18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Psychol Dnia codziennego
Marczeslaw • 2013-08-09, 13:35
Chciałbym się podzielić dziś z Wami kolejną historią, która idealnie tu pasuje.

Jako, że pracuję w kinie wiele rzeczy widziałem ale historia z kilku ostatnich dni bije wszystkie na głowę.

Od kilku dni moje kino odwiedza sadol, który będąc w kiblu łamie szczotki toaletowe, raczę owija w papier, zakłada na to prezerwatywę i wsadza sobie w dupę. Jako, że jest to toaleta męska szczerzę wątpię żeby to była kobieta. Robi to na tyle często, że większość szczotek jest już połamana. Czasem-tak dla sportu- lubi też nasrać do kosza na śmieci, który jest przy toalecie, wziąć z innej kabiny kosz i wsadzić go w ten obesrany.
Także drogi sadolu, jak mówi stare rumuńskie przysłowie "każdy dochodzi jak może", ale fajnie by było gdybyś to robił u siebie w domu.

Dziękuję, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
pomidorro 2013-08-09, 21:49 1
Pierdol sie. W domu nie mam tyle szczotek to chodze do Twojego kina. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-09, 22:50 1
To pewnie jakiś moderator z Sadistica
Zgłoś
Avatar
donbianchi 2013-08-10, 0:08
No takich akcji to jeszcze nie mialem (tez pracuje w kinie). U nas między innymi: facet masturbowal sie podczas ogladania Smurfów (sala pełna dzieci z rodzicami), a inny klient podczas seansu wstał i zaczał załatwiać się w kącie sali
Zgłoś
Avatar
k................5 2013-08-10, 0:22 2
Historia z centrum handlowego w moim mieście:

Jak w każdym CH oprócz toalet dla normalnych ludzi zdarzają się tez osobne toalety dla niepełnosprawnych. Pewnego razu sprzątaczka sprzątała przy tych kiblach. Podjechała do niej babka z wózkiem i mówi, że musi dzieciaka przewinąć. Sprzątaczka chcąc jej pomoc wpuściła ją do toalety dla inwalidów. Po jakimś czasie babka z dzieciakiem pospiesznie wyszła z kibla i zaczęła szybkim krokiem udawać sie w stronę wyjścia. Sprzątaczka otwiera drzwi do kibla a tam kurwa WSZYSTKO ujebane gównem. Lustro, kafelki, umywalka, kibel, ściany i podłoga. A na środku leżała zużyta pielucha...
Zgłoś
Avatar
Maligi 2013-08-10, 1:00 1
76200 napisał/a:

Widzę, że BongManowi odpierdoliło już totalnie po tym jak dostał bana na miesiąc



Ale, żeś ładnie dojebał
Zgłoś