18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
V................n 2016-03-23, 22:46 7
Butla umiejscowiona idealnie. Na dodatek ci kretyni których nie obchodzi nawet własne życie bo tak są wpatrzeni w smartphone. Była szansa szybko po upadku zakręcić zawór. Ja osobiście momentalnie dałbym dyla jak tylko zobaczyłbym co się dzieje.
Zgłoś
Avatar
G................D 2016-03-23, 23:09
dobrze jej tak zombiefonowi jednemu
Zgłoś
Avatar
biglog 2016-03-23, 23:17 2
Naturalnym zachowaniem byłoby spierdalanie stamtąd jak najdalej, dla odważnych próba zakręcenia. Oni woleli spłonąć.
Zgłoś
Avatar
darex99 2016-03-23, 23:18 10
Od dawna się zastanawiam, co te osły robią - patrząc 24 h na dobę na ten jebany ekran telefonu...czeka się na smsa, mmsa? nie jestem w stanie tego ogarnąć, banda popierdolonych "gadżetozjebów' co za nowy telefon była by w stanie zasztyletować człowieka. Tutaj sporo gimbusowni, więc pewnie jakiś ekspert mi bardzo szybko wyjaśni sens gapienia się w monitor kilku calowy cały dzień i napierdalania muzy w autobusie/tramwaju z tegoż urządzenia, bo przecież po co komuś słuchawki...
Zgłoś
Avatar
isded 2016-03-23, 23:20 3
1. głupia cipa
2. kto tę butlę tam postawił
3. głupia cipa
Zgłoś
Avatar
okrutnyCham 2016-03-23, 23:27 1
chuj z tym.. ale ogień fajny
Zgłoś
Avatar
FatFinger0103 2016-03-24, 0:12
Dobrze ze ten pożar nie był zaplanowany
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2016-03-24, 0:27
@darex99 o kurwa wiekszej cebuli dawno tu nie bylo.
jako ekspert sie wypowiem: smartfon to taki mini komputer. jesli uwazasz kazdego wlasciciela smartfona za "gadżetozjeba" to jestes królem cebuli. i tak, mam 23 lata i jestem z "gimbusowni". ogarnij sie czlowieku.
Zgłoś
Avatar
mackrew 2016-03-24, 0:44 1
Kurwa, co za debile... Z butli ulatnia się chmura gazu w dodatku w zamkniętym małym pomieszczeniu, a te przyjeby zamiast spierdalać bądź zrobić cokolwiek to wychylają się kolejno zza lady żeby popatrzeć
Zgłoś
Avatar
wojbos 2016-03-24, 2:25
heh butle lekko tkneła i zawór puścił co to za gówno jakieś mają.
Zgłoś
Avatar
w................3 2016-03-24, 9:42
@HiHtitmamnan Mam nadzieje, że kiedyś wejdziesz na pasach pod auto, wole być cebulą niż debilem który nie ogarnia jak chodzi.
Zgłoś
Avatar
darex99 2016-03-24, 10:59 2
@HiHtitmamnan Pięknie to ująłeś...skoro już piszesz o cebuli, to Twoja wypowiedź wskazuje, że w Twoich żyłach zamiast krwi płynie syrop z cebuli. Nie musiałeś dodawać, że chodziłeś do gimbozjum - Twoja odpowiedź to pokazuje i dodatkowo masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. Piszę o pojebanej grupie ludzi, którzy nawet na spotkaniu ze znajomymi mają non stop wlepiony ryj w ekran lub idąc drogą wlepione ślepia w święcący prostokąt, a ten "mini komputer" całkowicie odebrał im umiejętność normalnego funkcjonowania.
Zgłoś
Avatar
bobro 2016-03-24, 14:10
Mnie zastanawia jedno: koleś łazi wokół butli, z której napierdala gaz. Dookoła niego. Coś na kuchni się gotuje. Nie ma chuja, żeby zaraz nie pierdolnęło. Pierwsze co przychodzi na myśl: szybko zakręcam, wietrzę i jest spoko albo spierdalam szczęśliwy, że chociaż stałem w chmurze gazu to mi nic nie jest. A ten idiota stoi w chmurze gazu i czeka aż pierdolnie
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2016-03-24, 16:20 1
wsp233 napisał/a:

@HiHtitmamnan Mam nadzieje, że kiedyś wejdziesz na pasach pod auto, wole być cebulą niż debilem który nie ogarnia jak chodzi.


a co, jeśli ci powiem, że ogarniam jak chodze i posiadam smartfona?

@darex99 no tak, bo każdy kto gapi sie w smartfona 24/7 jest gadzeciarzem lub chodził do gimnazjum!!! swoja droga czujesz sie lepszy, ze nie chodziles do gimnazjum? mam rozumiec, ze jestes bardziej wyksztalcony? w to raczej wątpię, bo skoro zazdroscisz ludziom "świecących prostokątow" to cie na nie nie stać, albo chcesz być wyrafinowanym hipsterem. jakie kierunki ukonczyles, ze myslisz, ze mozesz wywyzszac sie nad ludzmi, ktorych nie znasz? wlasnie dlatego jesteś cebulakiem. a skoro nie wiesz do czego sluzy smartfon, to pozycz od kogos z twojego otoczenia i sie zapoznaj zanim coś głupiego tutaj o tym napiszesz.
Zgłoś