18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
werther 2012-08-16, 8:50 1
Cabajo napisał/a:

Mój ojciec ostatnio mówił jak to szył kolesia całą noc po wypadku na motocyklu. Naliczył ok. 60 ran ciętych na długość 3 cm. Koleś w koszulce, spodenkach przywalił w szybę...



jasne, twój ojciec to terminator i ma taką rozdzielczość, że policzył rany cięte co 0,5mm...
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2012-08-16, 10:23 1


właśnie niedobrzy kierowcy samochodów - PATRZEĆ W LUSTERKA !!! Bo biedny motocyklista zapierdalający 250km/h nie zdąży zareagować tak szybko jak TY i to TY zły kierowco osobówki będziesz obwiniany za wypadek. A o tych 250km/h motocyklisty nikt już nie będzie pamiętał. On może zapierdalać, ty musisz go zauważyć ...

Przy takiej prędkości motocyklista zbliża się około 70m na sekundę samochodu ... często zdarza się tak, że przed zaczęciem manewru wyprzedzania kierowca auta zerknie raz w lustro - "aha, czysto", natomiast samo wyprzedzanie odbędzie się 3-4 sek po tym. Sprawdź dwa razy? Może lepiej tylko we wsteczne lustro patrzeć? A co z drogą przed pojazdem? Wtedy już należy obserwować jedynie drogę przed sobą i oceniać odległość od pojazdu jadącego z naprzeciwka. I w tym momencie zaczyna trąbić na Ciebie motor, który wyskoczył zza 5-ciu samochodów za tobą, w czasie 3sek przebył 200m i cię dogonił ...

Więc kierowcy aut powinni też nalepiać znaczki typu "Motocyklisto uważaj, SAMOCHODY SĄ WSZĘDZIE! Jak zapierdalasz 200km/h, nie zawsze zostaniesz zauważony - 200km/h to nie jest normalna prędkość na drodze i wielu się tego nie musi spodziewać""
Zgłoś
Avatar
crazY01 2013-02-02, 11:25
Suicide_on_demand napisał/a:

Gdy jedziemy w kombinezonie pomagamy służbom ratunkowym. Wszystko ładnie upakowane w jednym worku i nas muszą nas szukać po poboczach.
A tak naprawdę to kombinezon jeżeli nie uratuje życia to na pewno w ogromnym stopniu ograniczy uszkodzenia ciała.



poprostu wyjales mi to z ust ogranicza otarcia, jesli skurzany to teoretycznie do zera.. materialowe to juz zalezy

za to przed złamaniami zaden kombinezon nie chroni prawie w ogole !
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-07-17, 8:37
A ja myślałem, ze to dla tych co zwłoki później pakują żeby mieli wszystko w 1 miejscu i do woreczka później siuup i nie muszą niczego szukac i zbierać po krzakach
Zgłoś