18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
BambiPMT 2022-01-31, 16:17
5cio minutowa sesja z rakietą do tenisa i po problemie.
Zgłoś
Avatar
ququa 2022-01-31, 16:32 2
czyżby ...nowa seria "Ptaki" (1963) reż. Alfreda Hitchcocka
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-31, 16:47 14
Bambrych napisał/a:

5cio minutowa sesja z rakietą do tenisa i po problemie.



Ten ptak Kolego prawdopodobnie odgania 'drwpieznika' od swojego potomstwa. Nie zrobiłbym takiemu krzywdy
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-01-31, 17:10 4
sothis napisał/a:

Ten ptak Kolego prawdopodobnie odgania 'drwpieznika' od swojego potomstwa. Nie zrobiłbym takiemu krzywdy



No to tak samo jak australijska sroka. Ludzi goni po ulicy bo przechodzą obok gniazda.
Wyjebane mam czego kurwa pilnuje. Rozjebał bym rakietą o asfalt jakby mnie dziobać próbowało.
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-31, 17:35 7
Bambrych napisał/a:

No to tak samo jak australijska sroka. Ludzi goni po ulicy bo przechodzą obok gniazda.
Wyjebane mam czego kurwa pilnuje. Rozjebał bym rakietą o asfalt jakby mnie dziobać próbowało.



No no, faktycznie śmierć w oczach jak taka bestia napada. Też prawie bym się zesrał z grozy
I na pewno włączyłbym systemy obronne, walka! Walka z ptasią bestią, bo jak mnie udziobie to przecież nawet oko wybić może

A tak serio... Śmiechowy zwierzak, goście na filmie właściwie do tego podeszli. A Tobie się system walcz/uciekaj załącza bo...wróblowate gowienko lata? Wyluzuj trochę
Zgłoś
Avatar
Pirania69 2022-01-31, 20:12 2
sothis napisał/a:

No no, faktycznie śmierć w oczach jak taka bestia napada. Też prawie bym się zesrał z grozy
I na pewno włączyłbym systemy obronne, walka! Walka z ptasią bestią, bo jak mnie udziobie to przecież nawet oko wybić może
A tak serio... Śmiechowy zwierzak, goście na filmie właściwie do tego podeszli. A Tobie się system walcz/uciekaj załącza bo...wróblowate gowienko lata? Wyluzuj trochę



Bo nikogo większego nie dałby rady pokonac
Zgłoś
Avatar
Kuleczka 2022-02-01, 0:31
Ptaki to takie latające gady.
Zgłoś