18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Murekkk 2014-04-12, 13:56
Mój pies nie jest zbyt duży i jak sprawdzaliśmy co by zrobił gdyby ktoś kogoś zaczął bić w naszej rodzinie to podbiegał, trochę szarpał za nogawkę a jak to nie pomagało to zaczynał gwałcić nogę
Zgłoś
Avatar
LICH0 2014-04-12, 14:13
Bo psy są mądrzejsze od ludzi. Pies nie zabije dla zabawy i nie kradnie bo mu mało. Ufa i kocha za nic i bezgranicznie.
Zgłoś
Avatar
minimum4znaki 2014-04-12, 14:16 1
#speakniew

wychowana* jak już, jeśli pijesz do mnie. Bezstresowo nie było, ale kapciem się na mnie nie zamachiwali.
Zgłoś
Avatar
Nietakjaktrzeba 2014-04-12, 14:48 1
Psy są popierdolone, ostatnio grałem w kart z owczarkiem niemieckim, skurwiel tak oszukiwał, a jak mu zwracałem uwagę to oskarżał mnie o rasizm i nietolerancję. Koniec końców przegrałem z nim 30 zł :/
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-04-12, 15:04 1
minimum4znaki napisał/a:

#PapierowyUmysl

Nwidze, na moje typiarka ewidentnie zamachuje się na dziecko, które na dodatek piszczy i się ukrywa. Włącz, kurwa, głośniki chłopie.


Przyjrzyj się filmikowi jeszcze raz, bo chyba zbyt spostrzegawcza nie jesteś...
Zgłoś
Avatar
Camel_06 2014-04-12, 16:01 1
No jakie Goldeny są kochane Pierwszy raz widzę żeby pies tak pokojowo kogoś bronił. Poczciwe psiska
Zgłoś
Avatar
Sebun 2014-04-12, 16:19 1
Pomijając fakt, że to pokazówka czy tam tresura to psy jak najbardziej powinny chronić domownika przed atakiem obcych, ale jeśli przykładowo matka chciała dać niegrzecznemu dziecku klapsa, a tu wtrącałby się pies, czy wręcz atakował właścicielkę to już byłoby coś nie tak. (Dla jasności nie mam na myśli żadnego znęcania się nad dzieckiem tylko zwykłą karę cielesną)

Podobnie słyszy się o psach, które nie pozwalają dalszej rodzinie na zbliżanie się do dziecka, pilnując go non stop i dopóki właściciel nie oddzieli psa od dziecka nie idzie nic poradzić - patologiczna sytuacja.

Tak więc uległość wobec Pana przede wszystkim.
Zgłoś
Avatar
Sanjaro 2014-04-12, 17:18
Dziecko się śmieje z tego że psy je bronią, a ludzie spinają dupska jakby srogi wpierdol dostawało.
Zgłoś
Avatar
Kosamela 2014-04-12, 17:44 2
legion665 napisał/a:

Jakby zamiast psów były tam pierdolone koty, to by sierściuchy tylko po popcorn poszły...


I byłby lepszy materiał.
Koty to prawdziwe sadole.
Kocham koty.
Zgłoś
Avatar
Stajan 2014-04-12, 17:48
Czy jest jeszcze chociaż jeden portal którego nie opanowała żywa głupota o średniej wieku 14 lat?
Zgłoś
Avatar
Hippo 2014-04-12, 19:09
Chujowo wychowała te psy, to teraz baba ma
Zgłoś
Avatar
p4nk1 2014-04-12, 23:07 1
Miałem kiedyś pięknego wilczurka. Mutant jeden, bo niby owczarek, a prawie 60kg ważył. Wyszedłem jak codziennie z nim na długi spacer i spotkałem przyjaciela. Byłem chwilkę przed maturą i na odchodne oczywiście kolega sprzedał mi na szczęście kopniaka w dupę... Nie widziałem szybciej biegającego człowieka nigdy później...
Zgłoś
Avatar
Chataya 2014-04-15, 17:50
Mądre psiaki, mój robi to samo nawet kiedy podniesie się rękę na kogoś dla żartu. Kiedyś przegonił ode mnie pięciu nachlanych dresiarzy, którzy dosyć nachalnie zaczepiali mnie w nocy na ulicy, a wcale nie jest jakimś groźnym olbrzymem i nigdy nikt go nie "tresował", ani nie uczył takich zachowań
Zgłoś