18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Przyłapani
1.Michal • 2014-06-14, 21:48
Atak zazdrosnych dziewic na młodych, co mają z kim, nie mają gdzie

Zgłoś
Avatar
Pfciuki 2014-06-15, 6:31
crossdressphyxia napisał/a:



Wiem, co to znaczy ostra chęć na bzykanie, ale to nie znaczy, że mam chuja wyciągać na środku miasta.



Taaaa... wiesz, ale zwaliłeś sobie i Ci przeszło.

Tak poza tym to czekałem na to jak koleś wstanie i wyskoczy do nich z łapami, a tu nic... zero reakcji. Może to jacyś kumple.
Zgłoś
Avatar
dedoslaw 2014-06-15, 7:51 2
Dobrze mu tak, ma rurki ...
Zgłoś
Avatar
xjan 2014-06-15, 9:00
@crossdressphyxia Widzę że jesteś II pedałem III RP zaraz po tym pedale z TVN'u.
Zgłoś
Avatar
Sadol2000 2014-06-15, 10:06
co za cepy :O nawet poruchać nie można w spokoju.
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2014-06-15, 11:18
crossdressphyxia napisał/a:


Widzę, że koledzy jeszcze w życiu nie ruchali, bo im jeden chuj gdzie i z kim, byle chuja zamoczyć.


Nie wiem jak Ty kolego, ale jestem zdrowy i mam fantazję z dziewczyną sobie w podobnych okolicznościach zrobić podobnie I to nic złego. Popieram pierwszy komentarz w tym temacie. Troszkę adrenalinki nie działa źle )
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2014-06-15, 11:32 2
Bila napisał/a:



Jak nigdy nie pukałeś na powietrzu na ławce,to wróć jak coś wyruchasz i pogadamy.


Taaa. 86 lat masz. 12 latek, co na harda wstępu by nie miał jakby podał prawdziwy wiek wymądrza się gdzie to on i kogo nie ruchał. Bohater jeden. Pewnie robią wrażenie takie opowieści na kolegach w podstawówce, ale nie tutaj.
Zgłoś
Avatar
kyu 2014-06-15, 11:36 3
W jedzeniu, sraniu i seksie nie powinno się nikomu przeszkadzać :/
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2014-06-15, 12:51
up@
okej, ide zesrać się na Twoją wycieraczkę, tylko mi nie przeszkadzaj.
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-06-15, 12:59 3
Oj, bo zaraz jebne kurwa. Pierdolicie że pedały złe bo kurwa trzymają się za rece w miejscach publicznych, dzieci to widzą, hurr durr, a sami nie macie nic przeciwko jak para się rucha jak napalone psy na przystanku. Pozatym kurwa jak byli tak bardzo napaleni że nie mogli wytrzymać do domu, to nie można było zajść kurwa za ten płot? Każdy na tym nagraniu to kompletny kretyn.
Zgłoś
Avatar
Bila 2014-06-15, 13:05 1
ellsworth napisał/a:


Taaa. 86 lat masz. 12 latek, co na harda wstępu by nie miał jakby podał prawdziwy wiek wymądrza się gdzie to on i kogo nie ruchał. Bohater jeden. Pewnie robią wrażenie takie opowieści na kolegach w podstawówce, ale nie tutaj.



Skóry tylko nie naderwij.
Zgłoś
Avatar
marroz28 2014-06-15, 13:18
Cytat:

Pewnie pedały,bo normalny facet nie przeszkodzi drugiemu.



Nie powiedział byś tego gdyby jakś ciapaty ruchał Ci matkę.
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2014-06-15, 14:05
Co w tym kurwa dziwnego zdazalo sie i na klatce schodowej i w pinicy i kurwa na lawce w nocy pod blokiem ktora jest schowana w chaszczach...gdy mieszkalem z matka i nie bylo mozliwosci kiedy sie zachce wtedy mozna miejsce nie było wazne drazni mnie tylko jedno ze w dzien i w takim dostepnym miejscu dla innych ludzi...kiedys sasiad mnie dojebal na takiej akcji o 4 rano przy wejsciu do piwnic udal ze nie widzi zabral swoj rower pogratulowal i wyszedl za taki filmik nalezy sie klaps na gola dupe
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-06-15, 14:27
HaSz23 napisał/a:

Co w tym kurwa dziwnego zdazalo sie i na klatce schodowej i w pinicy i kurwa na lawce w nocy pod blokiem ktora jest schowana w chaszczach...gdy mieszkalem z matka i nie bylo mozliwosci kiedy sie zachce wtedy mozna miejsce nie było wazne drazni mnie tylko jedno ze w dzien i w takim dostepnym miejscu dla innych ludzi...kiedys sasiad mnie dojebal na takiej akcji o 4 rano przy wejsciu do piwnic udal ze nie widzi zabral swoj rower pogratulowal i wyszedl za taki filmik nalezy sie klaps na gola dupe



No to grubo
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-06-15, 18:27
I bardzo dobrze do kurwy nędzy walić się na otwartej przestrzeni to trzeba być pokurwionym niech wypierdalają w jakieś opuszczone miejsce na pewno każdy zna takie, a to, to zwykłe zezwierzęcenie... zjeby i tyle bywa, że bardzo chce się walić ludziom, ale kurwa wszystko z rozwagą. Choć chuj wie może źle myślę na stare lata będą opowiadać co to oni nie robili jak byli młodzi i będą bardzo z tego dumni.
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-06-16, 0:26
qwerq221 napisał/a:

I bardzo dobrze do kurwy nędzy walić się na otwartej przestrzeni to trzeba być pokurwionym niech wypierdalają w jakieś opuszczone miejsce na pewno każdy zna takie, a to, to zwykłe zezwierzęcenie... zjeby i tyle bywa, że bardzo chce się walić ludziom, ale kurwa wszystko z rozwagą. Choć chuj wie może źle myślę na stare lata będą opowiadać co to oni nie robili jak byli młodzi i będą bardzo z tego dumni.



Młody jesteś, w dupie byłeś i gówno widziałeś !!! A teraz marsz do szkoły smarkaczu !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie