18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Przyszłość pogrzebów
~Velture • 2017-12-18, 14:04
Jeśli to prawda to o kurwa mać ja pierdolę

W skrócie:
Biorą i zamrażają twoje ciało w ciekłym azocie, potem je kruszą, liofilizują i robią z pozostałości nawóz...
Żyć nie umierać

Zgłoś
Avatar
Noside 2017-12-18, 14:08 21
Tak się zastanawiałem na chuj mi przy kremacji, czy jakimś tam kruszeniu na lód do drinków, potrzebny garnitur
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-12-18, 14:09 10
Pffff. Panie w Korei Pn. tak nawożą ziemię od wojny.
Co prawda pomijają 99% etapów ale to przez brak technologii
Efekt ten sam więc po co przepłacać.
Zgłoś
Avatar
Sol 2017-12-18, 14:14 8
Posadzą na Tobie jabłonkę, a potem żona z jabłek upiecze szarlotkę Albo zrobi cydr.

Są też inne fajne metody pośmiertnego traktowania. Mogą Cie przerobić na diament albo rozsypać prochy w kosmosie. Co kto lubi
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-12-18, 14:28 34
Znacznie milsza perspektywa być nawozem dla jakiegoś krzaczka niż być opierdolonym przez drenujące całe ciało robale, gnicie, śmierdzenie i takie tam uroki klasycznego pochówku... A jeszcze może jakiś typ przyjść nocą z łopatą i rozdziewiczyć pośmiertnie w dupę...
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-12-18, 14:37
no i pięknie tyle nawozu się marnuje mam nadzieje ze doczekam takiego pochówku
Zgłoś
Avatar
gieno1 2017-12-18, 15:37 1
Będzie miał pies gdzie lać
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-12-18, 15:51
A potem przyjdzie rodzina i będzie się przytulać do drzewa albo przykuwać łańcuchami jak trzeba będzie je wyciąć.
Zgłoś
Avatar
latarnik 2017-12-18, 16:12 5
tak mi się skojarzyło
tak od 1.13
Zgłoś
Avatar
Dr0mg 2017-12-18, 16:17 3
Noniesondze napisał/a:

Tak się zastanawiałem na chuj mi przy kremacji, czy jakimś tam kruszeniu na lód do drinków, potrzebny garnitur



no chyba nie, przerzucają Cie do kartonowego pudła na waleta i poszedł z wiatrem, problem jest z grubasami gdyż tkanka tłuszczowa się rozlewa i czasem całe krematorium idzie z dymem.. ja tam myślałem oddać się na cele medyczne aczkolwiek chciałem trollowy nagrobek gdzieś na wejściu na cmentarz
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2017-12-18, 17:07
W sumie to grzebią cię w ziemi potem, więc Kościół nie powinien mieć nic przeciwko
Zgłoś
Avatar
Organista 2017-12-18, 17:23
A prawo robactwa dla pożywienia ?
Tego już za wiele.
Robale też mają mieć co jeść.
Stop kremacji, stop zamrażaniu.
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2017-12-18, 18:26 3
@up mówisz tak, bo byś robotę stracił
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-12-18, 19:38 1
I bardzo dobrze, pochówek w 4 betonowych ścianach i drewnianym pudle to jedna z tych tradycji z którymi trzeba zerwać, i to jak najprędzej. Zresztą to już się dzieje, ludzie wybierają kremację i dobrze. Lub coś takiego. Ew można by zacząć chować szczątki skromnie w ziemi po lasach, żadnych trumien, jak kiedyś.
Zgłoś
Avatar
GwałcicielKuz 2017-12-18, 19:42 1
najpierw kremacja czyli jak żyda do pieca a popiolek w las a teraz to nawet o krok dalej przerobią cie na obornik . to szybciej jest rzucic zwłoki świnią do żarcia to potem mieso jest i gnuj jednocześnie po ch...j wydawać pieniadze na azoty jak taka forma jest szybsza i bardziej pożyteczna .
Niech sie te liberalne pojeby same na gówno dają przerabiać Ja jestem Katolikiem i jak ludzi powinni nas chowac. nawet kiedyś człowiekowi do grobu kwiaty i broń wkładali a nie srali na grub.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie