18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C................s 2021-03-17, 13:07 3
sundaymix napisał/a:

No niewiem czy rasowe, znam takich Polaków. Hejt za 3,2,1



I się patrzysz jak pizda na dramat dzieciaków, czy coś z tym robisz??
Zgłoś
Avatar
Jacek6663 2021-03-17, 14:22 1
Zajebał bym go kijem na ameno
Zgłoś
Avatar
DarrDarek 2021-03-17, 14:28
Tylko po co tam jest wklejany dźwięk uderzenia? W złym miejscu, bo ułamek sekundy przed uderzeniem.
Samo tresowanie synka jest już nieprzyjemne. Synek pewnie mu się odpłaci w przyszłości.
Zgłoś
Avatar
wolas88 2021-03-17, 14:41
sundaymix napisał/a:

No niewiem czy rasowe, znam takich Polaków. Hejt za 3,2,1



Daj namiary. Też starym tak zajebie jak oni dziecku
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-03-17, 14:47
To chyba jakiś casting
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-03-17, 15:15 4
phrontch napisał/a:

To są właśnie róznice rasowe i kulturowe



Najgorsze , że zawsze znajdzie się jakaś kurwa jebana co powie, że jesteś rasisą bo nie rozumiesz innej kultury i jesteś ograniczony.

Jeżeli mam być tak ograniczony jak na filmie to jestem rasistą i jestem z tego dumny.

Ave szatan
Jebać kurwy

wolas88 napisał/a:

Daj namiary. Też starym tak zajebie jak oni dziecku



Trzymaj - nagraj wszystko dla nas

Zgłoś
Avatar
rzeznianumer5 2021-03-17, 15:21
Dzieciak to prawdziwy hardcore Połowa twardzieli z sadistica już by płakała a ten nic. Odjebie starego juz niebawem.
Zgłoś
Avatar
generał 2021-03-17, 16:36 1
Skurwysyna odrazu do utylizacji. Złapać i znęcać się przez tydzień żeby przez ten caly czas wiedział że w każdej chwili może umrzeć a druga osoba może zrobić z nim co tylko chce.
Zgłoś
Avatar
jebacpisdy 2021-03-17, 16:40 9
Perdurabo napisał/a:

Dajcie mi adres tej kurwy



pojedziesz i ci tatuś przypierdoli jak gówniakowi......i na chuj ci to....
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2021-03-17, 16:42
dzwięk uderzeń podłożony - filmik postsynchronowany, markowane uderzenie - dzieciak jest popychany za swoimi plecami.
Ewidentnie ten gość troluje tatuśków na jakimś ichnim sadisticu. Takich co to mogą oglądać łby odcinane piłą spalinową, ale
gdy widzą jak dzieci biją to płaczą a czasem nawet - moczą się ze wzruszenia
Zgłoś
Avatar
s................d 2021-03-17, 16:55
kolosasz napisał/a:

dzwięk uderzeń podłożony - filmik postsynchronowany, markowane uderzenie - dzieciak jest popychany za swoimi plecami.
Ewidentnie ten gość troluje tatuśków na jakimś ichnim sadisticu. Takich co to mogą oglądać łby odcinane piłą spalinową, ale
gdy widzą jak dzieci biją to płaczą a czasem nawet - moczą się ze wzruszenia



Ciekawe jak zmarkował ugięcie klatki piersiowej przy uderzeniu ?
Zgłoś
Avatar
Cziupakabra 2021-03-17, 16:56
Rozjebał bym śmiecia
Zgłoś
Avatar
generał 2021-03-17, 18:03
Skurwysyna odrazu do utylizacji. Złapać i znęcać się przez tydzień żeby przez ten caly czas wiedział że w każdej chwili może umrzeć a druga osoba może zrobić z nim co tylko chce.
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2021-03-17, 18:06 3
Kiedyś nic kompletnie nic mnie nie ruszało, nie wzruszało, uważano że jestem wyprany z uczuć. Wszystko się zmieniło odkąd mam dwójkę dzieci.. oglądam film gdy odcinają głowy - czasem nawet się uśmiechnę, gdy zabijają psy i różne zwierzęta - to samo, ale gdy oglądam coś na podobie tego, to czasami odwracam wzrok

Tak jestem jebanym podrabiańcem sadola tak na 95%
Zgłoś
Avatar
r................s 2021-03-17, 18:26 1
skoorviel napisał/a:

Kiedyś nic kompletnie nic mnie nie ruszało, nie wzruszało, uważano że jestem wyprany z uczuć. Wszystko się zmieniło odkąd mam dwójkę dzieci.. oglądam film gdy odcinają głowy - czasem nawet się uśmiechnę, gdy zabijają psy i różne zwierzęta - to samo, ale gdy oglądam coś na podobie tego, to czasami odwracam wzrok
Tak jestem jebanym podrabiańcem sadola tak na 95%



Mam 2.5 letniego syna i drugi w drodze także wiem o czym mówisz



A tych co tak nas nie lubią "pizdowatych tatuśków" napierdalałbym z chęcią młotkiem w głowę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie