18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
Avatar
Payan 2021-06-01, 12:28 8
Czarny azjata.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2021-06-01, 13:09 92
I teraz reszta niech kleknie i przeprosi
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2021-06-01, 14:20 1
hah dobrze przypierdolony zajebał jej i "why you hit me fool?" heh dobrze że nie miał noża "why you stabing my fool?"
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-06-01, 15:04 48
No cóż zrobić, pełna tolerancja. Pozwala im się na wszystko to się rozbrykali.

Zgłoś
Avatar
Noct 2021-06-01, 16:53 4
niggers gonna nig
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-06-01, 19:10
Tetrix napisał/a:

No cóż zrobić, pełna tolerancja. Pozwala im się na wszystko to się rozbrykali.



Coś ci brak wykształcenia
Zacznij tu pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%82udniowa_Afryka

Poczytaj kto i w jaki sposób rządził na terenach RPA i może zrozumiesz, czemu nagle wzrosła liczba ofiar, dowiedz się też, kto zabijał a kto umierał.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-06-01, 21:39 10
Heliar napisał/a:

Coś ci brak wykształcenia
Zacznij tu
Poczytaj kto i w jaki sposób rządził na terenach RPA i może zrozumiesz, czemu nagle wzrosła liczba ofiar, dowiedz się też, kto zabijał a kto umierał.



Ja akurat mam co w zyciu robić niż studiować pierdolone małpy. Liczy się efekt ostateczny a nie jak do tego doszlo.

Edit.
Inaczej, żeby nie okazału się odrazu, że jestem jednak pierdolonym chamem. Pokaż mi jeden przykład gdzie czarni przyszli i było lepiej. Znaczy poza plantacjami bawełny oczywiście.
Zgłoś
Avatar
Hyena83 2021-06-01, 22:44
Heliar napisał/a:

Coś ci brak wykształcenia
Zacznij tu
Poczytaj kto i w jaki sposób rządził na terenach RPA i może zrozumiesz, czemu nagle wzrosła liczba ofiar, dowiedz się też, kto zabijał a kto umierał.



Tetrix napisał/a:

Ja akurat mam co w zyciu robić niż studiować pierdolone małpy. Liczy się efekt ostateczny a nie jak do tego doszlo.
Edit.
Inaczej, żeby nie okazału się odrazu, że jestem jednak pierdolonym chamem. Pokaż mi jeden przykład gdzie czarni przyszli i było lepiej. Znaczy poza plantacjami bawełny oczywiście.



Przerosło Ciebie sprawdzenie rzeczywistości i wiarygodności tego kwejka co wstawiłeś. @Heliar zapodał Ci nawet gotowca abyś mógł zweryfikować to gówno ze świątecznymi lanpkami, z gównem biegającym jak robactwo na dolnym obrazku. Przeklejaj dalej te gówniane fejki bo pewnie i tak nie zrozumiesz

To że smoluchy muszą się słuchać swojegi pana - jest niepodważalne
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2021-06-01, 23:03
Pierdolone małpy.
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-06-02, 14:21
Hyena83 napisał/a:

Przerosło Ciebie sprawdzenie rzeczywistości i wiarygodności tego kwejka co wstawiłeś. @Heliar zapodał Ci nawet gotowca abyś mógł zweryfikować to gówno ze świątecznymi lanpkami, z gównem biegającym jak robactwo na dolnym obrazku. Przeklejaj dalej te gówniane fejki bo pewnie i tak nie zrozumiesz
To że smoluchy muszą się słuchać swojegi pana - jest niepodważalne



Widzisz, gdy coś mnie drażni i nie moge nic z tym zrobić to się od tego odcinam na ile potrafię. Spotkałem wielu czarnych na swojej drodze życia i każdy z nich chciał mnie okraść lub pobić by zaszpanować przed kolegami bo myślał że mu pomogą jak co... nie pomogli
Jeszcze ani razu nie spotkałem małpy, która by miała jakiś interes do mnie i nie skończyło się na kłótni albo szarpaninie. No poprstu kurwa ani razu. A w tym obrazku chodziło o... obraz ogólny. Jeżeli szukasz informacji rzetelnych na temat małp to prosze pojedz sobie na ich czarny kontynent i badz mzungu (czy jak to oni tam krzycza zazwyczaj nie wiem bo nie slucham za bardzo.) tylko prosze nie wracaj i nie dawaj znaku zycia.
Zgłoś
Avatar
mateuszpak 2021-06-04, 20:10
Mudzyn sie zdenerwował,przecież miał prawo....
Zgłoś