18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
borelli 2017-09-27, 13:20 5
Wchodzę na Sadola, żeby obejrzeć coś zadolowego, a nie to kwejkowe gówno.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-09-27, 13:21 25
Boże drogi ile to człowiek w swoim życiu się tych szczeniąt natopił. Chyba najbardziej humanitarny sosób kiedyś, worek kamień i do rzeki. Niestety sa ludzie bez serca co ogłuszali i zakopywali, wiadomo nie zawsze to działało, albo na żywca zakopywali, czasem i pół godziny to piskało a suka szalała przez ten czas. No ale byli na każdej wiosce eksperci co za flaszke potrafili denatury za ucho wszczyknać pare minut i po krzyku, schodziło szczenie eleganko, nic nie czuło i wiotkie sie moment robiło. Dziś już coraz cięzej uswiadczyć takie widoki, prastara tradycja odchodzi w zapomnienie, nikt już po wioskach nie topi, no chyba ze psi smalec gdzieś tam na podkarpaciu. Nawet coraz ciężej psa na łańcuchu spotkać.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2017-09-27, 13:25 183
@poligon A szkoda że twoja matka nie miała takiego samego zdania o aborcji.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-09-27, 14:00 3
Nic ciekawego, żałuję, że to oglądałem.
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2017-09-27, 14:46 26
I właśnie dzięki takiemu podejściu jak widać powyżej to zwierzęta mają u mnie szacunek a nie ludzie. Swoją drogą najglupsze ze zwierząt.
Chuj tam mogę być nazwany miękka cipa ale ucieszylem się że jej się udało. Tylko nie wiem czy szczeniak z tego wyszedł.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2017-09-27, 15:13 1
O psia mać!
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2017-09-27, 16:57 2
Kitajce zjedli go tydzień później
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-09-27, 18:16 17
poligon6 napisał/a:

Boże drogi ile to człowiek w swoim życiu się tych szczeniąt natopił. Chyba najbardziej humanitarny sosób kiedyś, worek kamień i do rzek

poligon6 napisał/a:

albo na żywca zakopywali,


Przecież to jeden chuj..
Zgłoś
Avatar
Essent 2017-09-27, 18:36 2
Ledwo się szczeniaki odratowały,a już do cyca bo głodne.Ech czarnuchy tak mają już
Zgłoś
Avatar
kwasix 2017-09-27, 19:02 2
Matka jak matka zawsze walczy .Ale jak walczy ojciec to jest godne podziwu..
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-09-27, 19:12 3
Psia mama, nie to co matka Madzi
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-09-27, 19:27 12
TO teraz się kurwa zacznie wysyp twardzieli sadolowych co to już z milion psów uśmierciło...

@poligon6 takie bajki to sobie możesz na podwórku opowiadać. Swoją drogą masz zajebiście silną psychikę.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-09-27, 19:34 1
to pieseł a nie poligon6
jego też nikt by nie ratował
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2017-09-27, 20:26 9
No kurwa jak suka miała w pierwszym miocie 12 szczeniaków to i tak 7 najsłabszych zdechłoby z głodu, bo by się do cyca nie dorwały. Tak wybrało się 3 psy, nie suki bo nikt później suki od was nie weźmie. Reszta szła do doła i ładnie zostały uśmiercone jednym cięciem ostrej jak katana sztychówki. Dołek zasypany ziemią i posypany pieprzem, żeby suka nie odkopała- Chociaż i tak je potem wyczuła. Miałem wtedy 10 lat i to ja robiłem powinność kata, bo stary pracował.
Zresztą każde dziecko w jakimś wieku znęca się nad robakami, żabami i ekscytuje się zabijaniem ich. Dopiero z czasem przychodzi na myśl, że odebrało się życie jakiejś istocie która nie była niczemu winna. Teraz to nawet pająki wyrzucam na zewnątrz starając się ich nie zabić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie