18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu


Na Filipinach prowadzona jest kampania wszczepiania czipów RFID w ciała ludzi. Kampania ta prowadzona jest w odległych, zapadłych wsiach i osadach, na tyle odległych, że są nieznane dla szerszej opinii publicznej. Ludzi chwyta się i zatrzymuje na ulicach, dokonuje się, przemocą, wtargnięć do domów i wszczepia się w ciała ludzi czipy RFID.

Na video widać dwóch Filipińczyków z takich osad, którzy składają świadectwo dotyczące tego faktu, opisują ten czip (o rozmiarze ziarnka ryżu) i mówią także o tym, że u zaczopowanych ludzi jest coś takiego w rodzaju tatuażu na czole w kształcie trzech szóstek.

Mówią także o tym, że zaczopowani ludzie tracą swoją wolę i stają się całkowicie sterowalni (bezwolni) i zależni od „panów” (właścicieli). Z tego powodu, próbując uniknąć implantacji czipów, uciekali w góry ukrywając się tam. W ogóle to mamy już czasy apokaliptyczne i widzimy spełnianie się proroctw duchownych ludzi, zwłaszcza o „przymusowym wszczepianiu czipów” mówił starzec Nikołaj Rogozin. Na razie te technologie są testowane i wypróbowywane na niewielkich grupach ludzi ale sądzę, że bardzo szybko my wszyscy będziemy musieli z tym się zmierzyć.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-10, 16:56
No to się Unia wkurwi, że ktoś ich wyprzedził z tym pomysłem...
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-10-10, 17:26
Gdzieś muszą przetestować jakie są reakcje ludzi, zanim to wprowadzą np. w Europie.
Zgłoś
Avatar
kmieciuz 2012-10-10, 18:02 4
Myślałem, że młodsze ode mnie pokolenia, żyjące w czasach Internetu oraz powszechnego dostępu do wiedzy będą istotną konkurencją na rynku pracy, w tym prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz sprytu.

Czytając na sadisticu kolejne arty, rodem z gazety Skandale, widzę jak bardzo się pomyliłem.
Jestem na tym portalu około dwóch lat. Od tego czasu widziałem arty o HAARP, kosmitach, RFID wszczepianych w celu kontroli ludzkości, napędach kosmitów i innych debilizmach.

Najśmieszniejsze jest to, iż ta banda "uświadomionych" głupoli, karmiona wiedzą tajemną rodem z 4chana, na co dzień daje się wyruchać na prostych umowach kredytowych. To właśnie wszyscy Ci odkrywcy mocy tajemnych obsadzają fora z cyklu "pobieraczek.pl - pomocy", "chwilówki - ostrzeżenie - okradli mnie". Chuj, chwilówkę zawsze można wziąć, ważne że weszło się w posiadanie wiedzy tajemnej z cyklu "wszczepianie RFID w postaci sond analnych w największym zadupiu państwa będącego zadupiem".

W gruncie rzeczy cieszy mnie to niezmiernie. Pokłady waszej bezdennej głupoty gwarantują mi pracę do końca mojego życia.
Zgłoś
Avatar
MrBlackAngel 2012-10-10, 18:47 1
A huj z tym, huj z nimi, huj z ich cipami, JEBAĆ ich
Zgłoś
Avatar
beeveer 2012-10-10, 19:41
ziarenko ryżu w kształcie trzech szóstek. ja jebie. niech żyje GMO, czekam na brzoskwinie które same zrobią mi loda.
Zgłoś
Avatar
Mardog 2012-10-10, 22:16 1
Prawda jest taka, że jakby to weszło w życie, bez naszej wiedzy to nawet byśmy o tym nie wiedzieli. Pod pretekstem "szczepionek" lub czegoś podobnego wprowadziliby to w organizm..
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-10-10, 22:56
Normalne, że właściciel zwierzęta chipuje.
Zgłoś
Avatar
morela 2012-10-10, 23:54
to się już zaczyna

sadistic.pl/pacjent-vt143755.htm

sadistic.pl/starszy-mezczyzna-zjada-mlodszego-pasazera-w-chinskim-metr...
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-10-11, 1:16 1
Mardog napisał/a:

Prawda jest taka, że jakby to weszło w życie, bez naszej wiedzy to nawet byśmy o tym nie wiedzieli. Pod pretekstem "szczepionek" lub czegoś podobnego wprowadziliby to w organizm..



ProVVe napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale pomimo to, że pierdolą głupoty te brudasy... To ja nie mam zamiaru dać sobie wszczepiać jakiegoś ścierwa, które nie jest potrzebne do podtrzymania życia jak np rozrusznik serca...



Obaj pierdolicie głupoty i szerzycie ciemnotę.

Ja bardzo chętnie skorzystałbym z RFID'a wszczepionego w ręce - wjazd na parking, płacenie kartą w sklepach (paypass) i wiele innych zalet do tego nikt by mi tego nie zajebał no chyba, że jakiś chuj by mi rękę odciął a portfel czy kartę łatwo zgubić czy ukraść.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-10-11, 10:11 4
kmieciuz napisał/a:

Myślałem, że młodsze ode mnie pokolenia, żyjące w czasach Internetu oraz powszechnego dostępu do wiedzy będą istotną konkurencją na rynku pracy, w tym prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz sprytu.

Czytając na sadisticu kolejne arty, rodem z gazety Skandale, widzę jak bardzo się pomyliłem.
Jestem na tym portalu około dwóch lat. Od tego czasu widziałem arty o HAARP, kosmitach, RFID wszczepianych w celu kontroli ludzkości, napędach kosmitów i innych debilizmach.

Najśmieszniejsze jest to, iż ta banda "uświadomionych" głupoli, karmiona wiedzą tajemną rodem z 4chana, na co dzień daje się wyruchać na prostych umowach kredytowych. To właśnie wszyscy Ci odkrywcy mocy tajemnych obsadzają fora z cyklu "pobieraczek.pl - pomocy", "chwilówki - ostrzeżenie - okradli mnie". Chuj, chwilówkę zawsze można wziąć, ważne że weszło się w posiadanie wiedzy tajemnej z cyklu "wszczepianie RFID w postaci sond analnych w największym zadupiu państwa będącego zadupiem".

W gruncie rzeczy cieszy mnie to niezmiernie. Pokłady waszej bezdennej głupoty gwarantują mi pracę do końca mojego życia.



Więc pracuj do końca życia, po co tylko do 67. Niewolnik jebany cieszy się że będzie do końca życia pracował...

.3lite napisał/a:



Obaj pierdolicie głupoty i szerzycie ciemnotę.

Ja bardzo chętnie skorzystałbym z RFID'a wszczepionego w ręce - wjazd na parking, płacenie kartą w sklepach (paypass) i wiele innych zalet do tego nikt by mi tego nie zajebał no chyba, że jakiś chuj by mi rękę odciął a portfel czy kartę łatwo zgubić czy ukraść.



Same zalety. Dodaj do tego jeszcze śledzenie gdzie posłuszny niewolnik znajduje się i co robi, a jak robi coś "złego" (np protestuje), to się go piźnie prądem zakumulowanym w kondensatorze wbudowanym w chipa, żeby nie odbiegał od normalności i nie przeciwstawiał się swoim panom. Albo po prostu się mu tego czipa wyłączy i już nie wjedzie na parking i nie zapłaci w żadnym sklepie. Niech zdycha na ulicy z głodu.

Mówi się o tym od lat, kiedyś były to "teorie spiskowe" a teraz jak stają się rzeczywistością to stado baranów - pożytecznych idiotów - zaczyna się samo domagać założenia homonta. Banda naiwnych kretynów...
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-10-11, 12:50 1
Ja pierdole ale ty jesteś tępy w chuj a ciemnotę dalej szerzysz innym - zacznijmy od faktu, że RFID'a nie da się wymazać zdalnie, RFID (taki normalny jak w kartach paypass etc.) ma zasięg skuteczny może do 20 cm i tyle! Żadne debilu śledzenie, przestań szerzyć takie herezje.

Kondensator pod skórą...

Kurwa, jak jesteś katolikiem to się nie dziwię, że w takie bzdury wierzysz.
Zgłoś
Avatar
kmieciuz 2012-10-11, 16:35
szponiasty napisał/a:



Więc pracuj do końca życia, po co tylko do 67. Niewolnik jebany cieszy się że będzie do końca życia pracował...



O kolejny nierób gardzący swoją pracą. Ew. bezrobotny. Cóż, nie każdy zapierdala za najniższą krajową. Ja lubię swoją pracę, mimo że czasami trzeba się nabiegać za pieniędzmi. I mam ten przywilej, że nie przerzucam swoich ewentualnych niepowodzeń na osoby trzecie, czujniki RFID i światełka LED.

Ale co ja będę tłumaczyć. Masz trzydzieści lat, a pewnie już kombinujesz z lewymi zwolnieniami. Byle do renty. Będzie na piwo z biedrony i czas na narzekanie jaki świat jest niesprawiedliwy. To jest jest dopiero niewolnictwo, nienawidzić swojej pracy, ale nadal ją wykonywać. Albo siedzieć na bezrobociu z oczekiwaniami w wysokości 10k netto / miesięcznie.
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-10-11, 19:22 1
.3lite napisał/a:

Ja pierdole ale ty jesteś tępy w chuj a ciemnotę dalej szerzysz innym - zacznijmy od faktu, że RFID'a nie da się wymazać zdalnie, RFID (taki normalny jak w kartach paypass etc.) ma zasięg skuteczny może do 20 cm i tyle! Żadne debilu śledzenie, przestań szerzyć takie herezje.

Kondensator pod skórą...

Kurwa, jak jesteś katolikiem to się nie dziwię, że w takie bzdury wierzysz.



Bosz.... Doucz się tłuku.

Nie trzeba wymazywać. Wystarczy że masz w systemie swój RFID wyłączony. RFID to cyfrowy identyfikator i nic na nim nie jest przechowywane, wyłącznie tag na podstawie którego później pobierane są z systemu dane konta, saldo itd. Więc wystarczy oznaczyć że ten tag za karę ma wyłączony dostęp do środków w systemie (a nie fizycznie wyłączyć chip...). Zasięg skuteczny RFID miał wiele lat temu do co najmniej kilku metrów. Zobacz zasięg skuteczny RFID w laptopach ThinkPad. Zasięg skuteczny zależy w głównej mierze od siły sygnału bramek oraz długości uzwojenia chipu... Żadne śledzenie? A co to kurwa jest?

RFID Localisation and Tracking

kmieciuz napisał/a:



O kolejny nierób gardzący swoją pracą. Ew. bezrobotny. Cóż, nie każdy zapierdala za najniższą krajową. Ja lubię swoją pracę, mimo że czasami trzeba się nabiegać za pieniędzmi. I mam ten przywilej, że nie przerzucam swoich ewentualnych niepowodzeń na osoby trzecie, czujniki RFID i światełka LED.

Ale co ja będę tłumaczyć. Masz trzydzieści lat, a pewnie już kombinujesz z lewymi zwolnieniami. Byle do renty. Będzie na piwo z biedrony i czas na narzekanie jaki świat jest niesprawiedliwy. To jest jest dopiero niewolnictwo, nienawidzić swojej pracy, ale nadal ją wykonywać. Albo siedzieć na bezrobociu z oczekiwaniami w wysokości 10k netto / miesięcznie.



Jestem programistą i zarabiam prawdopodobnie więcej niż ty kiedykolwiek będziesz.
Zgłoś
Avatar
kmieciuz 2012-10-11, 20:16
szponiasty napisał/a:


Jestem programistą i zarabiam prawdopodobnie więcej niż ty kiedykolwiek będziesz.



Jaaaaa dużo zarabiający programista. Obawiam się jednak, że sumując moje dwie branże - windykacja długów oraz handel surowcem energetycznym - mógłbyś mieć kłopoty ze zrobieniem na mnie wrażenia swoją pensją.

Poza tym przypomniała mi się pewna opowiastka byłej dziewczyny. Po byciu ze mną była z programistą-kozakiem. Nawet dobrze chłopak zarabiał, co było jego powodem do dumy. Jeździł na motorze i ogólnie był cool. Okazało się jednak, że w ostatecznym rozrachunku miał rozjebaną psychikę małego hitlerka, to na dodatek posiadał totalny brak umiejętności dobrego zerżnięcia kobiety. Piotrek, to ty?
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2012-10-11, 20:23
kmieciuz napisał/a:



Jaaaaa dużo zarabiający programista. Obawiam się jednak, że sumując moje dwie branże - windykacja długów oraz handel surowcem energetycznym - mógłbyś mieć kłopoty ze zrobieniem na mnie wrażenia swoją pensją.

Poza tym przypomniała mi się pewna opowiastka byłej dziewczyny. Po byciu ze mną była z programistą-kozakiem. Nawet dobrze chłopak zarabiał, co było jego powodem do dumy. Jeździł na motorze i ogólnie był cool. Okazało się jednak, że w ostatecznym rozrachunku miał rozjebaną psychikę małego hitlerka, to na dodatek posiadał totalny brak umiejętności dobrego zerżnięcia kobiety. Piotrek, to ty?



To się nazarabiasz jak niedługo banki i instytucje finansowe padną I nie - to nie ja, nie interesują mnie szmaty z dużym przebiegiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie