18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
M................e 2012-08-15, 22:15 1
@kraz34, niestety w tym przypadku chodzi raczej o brak mózgu samego motocyklisty, osoby z wyobraźnia nie jeżdżą w ten sposób, no chyba ze liczą na wypadek
Zgłoś
Avatar
Spoon9 2012-08-15, 22:16 9
@kraz34 Taki chuj, ostatnio bym jednego rozpierdolił gdym nie miał świeżych klocków hamulcowych i nowych opon w fordzie, frajer na jakiejś szlifierce zajechał mi drogę, kiedy indziej znowu zapierdalają między pasami ruchu jakby ich kurwa nie obowiązywały, motocyklistą (90%) się w dupie poprzewracało



Jak widzę taką naklejkę mam ochotę wpierdolić się w samochód przede mną, może naklejka zejdzie, to często motocykliści doprowadzają do niebezpiecznych sytuacji wyprzedzając samochód z lewej, prawej, górą kurwa a później
-och, a od czego ma pan lusterka
ale jak coś odpierdolą to od razu w pizdę i ich nie było

ech kurwa
Zgłoś
Avatar
lodys 2012-08-15, 22:22 1
@ lofix1 : motór trafi do polski i go wyklepią
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-08-15, 22:24
@up

Motor z pękniętą ramą to tykająca bomba.
Zgłoś
Avatar
S................n 2012-08-15, 22:29 5
Gość zapierdala z 200-250 km/h, a widzę już pojawia się kilku gości, którzy bronią go i mówią, że to winna kierowców samochodów. Coś wam powiem, żyję już ćwierć wieku i głównie jak widzę gościa na motorze, to albo zapierdala on jak dziki po ulicach, albo stoi na światłach, czekając by ruszyć z kopyta, ja wiem, że 50 na mieście to trochę słabo, nie będę udawał, że jeżdżę tyle, ale bez przesady, nie zapierdalam 150, czy 200 na godzinę. Jadąc z taką prędkością, to nawet przy założeniu, że kierowca który robi manewr spojrzy w lusterko i tak nas może zmieść, jeśli zrobi manewr sekundę, czy dwie po zerknięciu w tył. Przestańcie pierdolić drodzy motocykliści o przepisach i prawach, o powinnościach i dobrych nawykach, o bezpieczeństwu etc. Szanuję gości, którzy są szczerzy i wiedzą do czego kiedyś służył motor: Był to środek lokomocji dla rebeliantów, wyrzutków, którzy łączyli się w grupy i jeździli po stanach, by gwałcić nastolatki, strzelać do policjantów i pić dużo gorzały.
Zgłoś
Avatar
Krzysztof_Jarzyna 2012-08-15, 23:04 2
Cabajo napisał/a:

Mój ojciec ostatnio mówił jak to szył kolesia całą noc po wypadku na motocyklu. Naliczył ok. 60 ran ciętych na długość 3 cm. Koleś w koszulce, spodenkach przywalił w szybę...


A mój ostatnio takiego grzebał.
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-08-15, 23:14
Czy to aby nie ten sławny "ghost rider"? Kiedyś już widziałem ten filmik, który właśnie był rzekomo z jego konta na yt.
Zgłoś
Avatar
yankees1989 2012-08-15, 23:30 1
dobrze kurwie
Zgłoś
Avatar
proteusx 2012-08-15, 23:32 1
jak ja słyszę ten język(jeśli to tak można w ogóle nazwać) to normalnie jakbym słyszał jakiś nakaz rozstrzelania -_-

A co do filmiku skoro ktoś ryzykuje w ten sposób i wychodzi poza progi swojego rozsądku powinien zginąć, nie jestem jakimś teraz psychopatą że tak pisze albo bo nie lubie motocyklistów i tego jak zapieprzają, sam mam motor ale też rozsądek. Niech giną ale przy tym nie zabierając żadnych niewinnych osób ze sobą i nie czyniąc dodatkowych szkód jak tylko ścięte drzewo i zniszczony motor.
Zgłoś
Avatar
Keylah 2012-08-15, 23:32
Dobrze, że nie miał żyłki na szyi
Zgłoś
Avatar
MaxMix 2012-08-16, 0:22
za
Cytat:

plastiki


nie ma piwa!
Zgłoś
Avatar
Z................B 2012-08-16, 0:23 1
Keylah napisał/a:

Dobrze, że nie miał żyłki na szyi


jak na kobietę to nawet wiesz gdzie dzwoni itd. . . Pewnie masz kutasa, ale jeżeli chodzi o ścisłość to na szyję zakłada się stalową linkę bo żyłka by pękła zanim rozjebała by rdzeń kręgowy. btw lepiej wracaj do kuchni smażyć schabowe, które z resztą uwielbiam . . .
Zgłoś
Avatar
Kowal_ssj5 2012-08-16, 0:32
Dałbym piwo żeby nie szwabski
Zgłoś
Avatar
DariaG 2012-08-16, 1:11 2
z tą linką to zwykła miejska bujda barany
Zgłoś
Avatar
BKKWK 2012-08-16, 1:36
Szkoda, że ta ciota nie umarła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie