra, to ile tego spirytusu wiózł?
Zgłoś
Avatar
cobrasnake 2013-06-20, 18:32
Ciocia się ucieszy:)
Zgłoś
Avatar
bodzik155 2013-06-20, 19:12
A z tyłu apap i ibuprom na uśmierzenie bólu :X
Zgłoś
Avatar
Wulvghar 2013-06-20, 19:52
Przypomniała mi się akcja, o której opowiadał mi mój kumpel. Byli na "Wyjeździe" na meczu swojej ukochanej drużyny. Przed wejściem na stadion policjant pyta gościa, który stał obok mojego kumpla:
- Co masz w plecaku?
- Radyjko i pomidora - bez zastanowienia odpowiada mu zapytany.

Policjant strasznie się zirytował, trzasnął z liścia kolesia wrzeszcząc "Nauczysz się grzecznie odpowiadać, gnoju", po czym otworzył plecak a tam?

Radyjko na baterie i pomidor
Zgłoś