18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
🔥 Werbowanie ochotnika na Ukrainie - teraz popularne
Psie filmy
k................a • 2013-09-19, 8:20
Ruben i Amber Fox mają po 23 lata, są małżeństwem od dwóch. Ich związek nie jest jednak typowy... Podczas gdy ona zabawiała się z psem, uprawiając z nim seks, on podniecony nagrywał wszystko na kamerze. Potem umieszczali filmy w internecie.

Kobieta jest oskarżona o seks z psami, a jej mąż - żołnierz amerykańskiej armii - o filmowanie jej w trakcie stosunków. Para później umieszczała filmy w internecie - donosi "The Huffington Post".

- Wszystko co można sobie wyobrazić, że kobieta robi z mężczyzną, ona robiła z psem - powiedział Franklin Crumpler z miejscowej policji. Raeford mieści się na południe od rozległej bazy armii USA w Południowej Karolinie, gdzie zatrudniony był Ruben.

We wtorek zostali aresztowani za bestialskie zachowanie i rozpowszechnianie obscenicznych materiałów. Dodatkowo na Amber Fox nałożono grzywnę za zbrodnie przeciwko zwierzętom. Policja zabezpieczyła sprzęt komputerowy małżonków. Zadbała też o zwierzęta z ich posesji - dwa psy i trzy koty zostały umieszczone w schronisku.

Amber zaraz przed aresztowaniem napisała na Facebooku: Boże, chroń moją rodzinę. Proszę o pomoc, by nasi prześladowcy mieli litość i zobaczyli prawdę. Proszę prowadź ich i obdarz ich miłością. Proszę prowadź nas z powrotem na twoje święte ścieżki." Jeden z jej znajomych odpisał: „Lubię cię Amber, ale nie mogę się modlić za twoją głupotę!”.

Według policji seksualne wybryki były nagrywane w ich mieszkaniu. Za wypuszczenie każdego z małżonków z aresztu została wyznaczona kaucja w wysokości 15 tys. dolarów.

Filmów nie ma ale jest zdjęcie małżeństwa



skradzione z jakiegoś tam portalu
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-09-19, 8:30 101
A pies ich jebał.
Zgłoś
Avatar
d................a 2013-09-19, 8:42 71
dawaj film nie pierdol
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-09-19, 8:58 3
mało tego gówna masz na necie? ja to zachodzę w głowę jak w dupie baby może się zmieścić metrowy kutas konia, normalnie czarna dziura
Zgłoś
Avatar
cys23 2013-09-19, 8:59 25
Policja zadbała o zwierzęta - wjebała je do schroniska
Zgłoś
Avatar
h................1 2013-09-19, 9:30 9
A taka fajna dupeczka. Mąż też równo jebnięty, że wolał nagrywać zamiast na dwa baty jechać
Zgłoś
Avatar
angpaur 2013-09-19, 9:50 22
"Jebał cie pies, jebała cała wieś,..."

Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-19, 11:09 4
oczywiscie nikt nie spytal psa czy mu sie podobalo czy czul sie ofiara napastowania
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-09-19, 11:30 27
Ostatnio było głośno, że za krytykę homoseksualizmu wypierdolili gościa z amerykańskiej armii. Teraz wyjebali gościa za zoofilię.
Ja się pytam - a czym się kurwa różni pedalstwo od zoofilii? Dla mnie to takie samo skrzywienie i tak samo powinno się je leczyć. Metodą, że tak powiem, austriacką.
Zgłoś
Avatar
daymaker 2013-09-19, 13:21 5
Pies wyszedł na tym najlepiej. Nie dość że sobie poruchał to jeszcze mu nic nie zrobią
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-09-19, 13:34
xts napisał/a:

mało tego gówna masz na necie? ja to zachodzę w głowę jak w dupie baby może się zmieścić metrowy kutas konia, normalnie czarna dziura

Jak się popieści, to się zmieści.
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-09-19, 14:17 1
amber wytrzymaj. jeszcze tylko pare lat i bedziesz bohaterka ucisnionych. moze nawet sie jakas posada w europarlamencie znajdzie:P
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-09-19, 15:27
ktoś ma linki?
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2013-09-19, 15:46 1
lapps napisał/a:

moze nawet sie jakas posada w europarlamencie znajdzie:P



W europarlamencie to może niekoniecznie, ale u Palikota na pewno coś się znajdzie.
Zgłoś
Avatar
l................t 2013-09-19, 16:47
warstolog napisał/a:

Wszystko co można sobie wyobrazić, że kobieta robi z mężczyzną, ona robiła z psem - powiedział Franklin Crumpler z miejscowej policji



Mhm. Fajny ten policjant, taki niewinny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie