18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
xv89 2023-11-18, 6:17 6
Fascynują mnie te sebusiarskie rytuały przejścia. To chyba wynika z pierwotnej potrzeby zaznaczenia swojego miejsca w stadzie. Współcześnie porównywalne do psiego nawyku obsikiwania terenu.

Jakie skomplikowane procesy myślowe przebiegają w głowie takiego cromagonczyka, który w każdej chwili będąc w okopie, może się znaleźć na łasce i niełasce "kolegi" którego jeszcze niedawno szykanował. Kolegi, który ma karabin w ręku.
Zgłoś
Avatar
kruszymordziec 2023-11-18, 8:02 6
Śmieszą mnie zapiski typu:
-ale bym im dojebał,
-leszcze bo nie oddali itd.
W wojsku nie byli a się wypowiadają...
Dzieciaki drogie takich było więcej, sami generałowie najebani na wcielenie pociągiem jechali a potem jeden z drugim moro, łysa głowa, dezorientacja i oczy spuchnięte od płaczu w kiblu, kurwa jeszcze trzeba było ich pilnować żeby sobie krzywdy nie zrobili bo mamy zabrakło...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-11-18, 16:34 2
kruszymordziec napisał/a:

Śmieszą mnie zapiski typu:
-ale bym im dojebał,
-leszcze bo nie oddali itd.
W wojsku nie byli a się wypowiadają...
Dzieciaki drogie takich było więcej, sami generałowie najebani na wcielenie pociągiem jechali a potem jeden z drugim moro, łysa głowa, dezorientacja i oczy spuchnięte od płaczu w kiblu, kurwa jeszcze trzeba było ich pilnować żeby sobie krzywdy nie zrobili bo mamy zabrakło...



nie wytłumaczysz cepom! sprowadziliby ich na ziemię szybciej, niż piszą te swoje posty
Zgłoś
Avatar
Nakwasowanyy 2023-11-18, 17:41 4
Taka była kiedyś chora moda nie tylko w wojsku ale i w liceach, technikach. Pamiętam jak poszedłem do liceum to brali pierwszoklasistów do kibla na kocenie. Mnie akurat nie wzięli, jakoś mi się upiekło ale koledzy musieli szukać stacji radiowych w kaloryferze, robili im wodnika szuwarka czyli wsadzanie głowy do kibla i spuszczanie wody, innych wymysłów nie pamiętam. W technikach myślę, że było trochę ostrzej niż w liceum.

Był nawet film z 1993r. pt "Samowolka" i młodzi wtedy się na tym wzorowali.
Zgłoś
Avatar
Rangraf 2023-11-19, 0:20
Z bani by dostał jak nic - a potem chuj wie co by się działo.
Zgłoś
Avatar
Masimo777 2023-11-19, 13:20
Ale dużo energii ma to pewnie dobrze rucha , mógłby tak na mnie te energię wyładować
Zgłoś
Avatar
seeed71 2023-11-20, 13:31
Masimo777 napisał/a:

Ale dużo energii ma to pewnie dobrze rucha , mógłby tak na mnie te energię wyładować



Jesteś kobietą czy mężczyzną? Tak tylko pytam.....
Zgłoś
Avatar
Masimo777 2023-11-21, 1:28 1
seeed71 napisał/a:

Jesteś kobietą czy mężczyzną? Tak tylko pytam.....



Mężczyzną
Zgłoś