18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
luisfigo 2013-12-19, 22:21 1
Co to za pedał?
Zgłoś
Avatar
neo_1995 2013-12-19, 22:37
Sosnowiec, Sosnowiec, Sosnowiec, Sosnowiec... ile kurwa można? Pośmialiśmy się, było fajnie, ale darujcie sobie kolejne teksty z tak oklepanym motywem.
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-12-19, 22:38 4
hej, debile, cezik gejem? niby dlaczego? żałośni nieudacznicy, dla których internet jest miejscem leczenia kompleksów.
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-12-19, 22:42 17
tymasztesz napisał/a:

nawet w sosnowcu nie chcą tego pedała





Zgłoś
Avatar
Clematis 2013-12-19, 22:57 4
po prostu według części użytkowników sadola prawdziwy facet ma zapocone pachy, wystający brzuch, włosy wystające z nosa i pas startowy na gaciach. Wtedy jest sto pro samiec.

zincum
Dobrze pościemniany jesteś gość
Zgłoś
Avatar
Huuudy_z_Mafii 2013-12-19, 23:15 4
tymasztesz napisał/a:

tym ze nie jestem pedałem



Nie no stary



Nexures napisał/a:

@huuudy o kurwa nastepny ciotowaty fanboy ;o i co dupe pewdiecipy tez lizesz?



Chciałem zauważyć, że pewdiepie ma ładniejszą dziewczyną niż ty kiedykolwiek sobie do jakiejś zwaliłeś pod biurkiem ;

A ogólnie tego bólu dupy nie ogarniam, nie chcesz nie oglądaj, nie interesuj się, nie komentuj. Proste. A ty musisz być bardzo ograniczonym człowiekiem, skoro nie szanujesz komu co może się podobać.
Zgłoś
Avatar
Arisovo 2013-12-19, 23:25
Cezik ma kase, wy nie- ot i całej nienawiści powód
Zgłoś
Avatar
Pikle 2013-12-19, 23:26 1
zincum napisał/a:

Śledzisz fejsa? To masz coś ze łbem autorze? Pierdolony hamburgreski wymysł, pokolenie i myślenie.
Na serio nie widzicie życia? Szperać po fejsach, podniecać się wkrętami, napierdalać w gierki?
A kurwa jakby trzeba było bigos ugotować to pizda zbita. Większość z was to pewnie chleba by nie potrafiła pokroić. Idźcie wy w chuj. Nie straszcie emigracją, już wypierdalajcie, ciekawe ile "zmywaków" w tej chwili chcą...

I kurwa ja nie widzę, żeby się zepsuł. Na kablach odpalany a wy tu gówno od dawna robicie z byle czego. Bo głupi jesteście.

no tak bo ty wszystko o mnie wiesz
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-12-19, 23:32 1
Ale tu psów ogrodnika...ja pierdole, typowo polskie wchuj
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-20, 0:04
Clematis napisał/a:


zincum
Dobrze pościemniany jesteś gość



Mylisz się. Większość "sadoli" wyobraża siebie w formie pana i władcy świata. Nienawiść do wszystkich to ideowy ich kierunek. Mało którego kraju by nie porozpierdzielali. Ale są i przeszkody, mama jeść nie dała, trza zapieprzać po czipsy i BePower do biedrony. No a jutro niestety lekcje. Ś.P. Lem miał rację.

Dziwi mnie jedno. Dlaczego ten portal toleruje takich obszczymurków. Przecież to zbiorowisko kretynów bez szkoły się zaczyna robić. Rasizm od fiuta, co jeszcze kaszkę od mamusi wyciera z ust. Narodowcy, co tylko cegłami potrafią rzucać w Święto. Itp.
Zgłoś
Avatar
yesterday90 2013-12-20, 0:12 1
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-12-20, 1:29 2
Siwy_dym napisał/a:

@up
@up up

Co was tak kurwa boli, że człowiek CeZik czy powdiepie potrafi sie dobrze zaprezentować i pokazać co stworzył ciekawego?
Zawistne jebane sukinsyny.



hurr durr wyzywaja twojego pana, lepiej sie poplakac i powyzywac w komentarzach ^^ jebana pizdeczka

Huuudy_z_Mafii napisał/a:



Nie no stary

Obrazek

Chciałem zauważyć, że pewdiepie ma ładniejszą dziewczyną niż ty kiedykolwiek sobie do jakiejś zwaliłeś pod biurkiem ;

A ogólnie tego bólu dupy nie ogarniam, nie chcesz nie oglądaj, nie interesuj się, nie komentuj. Proste. A ty musisz być bardzo ograniczonym człowiekiem, skoro nie szanujesz komu co może się podobać.



haha nastepna pizdeczka ^^ a skad wiesz? ty ja nazywasz ladna? ty chyba ladnych dziewczyn z poza swojego kompa nie widziales idz lepiej wracaj do swojej norki
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-12-20, 1:43
Nexures - jest tu gdzieś taki przycisk - usuń konto, czy jakoś tak. Zrób coś użytecznego, naciśnij go i potwierdź.
Zgłoś
Avatar
rlkp 2013-12-20, 1:53
Można powiedzieć

Silent Hill - Sosnowiec
Zgłoś
Avatar
czarkowskY 2013-12-20, 8:11
Dlaczego gej? Bo śpiewa, tańczy i gra na falecie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie