Polska Goła ( teraz można by wrzucić zdjęcie koseckiego z gołą dupą ale jestem humanistą i nie wiem jak to zrobić)
Kurwa przynajmniej 1 mecz z którego możemy się pocieszyć ze zwycięstwa
Zgłoś
Avatar
wnh 2013-09-10, 21:09 1
Drodzy państwo 1 do 1, po ponad 20 minutach ciężkiego boju polska reprezentacja remisuje z San Marino na trudnym terenie.
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-09-11, 8:36 15
Ktoś to w ogóle ogląda? Jak można oglądać mecz w którym wasi ukochani piłkarze walą w chuja jak łysy kazek?! Dałbym im nauczkę nie chodząc na żaden ich mecz i nie oglądając żadnego z nich bo są tak żałośni że boli coś więcej niż sama dupa, tyle wstydu nam fundują a niektórzy nadal będą się fascynować i jarać bandą zjebów która przepierdala wszystko co się da
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-09-11, 8:48 44
Dzieciaki na orlikach mają więcej serca do gry niż te patałachy.
M@rio 2013-09-11, 9:54 12
San Marino nie ma się z czego cieszyć. Przecież strzelili gola jednemu z najsłabszych zespołów świata...
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2013-09-11, 10:05
@karkry123
Ale jesteś groźny! Jak kroczysz przez osiedle to pewnie wszyscy chowają łopatki i foremki

markop4321 2013-09-11, 10:20 2
Prawda jest taka że Fornalik jest bardzo dobrym trenerem. To nasze patałachy nie potrafią grać i wykonąć tego co na treningach. Nasza reprezentacja jest chyba jedną może z kilku, w których co najmniej co 1-2 lata wymianiany jest trener. Ja tutaj nie szukałbym problemu. Problem tkwi w piłkarzach. Najgorszymi piłkażami meczu był brożek i boenish.
Zgłoś
Avatar
janstar 2013-09-11, 10:31
@up Wez kurwa wyjdz, gdyby był dobrym trenerem to by te cioty, w szczególności niemiecki import błenisza ściągnął zaraz po 1 połowie albo i szybciej...