18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
banerr 2021-01-21, 18:39 1
Zastanawia mnie jakim trzeba być debilem aby to robić. Na drugi raz powinien włożyć odwrotnie.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-01-21, 18:45 2
ale po co? dlaczego?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-01-21, 18:54 20


żeby pod pretekstem wygłupów dać sobie coś wsadzić w dupę przy kolegach. Czystej postaci gejoza...
Zgłoś
Avatar
hubecik 2021-01-21, 19:31 2
Film do dupy, dla tego kameruna to powinni teraz achtunga w dupę wsadzić za takie zjebanie ujęcia.
Zgłoś
Avatar
Zantus 2021-01-21, 20:12 1
Gay Alert !
Zgłoś
Avatar
petru23 2021-01-21, 21:16 2
Dupa tak rozjechana, że aż cug gasi płomień.
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-01-21, 21:17 4
Zastanawia mnie co ci wszyscy kolesie mają w głowach? No bo zastanówmy się. Sami tego nie wymyślają żeby sobie włożyć rakietę w dupę i odpalać. Wnioskuję zatem że podpatrzyli jak inni to robią na filmach w necie... I teraz przypomnijmy sobie, czy na którymkolwiek filmie ta zabawa skończyła się choć raz inaczej niż poparzeniem dupy? Ja sobie nie przypominam. ZAWSZE dupa bohatera trzyma rakietę jak kutasa kolegi i niechce puścić. ZAWSZE KURWA.
Co te jełopy mają we łbie żeby nie domyśleć się że skończy się poparzoną dupą i gejowską sławą?
Zgłoś
Avatar
Ryjek91 2021-01-21, 22:27
JebacToGowno napisał/a:

Zastanawia mnie co ci wszyscy kolesie mają w głowach? No bo zastanówmy się. Sami tego nie wymyślają żeby sobie włożyć rakietę w dupę i odpalać. Wnioskuję zatem że podpatrzyli jak inni to robią na filmach w necie... I teraz przypomnijmy sobie, czy na którymkolwiek filmie ta zabawa skończyła się choć raz inaczej niż poparzeniem dupy? Ja sobie nie przypominam. ZAWSZE dupa bohatera trzyma rakietę jak kutasa kolegi i niechce puścić. ZAWSZE KURWA.
Co te jełopy mają we łbie żeby nie domyśleć się że skończy się poparzoną dupą i gejowską sławą?



Może na tym właśnie im zależy- poparzonej dupie i gejowskiej sławie.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-01-21, 23:45
banerr napisał/a:

Zastanawia mnie jakim trzeba być debilem aby to robić. Na drugi raz powinien włożyć odwrotnie.


Lepiej niech odwrotnie włoży z tym ze do ryja.
Zgłoś
Avatar
kooloo 2021-01-22, 15:33
Dalczego oni zwsze to za gleboko do dupy wkladaja ,przypadek ?
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2021-01-23, 16:58
Kurwa 21 wiek... Ludzie 60 lat temu rozpoczęli podróże w przestrzeń kosmiczną a takiw ciołki dalej istnieją..
Zgłoś