18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Przyjaciele
Q67 • 2013-09-10, 19:40


No kurwa mac właśnie to znalazłem na joemonster ... patrzcie wy tylko jakie to kochane brudasy pomagają sobie nawzajem. I jak tu kurwa młodzi ludzie mają postrzegac świat takim jakim jest skoro co chwilę znajduje się takie absurdy.



Zajebane z:
joemonsterssiepale
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-09-10, 19:47 3
Pewnie kozojebcy mieli pod tymi szmatami jakies ładunki wybuchowe
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-09-10, 19:51
jak wiadomo kto wiadomo kogo będzie zarzynał jak świnie (doslownie - poczynając od głów) - ciekawe kto będzie tworzył krąg.
Zgłoś
Avatar
P................y 2013-09-10, 20:56 2
Pomaganie sobie na wzajem jest absurdem? Pewnie dla takich kretynów jak wyżej to tak!
Zgłoś
Avatar
Q67 2013-09-10, 21:00 1
Prostowoczy napisał/a:

Pomaganie sobie na wzajem jest absurdem? Pewnie dla takich kretynów jak wyżej to tak!



Zgłoś
Avatar
Beziking 2013-09-10, 21:05 7
Dwie ciemnoty sobie pomagają... coś nowego.
Zgłoś
Avatar
kupan 2013-09-10, 21:25
Co 2 ma bombe pod kiecą
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-09-10, 22:11
A teraz na rozjaśnienie sytuacji, ten obrazek został stworzony przez użytkownika demotywatorów, miał pokazać jak łatwo można coś wmówić społeczeństwu. Autor sam nie wie czy te zdjęcia są z Egiptu, za to ja wiem, że pierwsze z pewnością z niego nie jest.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-09-11, 9:16
Szybkie wyjaśnienie - ci ludzie na obrazkach to nie chrześciajnie tylko koptowie (taki miks wiary muzułmanów, Żydów i chrześcijan), bycie koptem w Egipcie jest troszkę przejebane, bo regularne pogromy urządzają im przedstawiciele chyba każdej wiary w tym regionie (nawet miłujący pokój chrześcijanie), ostatnio miało miejsce spalanie kilku kościołów koptyjskich podczas manifestacji antyrządowych więc w ramach kontr-protestu organizowano tam "łańcuchy z ludzi" mające chronić kościoły przed protestującymi. Autor wykorzystał sprytnie moment, kiedy protestujący muzułmanie modlą się (mają obowiązek robić to 5 razy dziennie, nie ważne co się naokoło dzieje) żeby zrobić dobrą, chwytającą za serce (choć niemająca nic wspólnego z realiami) fotkę
Zgłoś
Avatar
c................z 2013-09-11, 9:28
@ up

Koptowie to jak najbardziej chrześciajnie. Są wyznaniem przedchalcedońskim. Istnieją 2 Kościoły Koptyjskie: Ortodoksyjny ( Włączony do Greckiej Cerkwi Prawosławnej) i ten drugi ( nie pamiętam nazwy, w każdym razie w łączności z Kościołem Katolickim). A tak w ogóle odłączenie się Koptów od KK jest uważane za nieporozumienie, gdyż jego reprezentanci po prostu nie zdążyli na Sobór Chalcedoński przez co zostali obłożeni ekskomuniką.

Czyli po prostu pierdolisz, bo Koptowie to jedyni chrześcijanie żyjący w Egipcie. Prawdopodobnie mylisz chrześcijan z katolikami.
Zgłoś