18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
flejtuch 2023-09-30, 10:35 7
Ja bym postawił tabliczkę że czarnych nie wpuszczamy !
Zgłoś
Avatar
turor 2023-09-30, 11:54 2
Dlaczego ja musze płacić skoro im to uchodzi płazem?

Pomyślało kolejne kilka milionów ludzi.....

Skłóconym narodem łatwiej rządzić - odpowiedziała Caryca.
Zgłoś
Avatar
quark 2023-09-30, 15:26 5
Ja pierdole ale małpy, jak ktoś kolejny raz będzie wypominał komuś rasizm to pokaże mu takie filmiki...
Zgłoś
Avatar
antisol123 2023-09-30, 16:24 5
I właśnie takie worki z gównem, chcą nam na siłę zafundować te czerwone kurwy z brukseli.
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-09-30, 17:25 1
antisol123 napisał/a:

I właśnie takie worki z gównem, chcą nam na siłę zafundować te czerwone kurwy z brukseli.



Zapomniałeś dodać złamasie kutany, że pod przewodnictwem Tuska i Merkel
Zgłoś
Avatar
Oczami40latki 2023-09-30, 17:47 2
Dlaczego czarni śmierdzą?
Żeby niewidomi też ich mogli nienawidzić.
Zgłoś
Avatar
chceszczynie 2023-09-30, 17:58 2
turor napisał/a:

Dlaczego ja musze płacić skoro im to uchodzi płazem?
Pomyślało kolejne kilka milionów ludzi.....
Skłóconym narodem łatwiej rządzić - odpowiedziała Caryca.



ano właśnie. generowanie ciśnień w odpowiednich miejscach po to, aby w odpowiedniej chwili uwolnić je w odpowiednim kierunku to właśnie jest stara dobra polityka pneumatyczna... albo pneumatyka polityczna, jak kto woli.

nasza rola, jako elementu tego mechanizmu, to zakładać, że "oni som gupi i nie wiedzom" i mamy się wkurwiać.

w USA wykorzystuje się czarnych, a w Polsce? u nas wykorzystuje się środowisko ubeckie, setki tysięcy osób, które są spowinowacone z politykami i urzędnikami i niezależnie co myślą muszą wykonywać polecania, bo inaczej stracą przywileje. Pod nimi są wrażliwi i podatni na manipulację statyści, pełniący rolę mięsa armatniego i pudeł rezonansowych - tym wbija się do głowy feministyczne hasła, lewackie idee "równości", jakieś przegrywy, wojny na tle płciowym i narodowym. Raz mamy nienawidzić narodowców, bo to faszyści, potem tych co nie noszą maseczek, potem rosjan, potem ukraińców, a potem znowu narodowców i tak się to kręci.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-30, 21:08
@GeorgeHarvey1
PiSiaki ci płacą za wrzucanie tych filmików i nakręcanie emocji agresywnymi tytułami i opisami? Potem sadolowe polaczki prują się o strzelaniu do czarnuchów i obronie polskich granic przed inwazją z Afryki, złym Tusku i Brukseli, a czasem któryś wspomni mimochodem, że na szczęście rządzi PiS. Tak ma być, prawda?

A sadole jak ostatni debile, dają się podpuszczać i nie rozumieją, że są manipulowani.
Zgłoś
Avatar
GeorgeHarvey1 2023-09-30, 23:12
0dbytBiskupa napisał/a:

@GeorgeHarvey1
PiSiaki ci płacą za wrzucanie tych filmików i nakręcanie emocji agresywnymi tytułami i opisami? Potem sadolowe polaczki prują się o strzelaniu do czarnuchów i obronie polskich granic przed inwazją z Afryki, złym Tusku i Brukseli, a czasem któryś wspomni mimochodem, że na szczęście rządzi PiS. Tak ma być, prawda?
A sadole jak ostatni debile, dają się podpuszczać i nie rozumieją, że są manipulowani.



Tak. Właśnie zainkasowałem niezłą sumkę od Jarosława.
Zgłoś
Avatar
Imralav 2023-10-01, 6:43
0dbytBiskupa napisał/a:

@GeorgeHarvey1
PiSiaki ci płacą za wrzucanie tych filmików i nakręcanie emocji agresywnymi tytułami i opisami? Potem sadolowe polaczki prują się o strzelaniu do czarnuchów i obronie polskich granic przed inwazją z Afryki, złym Tusku i Brukseli, a czasem któryś wspomni mimochodem, że na szczęście rządzi PiS. Tak ma być, prawda?
A sadole jak ostatni debile, dają się podpuszczać i nie rozumieją, że są manipulowani.



czy my oglądaliśmy ten sam filmik?
Zgłoś