18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Psikus Nirvany
melemele89 • 2013-03-20, 20:02
Ciekawostka: W 1991r. Nirvana wystąpiła w brytyjskim programie Top of the Pops. Jednak NIE POZWOLONO IM GRAĆ NA INSTRUMENTACH (muza z podkładu, ale wokal nie). Nie spodobało im się to, w zw. z czym Dave udawał że gra i tańczył za perkusją, Krist wymachiwał basem nad głową i ogólnie się wydurniał, a Kurt zjadał mikrofon i śpiewał głębokim głosem (niczym ksiądz), zmieniając przy okazji pierwsze słowa na "Load up on drugs kill your friends.." [Nafaszerowany dragami zabij swoich przyjaciół]. Zresztą sami zobaczcie.



źródło; internet
Zgłoś
Avatar
bionicle93 2013-03-20, 23:08 1
CKOD zrobila podobna akcje, acz oni wymienili sie tylko instrumentami ;D
Zgłoś
Avatar
INOGIEKSA 2013-03-20, 23:36 2
dupa jasiu karuzela. nie mówcie, że tylko stare kapele są zajebiste i wgl teraz już takich nie ma. jak zostajecie przy (dla mnie) chujowej metallice, soadzie, nirvanie, guns'n'roses i innym shitcie wielbionym przez gimnazjalistów (to nie stereotypy, widzę co się dzieje w moim mieście). wystarczy wejść np. na last.fm i tam poszukać jakiś ciekawych kapel i nie zamykać się tylko na stare zespoły, bo one są najlepsze, kul i już dobrej muzyki nie ma.
Zgłoś
Avatar
VexTeson 2013-03-20, 23:37
Cugowski raz zapomniał tekstu piosenki kiedyś śpiewali w Sopocie (wygrali coś). Ruszał ustami jakby coś śpiewał, nikt niczego nie słyszał, po występie organizatorzy przepraszali go na kolanach za "awarię sprzętu".
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-20, 23:45
SadystycznyRoman napisał/a:

Stwierdzam gówno bo metal.



To nie jest metal plebsie jebany
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2013-03-21, 7:37
SadystycznyRoman napisał/a:

Stwierdzam gówno bo metal.


znalazł się fan bibera
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-03-21, 7:43
joł joł jepac roka i metal tylko peja i tede iks deeeeeeeeee jot pe na sto procent!!!

a teraz uciekać gimbusy do szkoły, tam możecie słuchać swojego jebanego gówna po kątach, nie zabronie wam tego, ale nie obrażajcie kurwiki normalnej muzyki.
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-03-21, 8:52 1
SadystycznyRoman napisał/a:

Stwierdzam gówno bo metal.



Z całym szacunkiem, ale stwierdzam gówno w Twojej głowie, bo to nie jest metal.
Pozdro ignorancie.
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-21, 11:27 1
BongMan napisał/a:

Haha, czasy się zmieniają Kiedyś wykonawcy się wkurwiali, że im każą grać z playbacku, a dzisiejsze gwiazdki inaczej niż z playbacku nie zagrają



nie chcesz sluchac muzy z playacku na konceertach ? sluchaj metalu !

donplicco napisał/a:



Z całym szacunkiem, ale stwierdzam gówno w Twojej głowie, bo to nie jest metal.
Pozdro ignorancie.



ts ts ts ts ts ts zostaw go bo bitu nie slyszy ts ts ts
Zgłoś
Avatar
siwers3 2013-03-21, 13:15 2
SadystycznyRoman napisał/a:

Stwierdzam gówno bo metal.


Za takie komentarze powinien być wpierdol i out z internetu.

Ja rozumiem, że każdy może mówić co mu się podoba, wolny i anonimowy internet, ale heloł? Takie zjebane posty pisane przez czubków z wrodzonym ograniczeniem na mózgu zajmują tylko cenne kilobajty na serwerach, cenne piksele na ekranie monitora i nawet czas ludzi, którzy czytają komentarze w nadziei na coś wartościowego.
Takie dopierdalanie się do gatunku muzyki jest gorsze niż fanatyzm.
Zgłoś
Avatar
SadystycznyRoman 2013-03-21, 15:51
Stwierdzam napinaczy bo hejt leci na mnie.
Zgłoś
Avatar
INOGIEKSA 2013-03-21, 16:21
@up, dokładnie. nie wiem skąd ten ból dupy, płacz, żal i wgl. ja też słucham metalu, ale jakoś mnie nie zabolał post SadystycznegoRomana. po prostu olałem, a Wy tu się spinacie jakby wam matkę wyzywał czy chuj wie co
Zgłoś
Avatar
heartless 2013-03-21, 16:39 1
Taki powoli zbiorczy się robi ale tu dla odmiany laseczka z Blondie:

Nie jestem fanem Metalu, jednak takie komentarze to gówno. Więc po co się gównem przejmować?!
Jebać hejterów wszelkiej maści.!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
bezimienny90 2013-03-21, 16:43
Adminy jedne mi posta zmieniły!
Zgłoś
Avatar
Jiddish 2013-03-21, 17:32
z jakiej paki w ogole im zakazali grac na instrumentach?
Zgłoś
Avatar
oponaodjelcza 2013-03-21, 17:34
Ironsi zrobili podobną akcję w '86, zaczęli się wymieniać instrumentami, skakać... Szacun dla bezkompromisowych artystów, którzy nie dają sobie wciskać popowych standardów "bo wszysyc tak robią".
Link do ironsów na yt: /watch?v=xzqGQkLMo9o
Swego czasu Metallica odstawiła podobną akcję, ale nie pamiętam szczegółów - chyba poszło o to, że nie chcieli im dać wystarczająco czasu na występ, więc zmienili repertuar bez wiedzy MTV i zaśpiewali bodajże "So What", albo "Last Caress" z taką ilośćią fucków i cuntów, że MTV nie nadążało z cenzurowaniem
A co do wszystkich komentarzy typu "nie ma już prawdziwej muzyki" - otóż jest, i to sporo, ale z jakichś powodów nie ma już występów w TV i festiwalach typu "grasz z playbacku albo wcale".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie