18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Psotna kózka
Anal_Intruder_69 • 2024-09-04, 11:13
Indyjskie święta są bardzo różnorodne.


Przynajmniej mięsko świeższe niż w sklepie.

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2024-09-06, 21:28 ]
Gość napisał/a:

Film jest nagrany w Bangladeszu a nie w Indiach, w Indiach zabijanie zwierząt jest karalne. Film wprowadza w błąd użytkowników i wywołuje nienawiść do Indusów. Zły podpis.

Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
saves 2024-09-04, 17:57 5
Dżepetto napisał/a:

Tak myślałem że zaraz zlecą się obrońcy zwierząt 😂 Ludzi im nie żal, ale będą się użalać nad jakąś owcą, która i tak by poszła na mięso.



Nie mam nic przeciwko pacnięciu zwierzaka w łeb i zarżnięciu, ale to jest zwykle znęcanie się nad nim. A tego nie trawię. Poza tym śmierć w ogniu to jej najstraszniejsza odmiana.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-04, 17:59 7
silwerbalk napisał/a:

I są osoby co uważają że to tacy sami ludzie jak my ..... Nie oni okrucieństwo i sadyzm mają w genach



To szczyt humanitaryzmu - max 2 minuty i zgon.
Poczytaj/posłuchaj sobie jak ukraińcy (z małej) mordowali godzinami polskich żołnierzy wracających do domu po przegranej Kampanii Wrześniowej.
Opowiada o tym m.in. pan Srokowski, któremu opowiadał jego ojciec - świadek takich mordów, który sam cudem przeżył.
Obdzieranie żywcem ze skóry, odrąbywanie po plasterku nóg, rąk, wyłupywanie oczu, wyrywanie języka, patroszenie żywcem.
Meksykańskie kartele są 100 razy bardziej ludzkie niż banderowskie ścierwa z mózgami spierdolinymi satanistyczną nazi-ideologią.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-09-04, 18:15
Trzymam kciuki za wojnę pakistańsko-indyjską.
Jądrową.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-04, 18:45 6
I teraz lewaki mają problem, czy szanować ich kulturę i obyczyje ,czy krytykować ich bestialskie mordowanie zwierząt
Zgłoś
Avatar
PolskaSkarpetka 2024-09-04, 18:59 1
No przyznam wstrząsnęło mnie to.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 19:14 2
koniskooooo napisał/a:

Jak to jest, że jak murzyn jest palony to się wszyscy cieszą, a jak koza to nagle sprzeciw. Każde zwierzę ma takie samo prawo by żyć.



Koza wejdzie w szkodę i wyżre ci marchewkę czy tam inną kalarepę.
Mam wymieniać aspołeczne osiągnięcia naczelnych w skutek których są poddawani karbonizacji?

CzerstWybut napisał/a:

, koza przynajmniej mleko daje.



Kolejny argument
Zgłoś
Avatar
HeSusIdiot 2024-09-04, 19:29
Nagranie o kozie w jakimś hinduslamabadzie, a ujemno-inteligentni wplątują w to AK i UPA xD ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-09-04, 19:34
smc napisał/a:

Nie dałem rady obejrzeć do końca.



Lol jak ludzi ćwiartują to możesz?
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-04, 19:51 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Trzymam kciuki za wojnę pakistańsko-indyjską.
Jądrową.



A co to byłaby za wojna...
Wystrzeliliby cały swój "arsenał jądrowy" w liczbie czterech głowic, przy czym może jedna w ogóle wyleciałaby z silosa, i tak upadając bez wybuchu.

[ Dodano 2024-09-04, 20:01 ]
TheJack22 napisał/a:

E tam, pewnie ichniejsze spierdolone święto, ale na naszych wioskach nie lepiej. Nie ma tak, że przychodzi wprawny kiler i ubija zwierzaka. Wszystkiego trzeba się nauczyć. Sam ubiłem pare kur i królików i nie zawsze szło idealnie. Ech wakacje na wsi



Jest duuużo lepiej na polskich wsiach niż piszesz!
To właśnie na wsi bardzo zwracano nam za dzieciaka uwagę, aby nie męczyć żadnych zwierząt, nawet muchy czy komara.
Zabić tak, ale nie męczyć (wyrywać skrzydełka itp.)

Zrównujesz celowe znęcanie się nad stworzeniem z błędem podczas zabijania wynikającym z braku wprawy?
To Ty chyba masz jakieś banderowskie korzenie.
Zgłoś
Avatar
Czarek1515 2024-09-04, 20:05
Koziojebcy posrani
Zgłoś
Avatar
Cantakawah 2024-09-04, 20:05
Skurwiała trzoda . jebana szmatogłowa hołota .
Zgłoś
Avatar
mdxfoto 2024-09-04, 20:06
Jebane kurwa POKURCZE.. Kurwa..
Zgłoś
Avatar
PacYn 2024-09-04, 20:25
Sam bym tych skurwysynów wrzucił, bez żalu
Zgłoś
Avatar
StevedeLosta 2024-09-04, 20:28 3
Po tym co widzę to żadnych skrupułów bym nie miał gdybym wrzucał tych skurwieli to tego ognia
Zgłoś
Avatar
Shinigammi 2024-09-04, 20:29
Jebane Gnoje pierdolone
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie