18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
Dalione 2009-11-28, 18:54
Kurwa orgazm przy hamburgerze tylko amerykańcy są do tego zdolni
Zgłoś
Avatar
icyrin 2009-11-28, 21:07
Zakończenie mnie zdezorientowało z "lekka"
Zgłoś
Avatar
wexors 2009-11-28, 23:39
po przeczytaniu tytułu przez głowę przeszły mi setki myśli od czego można oślepnąć, no dobra w sumie to tylko dwa ale żaden z nich nie był hamburgerem
Zgłoś
Avatar
Nagai 2009-11-28, 23:49 2
everybody hates fat people ;P
Zgłoś
Avatar
katmandu 2009-11-29, 10:29 1
TU CHODZI O CUKRZYCĘ BARANY
Zgłoś
Avatar
ManUnited 2009-11-29, 10:58
katmandu napisał/a:

TU CHODZI O CUKRZYCĘ BARANY


o ja pierdole jakiś Ty mądry i co możę Ci wszyscy mają jeszcze podziękować ??? akurat Cent nie wrzucił tego tutaj zeby ostrzegać sadystów przed cukrzycą...
Zgłoś
Avatar
e................n 2009-11-29, 16:51
rafanaldo napisał/a:


o ja pierdole jakiś Ty mądry i co możę Ci wszyscy mają jeszcze podziękować ??? akurat Cent nie wrzucił tego tutaj zeby ostrzegać sadystów przed cukrzycą...


napewno?
Zgłoś
Avatar
katmandu 2009-11-29, 18:38
Cytat:

o ja pierdole jakiś Ty mądry i co możę Ci wszyscy mają jeszcze podziękować ??? akurat Cent nie wrzucił tego tutaj zeby ostrzegać sadystów przed cukrzycą...



napisałem to właśnie dla takich debili jak ty którzy prawdopodobnie i tak nie wiedzą o co chodzi w reklamie
Zgłoś
Avatar
zajac 2009-11-29, 21:47
"Pochodzący z Chorwacji mężczyzna zamordował swoją matkę, kiedy ta przyłapała go na masturbacji w ich domu. "

cały artykuł :
Kod:
http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Zabil-swoja-matke-bo-przylapala-go-na-masturbacji,wid,11698095,wiadomosc.html?ticaid=69316
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-11-29, 21:51
zajac, dodaj jako temat do absurdów...
Zgłoś
Avatar
ManUnited 2009-11-29, 21:54
katmandu napisał/a:


napisałem to właśnie dla takich debili jak ty którzy prawdopodobnie i tak nie wiedzą o co chodzi w reklamie


no rzeczywiście trudno się nie domyślić jeśli zna się podstawy angielskiego... myślisz,że jesteś taki mądry i inteligetny bo przeczytałes i zrozumiałeś napisy na koncu filmu czy co ???
a po 2 to jeśli ktoś np nie zna angielskiego to nie oznacza,że jest debilem ! Spójrz na siebie: ty angielski znasz a jednak jesteś totalnym kretynem... stwierdzam to po Twoich wypowiedziach
Zgłoś
Avatar
katmandu 2009-11-29, 22:14
Cytat:

no rzeczywiście trudno się nie domyślić jeśli zna się podstawy angielskiego... myślisz,że jesteś taki mądry i inteligetny bo przeczytałes i zrozumiałeś napisy na koncu filmu czy co ???
a po 2 to jeśli ktoś np nie zna angielskiego to nie oznacza,że jest debilem ! Spójrz na siebie: ty angielski znasz a jednak jesteś totalnym kretynem... stwierdzam to po Twoich



to było bezpośrednio skierowane do ciebie
i nie uważam ludzi nie znających angielskiego za debili

tylko to TY się dopierdoliłeś do mnie więc wniosek taki że jesteś upośledzony i takie dzieci NEO jak ty nie powinny się wypowiadać w ogóle bo nie rozumieją ironicznych żartów i aluzji
Zgłoś
Avatar
DaXen 2009-11-30, 0:52
rafanaldo napisał/a:


o ja pierdole jakiś Ty mądry i co możę Ci wszyscy mają jeszcze podziękować ??? akurat Cent nie wrzucił tego tutaj zeby ostrzegać sadystów przed cukrzycą...



A jak mozna ostrzegac przed cukrzyca??
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-11-30, 9:39
DaXen napisał/a:

A jak mozna ostrzegac przed cukrzyca??


Nie żryj cukru!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie