18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
neo001 2022-03-11, 2:58 10
Tuco napisał/a:

Up
Lepiej ci?
Sądzisz, że jak rozpiszesz się szerzej o tym samym, co ja, to pierdolisz mniej?



On opisał problem i tak pobieżnie, ty zaś napisałeś jakąś dyrdymałę o kreskówkach. Super niania ci się włączyła, mama nie pozwalała dragon ball`a oglądać?
Zgłoś
Avatar
35i 2022-03-11, 5:29 1
neo001 napisał/a:

On opisał problem i tak pobieżnie, ty zaś napisałeś jakąś dyrdymałę o kreskówkach. Super niania ci się włączyła, mama nie pozwalała dragon ball`a oglądać?



Szkoda czasu na głąba. Nikt go w domu nie słucha, więc znalazł sobie portal do wyżalania się.

marcino_zly napisał/a:


Pytałem Twojego starego i tnie wiedziałem że masz starą to zapytalem też przy okazji,
Powiedzieli że ty znasz odpowiedź, gdyż wiesz jak to się robi.



Mógłbyś to przetłumaczyć na język polski?
Zgłoś
Avatar
Tuco 2022-03-11, 19:58
35i napisał/a:

Szkoda czasu na głąba. Nikt go w domu nie słucha, więc znalazł sobie portal do wyżalania się.
Mógłbyś to przetłumaczyć na język polski?



Przypomnę ci to przy następnej okazji, gdy ty będziesz się spierał o pierdoły, bo sam też jesteś merytoryczny jak Spejson z blok ekipy.
Zgłoś
Avatar
TrolaTrola 2022-03-11, 21:33 3
Sam jestem nauczycielem i ucze w podstawówce. Niestety coraz czesciej to tak wygląda. Gdy sami byliśmy dzieciakami to wiadomo bójki, nawet dość ostre zdarzały sie tez "za naszych czasów", ale zawsze potem w 99% przypadków podawliśmy sobie dłonie i było spoko, nie musieliśmy sie lubic, ale pewnych granic sie nie przekraczało. Teraz szczyle sobie nic nie robią. Nie ma już żadnych zasad. Ostatnio w jednej z 8 klas zaczeli napierdalać się w środku lekcji na środku klasy (całe szczescie na 1h zanim miałem z nimi lekcje). Żadne, powtarzam, zadne kary i straszaki jakie moze stosowac nauczyciel nie działają. A nie możemy ucznia nawet tknąć fizycznie choćby żeby go oddzielić od drugiego z którym sie bije.

Szkoła w której pracuję wcale nie jest jakaś patologiczna. Typowa podstawówka ze średnim poziomem.

Serio obawiam sie w jakim kierunku to idzie. Zastanawiam się wręcz dlaczego taki uczeń nie weźmie krzesła i nie zacznie napierdalać swoich nauczycieli bo mu wystawili 1. Bo co go niby powstrzyma? Zapis w statucie, ze "nie napierdalaj nauczyciela swego, bo bedziesz miał gorszego"? Uczniowie teraz tak jakby nie maja pojecia o konsekwencjach swoich czynów. NIe zdaja sobie sprawy, że coś im nie ujdzie na sucho.
Zgłoś