18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
radek225 2021-11-29, 8:33 55
Popierdolone psy, zjebana rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-11-29, 8:43 3
polewanie zimną wodą nie pomogło?, a to trole z tych sadolowych ekspertów...
Zgłoś
Avatar
Daniel01 2021-11-29, 8:56 6
benzyną panie....... benzyną i podpalić właściciela , a nie zwierzaka .......bo to on go tak nauczył, oby go zjadły!!!!!
Zgłoś
Avatar
C0C0JUMBO 2021-11-29, 9:00 4
Ta Rasa i pokrewne do izolacji.
Swoją drogą to nikt nie rzuca się z pomocą, taki przyjazny kraj. Aaaa i psy tez do izolacji.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-11-29, 11:18 14
radek225 napisał/a:

Popierdolone psy, zjebana rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



tylko wchodzę do czyjegoś domu i od razu wiem czy ma kota. Te zwierzęta strasznie zasmradzają całą przestrzeń, chyba tylko kociarze tego nie czują...
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-11-29, 11:51 17
nowynick napisał/a:

tylko wchodzę do czyjegoś domu i od razu wiem czy ma kota. Te zwierzęta strasznie zasmradzają całą przestrzeń, chyba tylko kociarze tego nie czują...



Byś wszedłem do mnie, to kot to jest ostatnie zwierzę o jakim byś pomyślał, że jest u mnie w domu. Moge się z Tobą o 20 milionow i nie złotych, a funtów założyć, że nic byś nie poczuł i nie zauważył. Na podłodze nie ma nawet włoska i nic nie czuć, bo do kuwety sypię żwirek chłonący mocz i zapach , a nie piasek, czy trociny. 0 zapachu, ZERO. A piesek to taki pachnący? Kot 80% dnia przesypia, a 10% swego czasu spędza na myciu się. Pies jak go nie wykąpiesz raz w tygodniu, to jebie jak murzyn albo cygan po wyjściu z szamba. Wiem, bo miałem 18 lat temu jamnika. Często też zdarzało mu się wytarzać w gównie, rybie czy innym syfie. Kota myć nie trzeba, bo kot nie jest syfiarzem, jak pies i umyje się sam. Jak dbasz tak masz. U mnie w domu jest niemal sterylnie i mimo, że jest kot w domu to tak jakby go nie było.
Zgłoś
Avatar
Filemon 2021-11-29, 13:00 2
agresywne psy do odstrzału w trybie natychmiastowym
Zgłoś
Avatar
czodA13 2021-11-29, 13:03 7
radek225 napisał/a:

Popierdolone psy, zjebana rasa, pojeby trzymające takie coś w domach są na poziomie intelektualnym swojego pupila. W domu mam kotkę, nawet mebli nie mam podrapanych, a widząc czy to zielony, czy czerwony laser nawet nie reaguje. Jak już zadrapie mnie to czystym przypadkiem. Dodatkowym profitem z trzymania jej w domu jest to, że na podwórku i poddaszu nie mam myszy. No, ale jeden lubi, jak mu perfumy pachną, drugi jak mu gówno wali oraz skarpety śmierdzą.



co do psow sie zgodze ale zeby kota miec w domu? to trzeba miec nie rowno pod sufitem, chyba , ze jestes stara panna.
Koty smierdza nie mniej niz moje skarpetki, tyle ze ja je upiore a u Ciebie nadal bedzie smierdziec.
Zgłoś
Avatar
ArkSa 2021-11-29, 13:04 5
Daniel01 napisał/a:

benzyną panie....... benzyną i podpalić właściciela , a nie zwierzaka .......bo to on go tak nauczył, oby go zjadły!!!!!



W sumie dobry pomysł.
Co do oddzielenia nie rozumiem jak ludzie są tak głupi i mając większe psy, albo po prostu agresywniejsze nie umieją ich rozdzielić. Widać, że mają obroże a w takim przypadku wystarczy dobrze złapać za obroże, przekręcić i pies się dusi i puszcza po chwili. W tym przypadku są dwa wiec na wszelki wypadek lepiej byłoby je tak dusić powyżej minuty, a gdy będą sobie odpoczywały to jeszcze zarzucić obroże na właściciela i też na nim pokazać mu jak skuteczna jest ta technika.
Zgłoś
Avatar
19_91 2021-11-29, 13:16 4
Pitbull amstaff american Bully bullterrier to rasy które powinny wyginać
Zgłoś
Avatar
silas78 2021-11-29, 13:26 1
McSadol napisał/a:

Przyjacielskie pitbule .. .. bawią się z mniejszym pieskiem ...


Może nie miał Maseczki?
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-11-29, 13:28 4
czodA13 napisał/a:

co do psow sie zgodze ale zeby kota miec w domu? to trzeba miec nie rowno pod sufitem, chyba , ze jestes stara panna.
Koty smierdza nie mniej niz moje skarpetki, tyle ze ja je upiore a u Ciebie nadal bedzie smierdziec.



Miałeś Ty kiedyś kota, obcowałeś z nim, czy od kogoś słyszałeś, że śmierdzą? Od 1998 roku zawsze u mnie w domu był jakiś kot i mam wręcz pedantyczną obsesję jeśli chodzi o porządek i bym nie pozwolił sobie na smród w domu. l właśnie dlatego mam kota, a nie psa, bo psy JEBIĄ jak murzyn z cyganem stojący pod MOPSem po zasiłek. Z kolei kot pedantycznie dba o swoją czystość i swoją sierść. Kot pachnie, a od każdego psa kurwi, jakby się trup rozkładał. Poza tym przeczytaj moja wypowiedz kilka postów wyżej. Wklejam, jak Ci się scrollować nie chce

Byś wszedłem do mnie, to kot to jest ostatnie zwierzę o jakim byś pomyślał, że jest u mnie w domu. Moge się z Tobą o 20 milionow i nie złotych, a funtów założyć, że nic byś nie poczuł i nie zauważył. Na podłodze nie ma nawet włoska i nic nie czuć, bo do kuwety sypię żwirek chłonący mocz i zapach , a nie piasek, czy trociny. 0 zapachu, ZERO. A piesek to taki pachnący? Kot 80% dnia przesypia, a 10% swego czasu spędza na myciu się. Pies jak go nie wykąpiesz raz w tygodniu, to jebie jak murzyn albo cygan po wyjściu z szamba. Wiem, bo miałem 18 lat temu jamnika. Często też zdarzało mu się wytarzać w gównie, rybie czy innym syfie. Kota myć nie trzeba, bo kot nie jest syfiarzem, jak pies i umyje się sam. Jak dbasz tak masz. U mnie w domu jest niemal sterylnie i mimo, że jest kot w domu to tak jakby go nie było.
Zgłoś
Avatar
pawcio9014 2021-11-29, 13:32 1
silas78 napisał/a:

Może nie miał Maseczki?



Hahahahahahahahaha super żart!! Ostatnio się tak śmiałem jak mi się liść do podeszwy buta przykleił. Właśnie takich śmieszków nam na Sadolu potrzeba!!
Zgłoś
Avatar
gcze 2021-11-29, 13:53 12
radek225 napisał/a:

Na podłodze nie ma nawet włoska i nic nie czuć, bo do kuwety sypię żwirek chłonący mocz i zapach , a nie piasek, czy trociny. 0 zapachu, ZERO. A piesek to taki pachnący? Kot 80% dnia przesypia, a 10% swego czasu spędza na myciu się.



Trzeba nie mieć węchu, żeby wierzyć w żwirki pochłaniające zapach. Oczywiście częściowo niwelują efekt, ale po tym jak kot się w niego zesra to śmierdzi jak każde gówno i żaden żwirek tutaj nie pomoże.
Zgłoś