18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Avatar
Juzwa 2022-01-12, 10:20 16
Nie wiem jak tam wygląda prawnie uderzenie dziecka, ale mam głęboką nadzieję że go złapią i wyślą do obozu resocjalizacyjnego czy jak tam się koncentracyjne nazywają. A w takim obozie zapewnią mu odpowiednią rozrywkę przy wydobyciu jakiegoś fajnego surowca, rtęci, ołowiu, siarki, uranu, węgla itp.

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-01-12, 10:20 3
Tam jeszcze nie dawno popularna była polityka 1 dziecka, może on po prostu propaguje politykę 0 dziecka.
Zgłoś
Avatar
jozue 2022-01-12, 10:23 13
też tak chciałbym zrobić, nie lubię tych małych płaczących hałaśliwych gówien
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-01-12, 10:31
Oj mało wiecie o chinach ...
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2022-01-12, 12:14
Naćpany i zobaczył szatana
Zgłoś
Avatar
the_p 2022-01-12, 14:30 12
Krakus36 napisał/a:

Oj mało wiecie o chinach ...



ok, dzięki za poszerzenie naszej wiedzy...
Zgłoś
Avatar
DianCecht 2022-01-12, 18:00 2
Zgłoś
Avatar
Kondzio1920 2022-01-12, 18:45
Chińczycy to są kurwy bez honoru. Miałem trochę z nimi do czynienia. Dla nich jebnąć kobietę czy dzieciaka to tak jak splunąć.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-12, 18:45
the_p napisał/a:

ok, dzięki za poszerzenie naszej wiedzy...



Również doceniam merytorykę i wynikająca z eksperiencji głęboka mądrość niektórych komentarzy.
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2022-01-12, 20:12
Ktoś zareagował, to chyba nie mogą być Chiny
Zgłoś
Avatar
Pablitto91 2022-01-12, 21:59 1
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Ktoś zareagował, to chyba nie mogą być Chiny



Dlaczego? Chińczycy są bardzo solidarni w takich kwestiach. Kiedyś widziałem jakiś filmik jak jakiegoś kozaka w metrze przytemperowali. Z 30 żółtków na jednego typa. Fakt, że nie błyszczeli techniką jak na filmach, ale sprawę załatwili.

jozue napisał/a:

też tak chciałbym zrobić, nie lubię tych małych płaczących hałaśliwych gówien



To na dobry początek spróbuj to zrobić sam ze sobą, albo ze swoim wackiem. Może poczujesz częściową ulgę.
Zgłoś
Avatar
Herhard 2022-01-12, 22:25 2
Ta głupia cipa zamiast się zwinąć,czekała z dzieciakiem na druga rundę?
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów