18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
Bilonzo 2011-08-09, 2:02
A gdzie obrońca wychuchanych Mercedesów?
Zgłoś
Avatar
ZeD 2011-08-09, 2:11
Obydwoje zawinili. Mietek bez kierunkowskazu przed zmianą pasa a szlifiera mogła szybciej z prawej wyprzedzić to by był materiał na harda
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-08-09, 8:28 1
no to na pewno nie byla przymiarka do wyprzedzania,
Zgłoś
Avatar
Hybris 2011-08-09, 23:08
Widać, że kierowca samochodu to zwykły cham i gbur drogowy. Nie wiem czy motocyklista zasygnalizował zamiar zmiany pasa ruchu ale zrobił to wcześniej niż k. samochodu. Ten ewidentnie zajechał mu drogę: pewno nie lubi motocyklistów, sam za nimi nie przepadam a to dlatego, że często kozaczą swoją 'bestią' rozpędzając je na krótkim odcinkach tylko po to by po 15 sek. gwałtownie hamować. !!Często dość 'ukrywają' się w tzw. "martwych polach" samochodu, co niejednokrotnie prowadzi do tragicznych wypadków!!
Albo chciał wyłudzić odszkodowanie często ten co wjeżdża w d*pie często i po d*pie dostaje i ciągną mu z odszkodowania <że to niby jego wina>... No ale jak się ma kamerkę ;D
Zgłoś
Avatar
Medar92 2011-08-10, 17:50
ja ogólnie mam prawko juz jakiś czas i wkurwiają mnie motocykliści którzy zapierdalają 170km/h a jak z siądą z motora to krzyczą zeby kierowcy patrzyli sie w lusterka. Kurwa jest ograniczenie to sie do niego stosuj a nie najpierw warzywko zapierdala a później kierowca samochodu to cham. Chce nadmienić ze kamerka mu gówno daje w tym przypadku ponieważ nie zachował odstępu i najechał na pojazd poprzedzający. Kierowca merca cham nie cham to jednak kase bedzie on ciągną a nie cyklista.
Zgłoś