18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Przyłapani
1.Michal • 2014-06-14, 21:48
Atak zazdrosnych dziewic na młodych, co mają z kim, nie mają gdzie

Zgłoś
Avatar
Bila 2014-06-14, 22:14 212
Pewnie pedały,bo normalny facet nie przeszkodzi drugiemu.
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2014-06-14, 22:19 41
Dokladnie, zlamasy, tak sie nie robi
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-06-14, 22:34 74
Cytat:

Pewnie pedały,bo normalny facet nie przeszkodzi drugiemu.



Cytat:

Dokladnie, zlamasy, tak sie nie robi



Widzę, że koledzy jeszcze w życiu nie ruchali, bo im jeden chuj gdzie i z kim, byle chuja zamoczyć.

Źle? Właśnie, że kurwa dobrze, jebią się jak psy w biały dzień na przystanku, co oni kurwa bezdomni? Mają wszyscy się kurwić gdzie popadnie jak te jebane syfiarze na brudstoku? Jakby ktoś ujebał kloca na chodniku, to też cacy, bo nie wolno przeszkadzać w sraniu?
Zgłoś
Avatar
e................n 2014-06-14, 22:36 84
@up gdybyś kiedyś trzymał ładna laskę chociaż za cycka to byś wiedział co to znaczy ostra chęć na bzykanie. Chociaż mimo wszystko nie pochwalam ruchania byle gdzie.
Zgłoś
Avatar
sard 2014-06-14, 22:37 43
Ale jedno gościowi trzeba przyznać - nie jest klasyczną pizdą murzyńską co do dymania skarpetek nie zdejmuje - nawet na przystanku skarpeciochy zdjęte
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-06-14, 23:05 9
Ponad pół minuty podciągać portki... O.o ..

crossdressphyxia: może lubią w terenie, bo znudziło im się w łóżku?

Kurwa zazdrośnik się znalazł.
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-06-15, 0:40 9
Cytat:

gdybyś kiedyś trzymał ładna laskę chociaż za cycka to byś wiedział co to znaczy ostra chęć na bzykanie.



Wiem, co to znaczy ostra chęć na bzykanie, ale to nie znaczy, że mam chuja wyciągać na środku miasta.

Cytat:

może lubią w terenie, bo znudziło im się w łóżku?
Kurwa zazdrośnik się znalazł.



Więc niech się idą pierdolić do ciebie do domu, czy do szopy, chuj wie w jakim kurwidołku mieszkasz.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2014-06-15, 1:30
Niech zgadnę... Jegomość, który trzymał urządzenie, ma dziołche o imieniu... Renia Grabowska...
Osobiście im zazdroszczę... bo taka kobita, to skarb, ale żeby się tak nie wstydziła i nie była "ogólnodostępna"...
Zgłoś
Avatar
Dimenzo 2014-06-15, 1:32 15
crossdressphyxia napisał/a:


Wiem, co to znaczy ostra chęć na bzykanie, ale to nie znaczy, że mam chuja wyciągać na środku miasta.


You know nothing, crossdressphyxia...

Prawdziwy sadol-kamerzysta by jeszcze walił do tego konia, a to zwykłe dwa pedały są.
Zgłoś
Avatar
natking 2014-06-15, 1:42 15
Cytat:

Jakby ktoś ujebał kloca na chodniku, to też cacy, bo nie wolno przeszkadzać w sraniu?



Pójdę za ciosem kolegi od cycka: jakby Cię kiedyś niespodziewane sranie przycisło na mieście, to byś wiedział co to znaczy ostra chęć na stolec na środku chodnika
Zgłoś
Avatar
bullet090 2014-06-15, 1:44
crossdressphyxia z twoim podejściem to sobie poruchasz w podartym słoiku
Zgłoś
Avatar
koń rafał 2014-06-15, 1:46 2
a miałem nadzieję, że wstanie i mu wypierdoli szybkiego...
Zgłoś
Avatar
Fiqmiqq 2014-06-15, 2:12
Brzydko z ich strony, ruchanka się nigdy nie psuje. Co nie zmienia faktu, że mogli się pierdolić gdzieś indziej ; )
Zgłoś
Avatar
Bila 2014-06-15, 3:12 1
crossdressphyxia napisał/a:



Widzę, że koledzy jeszcze w życiu nie ruchali, bo im jeden chuj gdzie i z kim, byle chuja zamoczyć.



Jak nigdy nie pukałeś na powietrzu na ławce,to wróć jak coś wyruchasz i pogadamy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie