18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
UnderCloud 2024-05-18, 8:07 2
Podobno prawdziwe. Śmierć podczas kręcenia żałosnego srik sroka, no coś pięknego.
Zgłoś
Avatar
zrobiecigastroskopie 2024-05-18, 12:59
hieronimmalasz napisał/a:

Jak można pobrać?



f12 -> inspect element -> video block -> link do src -> otwierasz -> prawym zapisz jako
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-18, 13:55 1
zrobiecigastroskopie napisał/a:

f12 -> inspect element -> video block -> link do src -> otwierasz -> prawym zapisz jako

To wymaga pierdolenia się. Instalujesz Video DownloadHelper, prawy klik i wybierasz film/jakość do ściągnięcia (na Sadolu jest tylko jedna jakość, wiele innych stron ma więcej). Niestety to rozszerzenie pokazuje tylko 6 filmów na stronę, ale chyba tylko panna Flodzia postuje więcej.
Zgłoś
Avatar
homorek 2024-05-18, 15:49 1
korkee napisał/a:

Od kiedy czarni walczą z przestępczością ?



Zawsze jak popełniają samobójstwo lub aborcje.
Zgłoś
Avatar
UnderCloud 2024-05-18, 17:13 1
Jeszcze takim raperem jak on to może być każdy z nas, sprawdziłem z ciekawości jak bardzo asłuchalne gówno robił, a tam 100-400 wyświetleń na youtube Teraz może pośmiertnie wzrośnie jak inni zechcą tak jak ja sprawdzić co to za debil był.
Zgłoś
Avatar
zły_mada_faka 2024-05-19, 22:24 1
Zajebiście:) Jednej bezmózgiej małpy mniej
Zgłoś
Avatar
illusion 2024-05-20, 15:04 1
Coś ten film nie działa. Można jakiś reup?
Zgłoś
Avatar
matzwo122 2024-05-22, 19:04
majeńka napisał/a:

To wymaga pierdolenia się. Instalujesz , prawy klik i wybierasz film/jakość do ściągnięcia (na Sadolu jest tylko jedna jakość, wiele innych stron ma więcej). Niestety to rozszerzenie pokazuje tylko 6 filmów na stronę, ale chyba tylko panna Flodzia postuje więcej.



Lub na androidzie. Instalujecie przeglądarkę opera mini i zasysa każdy filmik
Zgłoś