18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pudzian zagra księdza
markop4321 • 2013-12-07, 20:25
Wiadomość ta prawdopodobnie zostanie okrzyknięta największym wydarzeniem 2013r. To nie sen.

Mariusz Pudzianowski ostatnio coraz częściej widywany jest w telewizji. Niektórzy uważają, że były strongman zaczyna chałturzyć... Tymczasem Pudzianowski dostał rolę w polskim filmie najnowszej produkcji Grzegorza Królikiewicza pod tytułem "Sąsiady".

"Pudzian" w filmie zagra u boku takich gwiazd jak Anna Mucha czy Ewa Błaszczyk. W filmie wcieli się w rolę księdza. Ostatni klaps na planie zdjęciowym padnie 18 grudnia. Jego premiera planowana jest na 2014 rok, a Pudzianowski już postanowił się podzielić zdjęciami z planu... Zamieścił je na swojej oficjalnej stronie na Facebooku.

- Akcja dzieje się w powojennym światku Łodzi. Gram księdza, który stara się nawrócić różnych złodziejaszków i innych grzeszników. Moja postać to duchowny, ale też twardziel, który nie boi się postawić bandziorom. Jest wesoło - powiedział Mariusz Pudzianowski "Super Expressowi".

Za: Pudzian.pl (Facebook) i "Super Express"
Zgłoś
Avatar
Rakiet 2013-12-08, 11:56 1
Spowiadasz się w konfesjonale, dochodzisz do najgorszego uczynku tego miesiąca a tu piącha przez ścianę rozdaje Ci pokutę lewym prostym
Zgłoś
Avatar
miko1990 2013-12-08, 13:03 2
Film o ksiedzu który kościoły przestawiał....
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2013-12-08, 14:57
super Pan Pudzianowski to mój idol!
Zgłoś
Avatar
Polemon 2013-12-08, 15:01 2
Pasuje mu ta sutanna jak kurwie majtki, ale wy i tak się będziecie podniecać i lizać smietane.
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2013-12-08, 15:06 6
jak mam wybierac miedzy pudzianem a mamedem wole pudzina co z tego ze jest jebanym celebryta no ale szacunek za to ze jako Polak byl tym mistrzem swiata w SM

a jesli chodzi o mameda to jest to pizda ktora walczy na pizdy tez celebrytow do tego mamed jest ciapata pizda arab jebany ktory wielbi islam jego zona i dzieci tez sa w islamie , sa to jebani emigranci co atakuja europe

dlatego wole polaka celebryte niz kozojebce

peace ;D
Zgłoś
Avatar
p47 2013-12-08, 15:08 1
Sutanna XXXL pomieści aż 3 ministrantów ^.^
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2013-12-08, 15:09
Piździan w roli księdza będzie spuszczał wpierdol w imie Boga
Zgłoś
Avatar
lajtek12 2013-12-08, 15:49
"spuszczał wpierdol" nabiera nowego znaczenia if u know what i mean xD
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-12-08, 15:55
Kościelne sprawy czyli perypetie proboszcza oraz wikarych na parafii
Jaki to psalm konkurs w którym księża odgadują psalm po konkretnej ilości nutek zagrany przez organistę
Walka o zakrystie
Churchchef

Podawajcie swoje pomysły na kościelne programy
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-12-08, 16:05 3
"takich gwiazd jak Anna Mucha czy Ewa Błaszczyk." jak to ironicznie brzmi
Zgłoś
Avatar
Purgen 2013-12-08, 16:07 1
Pudzian jest zarobiony, wygrał tyle że inni mogą o tym pomarzyć. Przeszedł na sportową emeryturą, ustatkował się i teraz sobie szuka jakiś rozrywek jak przystało na 36 letniego "emeryta" który już raczej do końca swoich dni nie musi martwić się o to co włoży do garnka.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-12-08, 16:34
tihomax napisał/a:

pierdolony celebryta. A mógł se być mistrzem świata, a został kurwą medialną.



Raz, że był mistrzem świata, a dwa to od tych ton żelastwa, które musiał przerzucić, to już mu kręgosłup zaczął wysiadać. Każdy ma jakieś granice wytrzymałości.
Zgłoś
Avatar
n................o 2013-12-08, 16:56
Na pewno dobra taca jest.
Zgłoś
Avatar
prawiebezglowy 2013-12-08, 17:27 1
Ja Wam mówie, on skończy jak Schwarzenegger
Zgłoś
Avatar
S................e 2013-12-08, 17:31
tihomax napisał/a:

pierdolony celebryta. A mógł se być mistrzem świata, a został kurwą medialną.



Trzeba sobie radzić w życiu, Polska ma w dupie byłych mistrzów świata, czy złotych medalistów olimpijskich i jak się taka osoba inaczej kasy nie dorobi, to na starość z ręką w nocniku zostanie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie