18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
~Velture 2019-01-03, 10:34 62
Podszlifòj sfuj angjelski.
Zgłoś
Avatar
garota 2019-01-03, 12:12
Crazy Edek nie tylko jest crazy ale jeszcze funny.
Zgłoś
Avatar
DarthMoon 2019-01-03, 12:43 16
"we're a long way from Texas"
Brawo za znajomość łangielskiego.
Teksańczycy uważają, że mają wszystko, największe i najlepsze. Jak tylko coś widza poza teksasem co jest dziwne, to tak właśnie mówią.
Zgłoś
Avatar
janlew 2019-01-03, 14:33 9
DarthMoon napisał/a:

Teksańczycy uważają, że mają wszystko, największe i najlepsze.


I mają rację, w szczególności mają największą wolność, a więc i najlepsze warunki do życia. Życia, nie wegetowania. Homosovieticusowi najlepiej będzie w Paryżu, Warszawie czy Brukseli, człowiekowi w takich miejscach jak Texas.
Zgłoś
Avatar
Ęriko De Skuczas Palabras 2019-01-03, 19:35 9
janlew napisał/a:


I mają rację, w szczególności mają największą wolność, a więc i najlepsze warunki do życia. Życia, nie wegetowania. Homosovieticusowi najlepiej będzie w Paryżu, Warszawie czy Brukseli, człowiekowi w takich miejscach jak Texas.



Pan Cejrowski? Co Pan tu robi?
Zgłoś
Avatar
cavern69 2019-01-03, 21:15
Yep, you are not in Kansas anymore.
Zgłoś
Avatar
DarthMoon 2019-01-03, 21:16 2
janlew napisał/a:


I mają rację, w szczególności mają największą wolność, a więc i najlepsze warunki do życia. Życia, nie wegetowania. Homosovieticusowi najlepiej będzie w Paryżu, Warszawie czy Brukseli, człowiekowi w takich miejscach jak Texas.


Ja jestem zakochany w Texasie. Uważam, że Austin to najlepsze miasto do życia na świecie. Jedyny minus to 200mil do Stadionu Cowboys.
Zgłoś
Avatar
Presty 2019-01-03, 22:28
Wiem, że Amerykanie sie śmieją ze swoich stanowych dialektów, a teksański i ten z bodajże wyoming to najbardziej wiesniackie, ale gdyby nie DathMoon, nie wiedziałbym co gostek powiedział.
Zgłoś
Avatar
YebaneDigidongi 2019-01-03, 23:50 2
Presty napisał/a:

Wiem, że Amerykanie sie śmieją ze swoich stanowych dialektów, a teksański i ten z bodajże wyoming to najbardziej wiesniackie, ale gdyby nie DathMoon, nie wiedziałbym co gostek powiedział.


Nie przesadzaj, gość mówi zrozumiale, na pewno jest zrozumiały bardziej niż taki brytyjski.
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2019-01-04, 1:34
You're goddamn right
Zgłoś