18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
p................a 2013-05-09, 8:59 4
prawda jest taka ze chrabaszcze sa na maxa pojebane, siedziesz se spokojnie na lawce a on w ciebie wlatuje jakby cie nie widzial, chuj im w dupe, a co do ptasznika to zajebisty łowca z niego, na starej stancji mialem problem z karaluchami i za chuj nie moglem ich wytepić a probowalem wszystkiego, kupilem ptasznika, rzucilem do kuchni i jak reka odjął. Polecam tylko trzeba uwazac zeby go odkurzaczem nie wciagnąc jak sie sprzata kuchnie
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-05-09, 8:59
Masz w domu chrabąszcza ?
Zgłoś
Avatar
Wilku220 2013-05-09, 9:04
Widać że masz tylko jednego pająka i że trzymasz go od pały. Słabo o niego dbasz, widać to po terrarium.
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-05-09, 9:05 5
chlew srogi w tym terrarium masz i swoją drogą... wygłodziłeś na tyle parahybane że musi takie ścierwo wpierdalać...
"hodowcy" ......
Zgłoś
Avatar
Fiszu 2013-05-09, 9:08
Predator kurwa...
Zgłoś
Avatar
pyjo84 2013-05-09, 9:14
ogarnij się z nagrywaniem bo gałgany szczypią i nic nie widać.
Zgłoś
Avatar
th0r 2013-05-09, 9:59
które l pająka?
Zgłoś
Avatar
michal29 2013-05-09, 10:00 26
jagoodusia napisał/a:

wychowani w nienawiści do chrabąszczy!



Nienawiść do chrabąszczy tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany hg ziom jch
Zgłoś
Avatar
Masterpiece 2013-05-09, 10:07
Z tego co widzę już po kilku filmikach na sadolu - ptasznik zabija bez problemu mniejsze i większe ofiary. A jak jest z człowiekiem? Bierzesz go w ogóle na ręce? Gryzie czy jest nastawiony pokojowo bo go karmisz?
Zgłoś
Avatar
GreenRed 2013-05-09, 10:12
fascynukurwające... ;P
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-05-09, 10:16 4
jagoodusia napisał/a:

mój ojciec był leśniczym i zawsze nam powtarzał, że chrabąszcze to jebane szkodniki, bo opierdalają drzewa z liści. kupował nam nawet paletki w maju, żebyśmy z bratem napierdalali tę szarańczę wychowani w nienawiści do chrabąszczy!



mój ojciec jest myśliwym i zawsze powtarza że leśnicy to złodzieje jebane. wychowany w nienawiści do leśników!
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2013-05-09, 10:19 1
@Masterpiece

Ptasznikow z reguly nie powinno sie brac na rece bo to dla nich stres. Pajak sie nie przyzwyczai do Ciebie jak pies. To dzikie zwierze, prymityw, dziala instynktownie. Jak uzna ze mu zagrazasz, to upierdoli jedne maja slaby jad (pszczola, szerszeń) , inne jak dziabna to konczy sie wysoka goraczka przez kilka dni i wizyta w szpitalu. Nie mowiac o okropnym bolu, ukaszenie szerszenia to przy tym nic. Chociazby P. murinus.
Zgłoś
Avatar
holender7 2013-05-09, 10:55 3
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-05-09, 11:01
Ja tam malego murinusa trzymalem w pojemniku po kakao (puchatek), i nie mialem z nim problemu, mimo to ze ze wzgledu na brak dostepu do dolnych warstw ,,terra", ptasznik sam wynosil resztki pokarmu pod pokrywke, a takze tylko tam sral... bo wiedzial ze tylk otam moge to sprzatnac. To mnie uswiadomilo ze pajaki, sa o wiele madrzejsze od jakis chomikow, swierszczy czy innego gowna sluzacemu im za pokarm.
Zgłoś
Avatar
Calatin 2013-05-09, 13:25
Dymekx
chrabąszcze pożerają również komary. W mojej okolicy lata tego strasznie dużo ale jakość drzewom nie szkodziły.

Co k**wa ? Tu się je**nij.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie