18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Psikus Nirvany
melemele89 • 2013-03-20, 20:02
Ciekawostka: W 1991r. Nirvana wystąpiła w brytyjskim programie Top of the Pops. Jednak NIE POZWOLONO IM GRAĆ NA INSTRUMENTACH (muza z podkładu, ale wokal nie). Nie spodobało im się to, w zw. z czym Dave udawał że gra i tańczył za perkusją, Krist wymachiwał basem nad głową i ogólnie się wydurniał, a Kurt zjadał mikrofon i śpiewał głębokim głosem (niczym ksiądz), zmieniając przy okazji pierwsze słowa na "Load up on drugs kill your friends.." [Nafaszerowany dragami zabij swoich przyjaciół]. Zresztą sami zobaczcie.



źródło; internet
Zgłoś
Avatar
melemele89 2013-03-21, 18:50 1
Ktoś ładnie napisał że są teraz godne zzespoły rockowe jest ich cała masa ale jnie są promowane i gówno o nich wiecie bo się tym nie interesujecie choc by mi podoba się the alzhaimers lub strefa zero obydwa zespoły znam osobiście
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-23, 14:46
@up

To zrób im po pałce. Osobiście.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2013-03-29, 19:04
chciałem dać piwo, ale zobaczyłem ilość piw przy temacie;)
Zgłoś
Avatar
donplicco 2013-03-31, 11:56
melemele89 napisał/a:

Ktoś ładnie napisał że są teraz godne zzespoły rockowe jest ich cała masa ale jnie są promowane i gówno o nich wiecie bo się tym nie interesujecie choc by mi podoba się the alzhaimers lub strefa zero obydwa zespoły znam osobiście



Z samej Polski to można wymieniać bez liku dobre zespoły ze sceny niezależnej

Major Kong
Dopelord
Satellite Beaver
Palm Desert
Gallileous
Sautrus
Naked Brown
Ampacity
O.D.R.A.
Vagitarians
Psychollywood
Thaw

i dużo dużo więcej
Zgłoś