18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ganja125 2011-04-01, 0:09 12
nie ma takiego czegoś jak miękkie narkotyki - jest marihuana i narkotyki, ludzie mylą te dwie rzeczy
Zgłoś
Avatar
ziembix 2011-04-01, 0:32
up

w pełni popieram . marihuana jest rośliną a nie wytworem ludzkich rąk , nie jest substancją chemiczną tylko zwyklym krzakiem a to że działa psycho-aktywnie to nie znaczy że ma być zakazana . u nas korzenie tataraku działają tak samo jak gandzia i jakos nie są zakazane , tylko mało kto o tym wie .
Zgłoś
Avatar
Radeg 2011-04-01, 4:33 1
ganja125 napisał/a:

nie ma takiego czegoś jak miękkie narkotyki - jest marihuana i narkotyki, ludzie mylą te dwie rzeczy



Strasznie spodobał mi się ten tekst, bless.

ziembix napisał/a:

up

w pełni popieram . marihuana jest rośliną a nie wytworem ludzkich rąk , nie jest substancją chemiczną tylko zwyklym krzakiem a to że działa psycho-aktywnie to nie znaczy że ma być zakazana . u nas korzenie tataraku działają tak samo jak gandzia i jakos nie są zakazane , tylko mało kto o tym wie .



Mój kolega próbował wypić wywar z tataraku. Do dziś mówi, że pamięta ten obrzydliwy, gorzki smak i co więcej, NIC nie zadziałało...

A "hejterzy", jak to mówią, niech się ogarną i trują płuca swoimi papieroskami legalnymi, albo wątroby wódeczką. To, że macie swój legalny narkotyk nie oznacza, że nasz ma być nielegalny. Według polskiego prawa jesteśmy przestępcami za marihuanę i wielu za nią siedzi w więzieniu, a część z reszty z nich nie może nawet pracy znaleźć za problemy z prawem, więc to jest chore.
Zgłoś
Avatar
Antek_amb 2011-04-01, 6:45
Ja również jestem za legalizacją maryhy ale musimy pamiętać, że marihuana nie jest obojętna dla zdrowia i czasem może się to skończyć w psychiatryku.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-04-01, 11:07
tam powinno być napisane:

za całokszałt mojej pracy !!!!!!!!!

Ganja masz arację że nie ma czegoś takiego jak miekkie narkotyki.. albo narkotyk albo nie ale chyba zgodzisz się że marihuana jako psychoaktywna zmienia twój stan psychiczny tak? więc jest narkotykiem bez dwóch zdań i nawet nie mam zamiaru czytać wypocin kogoś kto będzie ją identyfikował z lekiem. większośc leków również nas znieczula więc są narkotykami dla naszego ciała i duszy z gorszymi lub tragicznymi skutkami ich używania. Lekiem wg mnie można nazwać coś co nas rzeczywiście uzdrowiło częstto są to emocje
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2011-04-01, 11:43
Donnie rzekł : chcecie legalizacje, zmieńcie premiera.

niedługo wybory to sobie wybierzemy
PO i tak ma małe szanse przez rozpierdol jaki robią...
Zgłoś
Avatar
slout 2011-04-02, 0:33 1
Prócz tego że będzie miał emeryturę 10.000 zł to : Zarabia około 40 tys zł legalnie miesięcznie : Premier , Poseł , Szef klubu parlamentarnego etc etc + to co nakradł + łapówki więc raczej nie
Zgłoś
Avatar
Wilku94 2011-04-06, 17:00
ziembix napisał/a:

nie jest substancją chemiczną tylko zwyklym krzakiem


Toś głupi,chemia jest wszędzie,nawet tlen to związek chemiczny,tak więc i thc,po za tym jak takiś mądry to idź sobie opierdol krzaczek wilczej jagody,też naturalne,więc idąc twoim tokiem myślenia musi być nie szkodliwe.To czy coś jest wytworem ludzkich rąk czy rośnie naturalnie nie stanowi o szkodliwości,a marihuana to jest narkotyk

Każdy kto w ćpaniu widzi sens życia,bądź wiąże z tym jakieś wyższe idee niż zabawa,tak jak rastamani z trawą,obudzi się pewnego dnia z ręką w nocniku,chyba że w porę się ogarnie.
Zgłoś
Avatar
L................y 2011-04-06, 19:35
Wilku94 napisał/a:


Toś głupi,chemia jest wszędzie,nawet tlen to związek chemiczny,tak więc i thc,po za tym jak takiś mądry to idź sobie opierdol krzaczek wilczej jagody,też naturalne,więc idąc twoim tokiem myślenia musi być nie szkodliwe.To czy coś jest wytworem ludzkich rąk czy rośnie naturalnie nie stanowi o szkodliwości,a marihuana to jest narkotyk

Każdy kto w ćpaniu widzi sens życia,bądź wiąże z tym jakieś wyższe idee niż zabawa,tak jak rastamani z trawą,obudzi się pewnego dnia z ręką w nocniku,chyba że w porę się ogarnie.



W sumie prawda, tylko tlen, to bardziej atom niż związek, ale narkotyki zmieniają percepcje + ludzi miękkich psychicznie sprowadzają na dno, raz po raz zapalić nie zaszkodzi, żeby się wyluzować czy tam odstresować, nie jestem jakimś tam wielkim przeciwnikiem legalizacji czy coś, ale według mnie nielegalne narkotyki są bardziej na rękę rządzącym, bo z tego mają zyski tylko dla siebie, a gdyby były zalegalizowane pieniądze ze sprzedaży musiały by iść do budżetu państwa, lepiej się napić (a to kurwa wywód pierdalłem)
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2011-04-06, 20:00
Wilku94 napisał/a:

a marihuana to jest narkotyk

Każdy kto w ćpaniu widzi sens życia,bądź wiąże z tym jakieś wyższe idee niż zabawa,tak jak rastamani z trawą,obudzi się pewnego dnia z ręką w nocniku,chyba że w porę się ogarnie.


Narkotyk lekki pamiętaj przy hejtowaniu

Każdy kto w piciu widzi sens życia(...) zamieniłem jedno słowo, a sens merytoryczny się nie zmienił. Wnioski wyciągnij sam, to debata która przy założeniach obarczających obie strony bez samokrytyki nigdy nie znajdzie consensum.
Zgłoś
Avatar
L................y 2011-04-06, 22:47
dokładnie Rasta, nie ma się co kłócić, każdy ma swoje rzeczy w głowie i trzeba to zaakceptować, jakie by one nie były
Zgłoś