18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
P.T czyli "Silent Hill"
Mii • 2014-08-15, 0:54
"Podczas konferencji prasowej japońskiej firmy Sony na Gamescomie zapowiedziano tajemniczy horror zatytuowany P.T. Grę tworzy nowo utworzone 7780s Studio. Na konferencji pokazano bardzo krótki, trwający niespełna minutę, trailer, lecz nie można odmówić mu mrocznej i niepokojącej atmosfery. Na końcu filmu pokazano rzekome reakcje graczy na fragmenty rozgrywki. Ciekawe czy gra będzie straszyć tak mocno, jak chcą to pokazać twórcy. Na razie ciężko powiedzieć coś więcej o P.T."-gry-online
Oficjalny trailer

Gameplay
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2014-08-15, 1:16 20
Nie przekona mnie darcie mordy ustawionych pseudo-graczy którzy za 100 dolców mają za zadanie drzeć ryja do kamery.
Zgłoś
Avatar
Vinewood 2014-08-15, 1:55 1
Ruchanie dawniej świetnej serii gier trwa dalej.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-08-15, 3:18
Oglądając ten gameplay, już w okolicach 3:00 zacząłem się silnie niepokoić. [naprawdę (zbyt spokojnie się zrobiło)]
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2014-08-15, 4:00 1
@vinewood
Nie wspominając jak zjebali drugą część filmu, kurwa chyba z 5 lat czekałem na kontynuację a dostałem taką kupę gówna, że nawet cygan nie ruszy..
Chociaż musze przyznać, że zagrałbym w taką gierkę na tych nowych konsolach, gdzie ma się te gogle na twarzy, klimat będzie nieziemski.
Zgłoś
Avatar
myfault 2014-08-15, 10:04 11
Amnesia The Dark Descent i Penumbra Black Plague > wszystko inne
Zgłoś
Avatar
normale 2014-08-15, 11:14 85
Kurwa najgorsze są takie gry gdzie nie masz kurwa gnata, żeby przyjebać w każde gówno które Ci wyskoczy, a takie chodzenie stwarza taki klimat, że nie idzie kurwa wysiedzieć. Coś na zasadzie amnesia, no kurwa po tym jak się człowiek zesra to dupa się zaciska i z powrotem gówno wpierdala! Swoją drogą w Dead space mimo, że ma się broń to tez da się zrobić kakę na ściany...
Zgłoś
Avatar
pawelssj3 2014-08-15, 13:34 1
nie ma to jak stary dobry resident evil na psx
Zgłoś
Avatar
msta 2014-08-15, 19:30 8
chciałbym smalcem rzemiosło butów wymalować davinci ażeby tramwaj szeroko pociągnął rzekomą chemie jakoby zenek wśród mutantów przegnał zamek z drewnianych łańcuchów willi ziemniaków. Cała baza ziemi zombi drży w ów na gdzie się poda.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-08-15, 19:43
Po co tak drą ryja? Ogólnie należy się szpadel roku, bo ta gra została wydana 15 lat temu
Zgłoś
Avatar
Kapuz 2014-08-15, 19:53
Chujowe są te gry gdzie głównym czynnikiem strachu, lęku jest wyskakujące morda na twarz. Wole takie gdzie klimat, poczucie zagrożenia tworzą rozgrywkę i dostarczają wrażeń
Zgłoś
Avatar
Marsto 2014-08-15, 19:59
trzeba przyznać że gra wygląda niesamowicie ale amnesia wymiata
Zgłoś
Avatar
mr.woof 2014-08-15, 20:16 11
Kurwa myślałem , że w tym zlewie leży wiewiórka
Zgłoś
Avatar
Namex 2014-08-15, 20:16 4
Nie było innego filmiku z gry ? Na pewno nie jestem jedynym gościem którego wkurwiają te ich gatki podczas gry. Biedactwa bez życia muszą się wygadać do mikro, i akurat wybrali sobie na to gry, gdzie człowiek po prostu chce zobaczyć jak wygląda gra, a nie słuchać ich pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
Adamkad 2014-08-15, 20:34
Na mnie jakoś nie działają horrory i takie gry bo w głowie wiem że to i tak gra i z ekranu mi to nie wyjdzie i mnie nie wpierdoli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie