18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
k................a 2013-09-06, 18:01 1
to już rozumiem dlaczego muslimy nie żrą hot-dogów
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-09-06, 18:06 23
W islamie (w sumie nie tylko) pies oraz świnia to zwierzęta ,,nieczyste", stąd ich nienawiść do nich. Dotknięcie świni bądź psa skutkuje banem na kozie dziewice po śmierci oraz allahuakhbarowy raj. Stąd polanie takiego szmatogłowca krwią świni lub psa (z czego krew psia wywołałaby w naszej kulturze srogie kontrowersje, bo to nie są zwierzęta na ubój - i słusznie) odbiera mu jego raj po śmierci. Chociaż o ile wiem, chyba mają jakiś rytuał, żeby mgli się złego uroku pozbyć. Na szczęście jeśli poleje się takiego świńską krwią pośmiertnie (np. przy zamachu) to nie porucha. Stąd żydkom się udało ich ogarnąć w Izraelu.
Zgłoś
Avatar
Calatin 2013-09-06, 18:09
Walka o nisze ekologiczną, zajmują o jedną niżej od psów.
Zgłoś
Avatar
CzarnyDevil 2013-09-06, 18:10 4
ciapate skurwysyny
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-09-06, 18:17 7
@trimeresurus, czytałem o tej akcji Żydów. Mieli problem z allachakbarami co to lubili "bombowe happeningi", a żeby temu zapobiec stawiali w miejscach publicznych specjalne beczki ze świńską krwią, albo tłuszczem. W razie zamachu mieli polewać, zawartością tej beczki, ciało zamachowcy. Mało tego. Takie ciało następnie zabierali do krematoriów i je spalali. Nie jestem pewien, ale chyba nie oddawali prochu rodzinom za karę. Kremowanie ciała to też ujma na honorze ich duszy. Liczba samobójczych zamachów spadła do zera.
Zgłoś
Avatar
Zlosiejek 2013-09-06, 18:22 51
Kiedyś zasypiajac, standardowo marzyłem o wygranej w totka, Jednak po kilku chwilach zacząłem zastanawiać się, co bym mógł zrobić mając dużo pieniedzy... Me myśli krążyły to w jedna, to w drugą stronę aż w końcu wpadłem na pewien pomysł.
Wiadomo że islamiści często protestują, wychodzą na ulice czy też maja te swoje wielkie zbiórki,
gdyby tak wynająć samolot gaśniczy, przelecieć nad miejscem ich zgrupowania lecz zamiast wody, wylać na nich całe tony zmielonych w roztwór świń, w którym mozna by dojrzeć ich łby i flaki...

ach te marzenia...
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-09-06, 18:37 2
Zlosiejek, niezła fantazja. Od dzisiaj to mój fetysz!
Zgłoś
Avatar
Lexus23K 2013-09-06, 18:45
nie chce bronic tych skurwysynow, ale my zabijemy np. krowy, ktore oni szanuja...ale i tak chuj im w dupe
Zgłoś
Avatar
farenc 2013-09-06, 18:57 2
Lexus23K, to fajnie masz u siebie na wiosce, całą rodzinką napierdalacie krowę kijami i rzucacie w nią kamieniami?
Zgłoś
Avatar
~Angel 2013-09-06, 18:58 2
H88tman napisał/a:

Czyli jak cywilizowani ludzie traktują psy, a jak islamska dzicz w krajach czwartego albo piątego świata.



Pierdolenie o szopenie. Bo w Polsce czy innych krajach ludzie nie znęcają się nad psami, nie ma walk psów, nie robą "leczniczego" smalcu itp. Ciągle słychać o kolejnych aktach znęcania i niehumanitarnego zabijania zwierząt w schroniskach, hodowlach o wsiach to już lepiej nie wspominać.

Wejdź sobie na strony schronisk czy różnych fundacji pomagających zwierzętom to właśnie zobaczysz jak
Cytat:

cywilizowani ludzie traktują psy

.

W islamie psy uważane są za zwierzęta nieczyste ale to nie znaczy, że na widok psa wszyscy rzucają się na niego z badylem.
W tej całej nagonce na islam trzeba czasem użyć głowy bo tak samo można punktować takie zachowania "w cywilizowanych" krajach jak i w islamskich.

Może nie lubią psów ale za to kochają kozy
Zgłoś
Avatar
Ace7 2013-09-06, 18:59
Tera sobie pomyślcie że mówi się że lepiej traktują psy niż dziewczyny/kobiety , to jak muszą traktować płeć piękną.
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-09-06, 19:08
przydaloby sie AK-47 i powybijac wszystkich skurwysynow co zle traktuja zwierzaki
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2013-09-06, 19:15
Jebie mnie to jak traktują psy, nie wiem na chuj istnieją jakieś schroniska dla zwierząt - brak właściciela = uśpić.
Zgłoś
Avatar
L................o 2013-09-06, 19:17 10
Tak jak komuniści oni mordują inteligencję swojego kraju
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie