18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
li53cz3k 2011-08-07, 16:28 4
i dobrze mu tak. Nie bedzie chuj wiecej z prawej wyprzedzal
Zgłoś
Avatar
Wesoły 2011-08-07, 17:16 18
@up
Chujem jest koleś który temu motocykliście zajechał drogę. Poza tym mógł zjechać na ten pas bo było możność jechania prosto i skręcenia w prawo... Nie wiesz czy chciał go wyprzedzić czy skręcić w prawo.
Widać po Twojej wypowiedzi jak się zachowujesz na drodze... Jeśli w ogóle masz prawko.
Zgłoś
Avatar
mkmkmk2 2011-08-07, 17:24 1
@Wesoły
Nawet jak chciał skręcać w prawo to, na jednym pasie nie ma jazdy równoległej. Motocykliści są równo uprawnieni a nie uprzywilejowani. To samo tyczy się korków, opłat za autostrady itp. Chuj w cyce wszystkim motocyklistom.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-08-07, 17:26
Wy się kłócicie a ja mam wyjebane na ruskich i chuj mnie obchodzi czy sie wypierdolił
Zgłoś
Avatar
Wesoły 2011-08-07, 17:29 3
@up up
Jak na Twój wiek to gadasz jak 15-latek. Sam jeżdżę samochodem i motocyklem więc mam szacunek i do jednych i do drugich. Nie twierdzę też, że motocykliści są bardziej uprzywilejowani. Równie dobrze mógłby to być samochód... Tak poza tym nie jechał równolegle na jednym pasie bo zjechał na drugi.
Pozdro

PS to nie kłótnia tylko wyrażanie własnych poglądów
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-08-07, 17:45
Jebać kluski z mięsem!
Zgłoś
Avatar
sumkoski 2011-08-07, 18:32 4
lelak w mesiu nawet nie luknął w lusterko (chociaż stopy mu się zapaliły ) brak kierunkowskazu, ba linia ciągła, motocyklista jechał prawidłowo, zmienił pas do jazdy na wprost i w prawo...
Zgłoś
Avatar
zayer1 2011-08-07, 23:44 1
jebana kurwa w aucie
Zgłoś
Avatar
sznycel 2011-08-08, 22:22
Mówcie co tam sobie chcecie obydwaj zawinili. Koleś na szlifierce nie powinien wyprzedzać z prawej, a ten mózg w szmelcedesie powinien zachować szczególną ostrożność przy zmianie pasa.
Zgłoś
Avatar
Invii 2011-08-08, 23:04 10
A dlaczego kurwa nie mógł wyprzedzać po prawej? 3 pasy w jedną stronę więc nawet poza terenem zabudowanym można legalnie wyprzedzać po prawej. Tak jak przy minimum 2 pasach w zabudowanym.

Ale co ja tu pisze do imbecyli którzy samochód widzieli jak im przez wioskę przejeżdżał, a wszystkie znaki drogowe na złom posprzedawali.
Zgłoś
Avatar
HackerAGD 2011-08-08, 23:17 1
Zaiste piękny asfalt
Zgłoś
Avatar
KiszkaMariana 2011-08-08, 23:18
Invii, czytając te durne komentarze nad Tobą czekałem tylko czy ktoś się znajdzie i wytłumaczy jak to się odbywa prawidłowo, browarek!
Zgłoś
Avatar
M1n1s7eR 2011-08-09, 0:15
Wesoły napisał/a:

Sam jeżdżę samochodem i motocyklem więc mam szacunek i do jednych i do drugich.



W Polsce to chyba jest tak, że ma się szacunek dla innych uczestników ruchu którzy poruszają się tym czym ty - dla przykładu jeżdzę rowerem i rozumiem, że czasem blokuję ruch dla kierowców, więc staram się dać wyprzedzić. Z drugiej strony, jak jadę samochodem to nie pierdolę bez sensu, jak to strasznie ten rowerzysta blokuje mi droge i jaka to jest bieda.

Tak więc chillout czymkolwiek się jedzie, ewentualnie jak się Wam nie podobają osoby na danym środku lokomocji, to przejeźdzcie się nim i będziecie mogli wszystko zrozumieć
Zgłoś
Avatar
sosik 2011-08-09, 1:40
Rosja... tam nawet kamery na motorach mają inaczej zamontowane niż w innych krajach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie