18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:35
Avatar
Misiek_KRK 2014-10-07, 8:22
Co Ty możesz wiedzieć o życiu i kobietach? Z nimi może czasami jest trudno, ale dobry sex zapewnia tylko kobieta. Rzuć tego twojego chłopaka i spróbuj z kobietą
Zgłoś
Avatar
forshow 2014-10-07, 8:33 1
Jak za często dopuszczasz ją do czekoladek, to czas poszukać chudszej...
Zgłoś
Avatar
Z................E 2014-10-07, 8:50
Magnus napisał/a:

Życie jest jak pudełko czekoladek. Jak dopuściłeś do niego kobietę to możesz się z nim pożegnać.



Ale że kurwa co? To jest takie bez sensu jak powiedzenie

"Życie jest puszka piwa. Jak dopuścisz do niej faceta to możesz się z nią pożegnać."
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-10-07, 9:36 2
Dam piwko, niech trafi na główną, będzie można się pośmiać z komentarzy osób co i tak nie rozumieją żartu.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2014-10-07, 10:40 2
Misiek_KRK napisał/a:

Co Ty możesz wiedzieć o życiu i kobietach? Z nimi może czasami jest trudno, ale dobry sex zapewnia tylko kobieta. Rzuć tego twojego chłopaka i spróbuj z kobietą



Z żartu Magnusa wynika, że to jednak kobieta wyżera mu czekoladki.
Natomiast z Twojej wypowiedzi, że masz bogate, wszechstronne doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
golip 2014-10-07, 11:24
Misiek_KRK napisał/a:

Co Ty możesz wiedzieć o życiu i kobietach? Z nimi może czasami jest trudno, ale dobry sex zapewnia tylko kobieta.


Rozumiem, iż masz doświadczenia po obu stronach barykady?
Zgłoś
Avatar
Magnus 2014-10-07, 14:57 5
O ja naiwny, mogłem się spodziewać, że po wrzuceniu żartu (mniej lub bardziej śmiesznego), sadolowi nauczyciele życia, piewcy męskości i znawcy świata będą prawić mi morały i wypowiadać się na temat mojego życia prywatnego na podstawie jednego zdania, wrzuconego dla beki.
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2014-10-07, 17:55
spoko, run forrest run!
Zgłoś