18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Avatar
kamuha 2015-11-19, 10:21 3
ekspertem nie jestem ale to chyba owczarek kaukaski. Podobno ważne jest właściwe wychowanie. Ma tendencje do dominacji. Z drugiej strony dobrze ułożony nigdy nie opuści stada i jest bezcenny dla pasterzy. Duży i groźny skurwiel.

p.s. znajomy miał kiedyś warsztat samochodowy na dużej ogrodzonej działce. Miał dwa psy: starego mniejszego i szczeniaka kaukaza który już jako szczeniak był od niego ze 2 razy większy. Stary pies pokazywał, że on tam rządzi, ale do czasu. Nawet podczas zabaw z nami pies próbował coraz bardziej podgryzać i zasadniczo pozwalał sobie na zbyt dużo. Któregoś razu przyszliśmy do niego i kaukaz z całym pyskiem umazanym w krwi bawił się i podrzucał flakiem starego psa. Nikt nie odważył się wejść na teren podwórka. Psa trzeba było odstrzelić. Psiaka szkoda.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2015-11-19, 19:55 5
@up wszystko zależy od właściciela i wychowania psa. Te psy niczym nie różnią się od innych. Mój nieżyjący wujek miał takiego skurwiela, ilekroć przychodziłem do niego to miałem obawy co do tego psa, bo mu nie ufałem. Aczkolwiek pies był ułożony i posłuszny, nigdy nic nie odjebał. A tak na marginesie, tych psów używano kiedyś do polowań na niedzwiedzie.
Zgłoś
Avatar
Runej 2015-11-19, 22:14 3
@up nigdy nie ufaj w 100% zwierzęciu, chyba że jest to york. ale york to nie pies, ani zwierze tylko szczur.
Zgłoś
Avatar
ziu 2015-11-19, 22:30 14
@up kurwa jakoś ja za mojego owczarka bym dał sobie łeb i racice poupierdalać. Pies kurwa jadł ze mna z jednego talerza. Żonie podczas ciązy nawet do kibla wchodził, a przy łóżeczku małej spał-pilnował jak pojebany. Kumpla po piwie do dziecka nie dopuścił. Ogólnie zajebiśćie miły do ludzi i towarzyski, a z dziećmi się bawi aż miło patrzeć. Jak mu dziecko "wchodzi na głowę" to przychodzi do mnie i sugeruje, że ma dość...

No ale jak się psa układa poprzez napierdalanie itd. to nie dziwota, że zaufać nie można.

Nie ma złych psów, są tylko chujowi właściciele tak kiedyś słyszałem.
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-11-19, 22:33 1
Powiem wam ze ogladalem niemiecki Nosferatu z 1919 roku i poziomem aktorstwa bił na glowe wspolczesne polskie kino. jest sporo ciekawych starych filmow, ostanio mi sie podobal Matka joanna od aniołow czy jakos tak.
Zgłoś
Avatar
krzysztof3011 2015-11-19, 22:34
A te barany to stoją i gapią się jak Polacy na rozbiór Ojczyzny.
Zgłoś